IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    а кога мислиш че акцията ще стигне тая цена?
    Вероятно има предвид, когато решат за дивидента

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      УниКредит Булбанк отпуска кредити за покупка на земеделска земя- надувайте момчета да стане на парчета...
      Толерантни хора с мнение на място - профил на инвеститор роден 1975 г.
      Last edited by X_Y; 21.01.2013, 13:56.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        На около 2.84 мога да ви дам някоя бройка...
        а кога мислиш че акцията ще стигне тая цена?

        Коментар


        • На около 2.84 мога да ви дам някоя бройка...
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от noker.bg Разгледай мнение
            очаквайте преминаване на психологическото ниво
            УниКредит Булбанк отпуска кредити за покупка на земеделска земя- надувайте момчета да стане на парчета...
            Last edited by X_Y; 21.01.2013, 13:56.

            Коментар


            • ново

              очаквайте преминаване на психологическото ниво

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Ти говориш за заводи тук, аз ти отговарям в твойта мерна единици - хайде сега съм виновен , че говоря за заводи!!!
                Успех!

                Не ме интересува М+С, не пиша за него, теб като не те интересува Адванс, какво си се разписал тук?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
                  А защо пишеш във форума на Атера, пиши в М+С ?! Смесваш две тотално различни неща.
                  Ти говориш за заводи тук, аз ти отговарям в твойта мерна единици - хайде сега съм виновен , че говоря за заводи!!!
                  Успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Благодаря ти че ми го разясни в заводи!!!
                    Да така е и там е проблема , че при тази рентабилност 3-5% е по-добре да го продадеш, но ако ти прави 25-30%, като М+С дали няма да се замислиш да си го оставиш защото за 4 години си избиваш милиона и пак си имаш завода?
                    И друго като го продадеш твоя завод на 2млн, не забравяй че освен ТАКСИТЕ 1 милион трябва да разпределиш, като дивидент и ти остава 1 млн. за инвестиране, ама вече заводите(земята) са по 2млн и на горе и на теб ти остава само да си държиш пари4ките на депозит и да чакаш инфлацията!

                    Успех!
                    А защо пишеш във форума на Атера, пиши в М+С ?! Смесваш две тотално различни неща.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
                      Имаш 5 завода които ти струват примерно по 1 000 000 и ти носят годишна печалба 5%. Идва някой и ти казва - продай ми един завод за 2 000 000, не бих се чудил нито миг дали да го продам. Искам да кажа, че активите са относително понятие. Аз пък няма да се разделям с Атерките до ликвидацията им.
                      Благодаря ти че ми го разясни в заводи!!!
                      Да така е и там е проблема , че при тази рентабилност 3-5% е по-добре да го продадеш, но ако ти прави 25-30%, като М+С дали няма да се замислиш да си го оставиш защото за 4 години си избиваш милиона и пак си имаш завода?
                      И друго като го продадеш твоя завод на 2млн, не забравяй че освен ТАКСИТЕ 1 милион трябва да разпределиш, като дивидент и ти остава 1 млн. за инвестиране, ама вече заводите(земята) са по 2млн и на горе и на теб ти остава само да си държиш пари4ките на депозит и да чакаш инфлацията!

                      Успех!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        [/I][/B]


                        браво! това е флагман! Успех на Пиб и на Импето!


                        п.с.Нямам и няма да имам докато си разпродават основния актив за да лапат такси а от рента правят 5% рентабилност.
                        Имаш 5 завода които ти струват примерно по 1 000 000 и ти носят годишна печалба 5%. Идва някой и ти казва - продай ми един завод за 2 000 000, не бих се чудил нито миг дали да го продам. Искам да кажа, че активите са относително понятие. Аз пък няма да се разделям с Атерките до ликвидацията им.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                          Булба, още ли балбукаш тука ?


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                            Щастливко, само ми е любопитно, на какво се базира прогнозата ти за тази година. В момента сме 17 ЯНУАРИ . Да беше изчакал поне един месечен бюлети , а ?
                            Ами земеделската година свършва края на септември или октомври ако не се лъжа. Сега виж какво прави Адванс Терафонд през октомври, ноември и декември и ще видиш какво имам предвид...
                            The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                            не е препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              [/I][/B]


                              браво! това е флагман! Успех на Пиб и на Импето!


                              п.с.Нямам и няма да имам докато си разпродават основния актив за да лапат такси а от рента правят 5% рентабилност.
                              Мерси. А се бъзикаше с Импето преди 2-3 месеца, нали

                              А иначе си е твое право да си харчиш парите както си искаш.
                              Тука някои може да лапат, ама и ний гладни не седим. На софрата има за всички.

                              А оттатък май само избрани си блажкат....
                              Last edited by pipbel; 17.01.2013, 19:07.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Бравос. Те това е флагман, не лукова глава като разни набедени други.
                                А проблемите са си проблеми, те не свършват, сега е времето на жътвата

                                Сега и спекуланти налазили много туканка ( че и за това е добър флагмана), ма ще ни паднат те в ръчичките на 1$ после като се чудят де другаде да се заврът
                                Ако и временна корекцийка на земите има та да купуват сгодно-бомба ще е.
                                След 3-4 годинки сме на 4 лева.




                                браво! това е флагман! Успех на Пиб и на Импето!


                                п.с.Нямам и няма да имам докато си разпродават основния актив за да лапат такси а от рента правят 5% рентабилност.

                                Коментар

                                Working...
                                X