IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Закупуване на имот със ипотечен кредит

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Тоя удар е правен и още върви в една Австралия и Нова Зеландия, причините са китайците дето наливат и поддържат постоянен ръст на цените - та и банките не се свенят за верижни ипотеки. Не само може да стане хипотетично, а си става съвсем реално - на всички места където пазарите си цепят нагоре без сътресения.
    Не го знам него какво реално ще направи, тук си пишем просто.
    Ахааа, значи и според теб ни чака голямо поскъпване или поне задържане на цените за едни 20-тина годинки ?! Учуди ме,дори и аз не съм се изказвала толкова крайно
    Ние,не сме Н.Зеландия или Австралия,но нямам нищо против да станем

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Май говориш за форексарите Дай я тая статистика, още преди малко ме усъмни.
      ами каква е разликата между форексар с ливъридж 1 към 100 и фирма с 2 лева уставен капитал и 30-40К кредит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Крети,ама кое те усъмни,че директорчето,ще направи такъв "удар",ли ?!
        Няма ! Не може да го направи дори хипотетично
        Тоя удар е правен и още върви в една Австралия и Нова Зеландия, причините са китайците дето наливат и поддържат постоянен ръст на цените - та и банките не се свенят за верижни ипотеки. Не само може да стане хипотетично, а си става съвсем реално - на всички места където пазарите си цепят нагоре без сътресения.
        Не го знам него какво реално ще направи, тук си пишем просто.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Май говориш за форексарите Дай я тая статистика, още преди малко ме усъмни.
          Крети,ама кое те усъмни,че директорчето,ще направи такъв "удар",ли ?!
          Няма ! Не може да го направи дори хипотетично

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Тия данни отдека са, аз виждам обратното - от 10 само една,
            за първата седмица е толкоз

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

              инвеститорите с голям ливъдж фалират в 99,6% от случаите . не съм го измислил аз .просто статистика
              Май говориш за форексарите Дай я тая статистика, още преди малко ме усъмни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Тия данни отдека са, аз виждам обратното - от 10 само една,
                от САЩ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                  от 9 фирми 8 фалират до 9тия месец. сметай си сам процента нали си интелигентен
                  Тия данни отдека са, аз виждам обратното - от 10 само една,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Късмет !
                    Дано не докладваш по-рано
                    твърде е вероятно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от direktor4eto Разгледай мнение

                      Това е такъв абсурд, че направо си заслужаваш да ти изтрият сметката в място като това. Есенцията на инвестирането и растежа е в ползването на Leverage.
                      инвеститорите с голям ливъдж фалират в 99,6% от случаите . не съм го измислил аз .просто статистика

                      Коментар


                      • Питат ви, но вие дето се занимавате с имоти въобще не обяснявате как се образува цената на един имот. От чертеж, дупка, излизане на ниво, акт 14, 15 и т.. На акт 16 е най скъпо и тогава, на най скъпото купуват тия с ипотеките, защото преди това трябва кеш. Парадокс, а? С ипотеки и на най-висока цена купуват тия без парите. Кеш трябва и за да намалиш таксата при нотариуса. И други такива.
                        Last edited by vikhunter; 10.06.2019, 22:52.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от direktor4eto Разгледай мнение

                          Имам стабилен финансов поток и искам да направя финансов лост, т.е. да използвам капитал на банката за моите инвестиционни цели, и да за купя възможно най-голям брой малки гарсониери/малки търговски обекти.
                          Попринцип, на цената на която ги търся, мога да ги изплатя на година, но искам да имам възможно най-малко самоучастие и да ползвам заеми за 30/35 години. Идеалното би било да имам поне 2-3 заема едновременно и щом стигна лимита, да изплатя предсрочно най-ниския кредит и да купя друг имот. След това, Repeat.

                          Стратегията може и да е средносрочна откъм Cash Flow, но имам късмети, че имам добри доходи, a и дори за 5-10 години да има срив, пак ще съм доволен защото специално избирам последните места, които ще пострадат и първите които ще се рекуперират (само център и големи градове). Хората ще тръгнат да мрънкат, но това ми е стратегията. Естествено, че инвестирам и в ценни книжа, така че съм диверсифицирал. А най-важното е, че срока е дълъг.
                          стратегията ти е уникално тъпа. личи си че си аматьор

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                            зависи и от бизнеса зависи и от размера на лихвата
                            Разбира се Зависи от много неща,зависи и колко ипотечни кредита ще нафърфорим хахаха
                            Не,не,не ,извинявам се ,но не мога да спра да се смея все още.След малко ще се самоизтрия

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                              Радев,не си прав . Зависи за какво и зависи кой Не може така на ангро да правиш заключения.
                              зависи и от бизнеса зависи и от размера на лихвата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Т.е. фирмите обикновено фалират, по тая логика
                                от 9 фирми 8 фалират до 9тия месец. сметай си сам процента нали си интелигентен

                                Коментар

                                Working...
                                X