IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от adventuretime Разгледай мнение
    Честито, върхът падна.


    Без препоръки
    На хаирлия да е.
    Догодина >3, по догодина >3.50

    Ма преди туй ако минем и през 1.50-60-70 по някое време...няма да е зле също тоже

    Коментар


    • Това е защото Нушенце купи.... е, не сега, а малко под 2.4.

      Нея ного и връзва с тази акция.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Ле-ле, човек не може да се нахрани на спокойствие ... що се забавихте толкова много, та чак днес ... 2.5
        Мнението ми не е препоръка!!!

        Коментар


        • Честито, върхът падна.


          Без препоръки
          Истината е някъде там (The truth is out there)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Още миг - и ще падне заветният връх.

            Смятай го паднал
            Пак ще има нов връх, безбройни вече станаха.
            Аз миналата седмица се поусетих че май ще се прекарам дето обърнах преди туй 6-7К в макар и 11ст.по евтин Еларг и си ги върнах (дори и повече) след като ликвидирах Неото и Елхима, както и голяма част от Фармата и МЦХ-то.
            Вече над 68% без да смятам Еларга.

            Абе флагмана си е флагман, пък и кой друг освен капиталова ти дава и 17-18% дивидентец.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Според Вас рентите ще продължат ли да се повишават както до момента?
              Да.
              Миналата ми дваха 39 лв. , а тази се договорихме за 45 лв. за декар.

              Става въпрос за Централна Северна България.
              Last edited by puf paf; 11.02.2013, 12:49.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                Според Вас рентите ще продължат ли да се повишават както до момента?
                Според мен да. Ако тази година средната рента е 33-36 лв, то за догодина я очаквам 40-44 лв за декар, но след 2014-2015 година вече не се наемам на прогнозирам. Има време ще видим. Ако някой друг имам мнение по въпроса нека да го сподели.

                Без препоръки само предположения.

                Коментар


                • Според Вас рентите ще продължат ли да се повишават както до момента?

                  Коментар


                  • Още миг - и ще падне заветният връх.

                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Don Archon Разгледай мнение
                      Скоро ще чукнем 2,50 лв. за брой, а дано преди дивидента да сме минимум на 3 лв.
                      Успех на всички и без препоръки !!
                      Всичко зависи от първия тримесечен отчет ...

                      2.5 лв. за бройка по мои изчисления още миналата седмица трябваше да стигне
                      Мнението ми не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • Скоро ще чукнем 2,50 лв. за брой, а дано преди дивидента да сме минимум на 3 лв.
                        Успех на всички и без препоръки !!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          Като чета обобщеното инфо за бюджета в ЕС, май се запазва досегашното разпределение на срудствата за единица площ. Поне не пишат за друго. Ако е така нещата стават добри за зърнопроизводството в БГ.
                          Ако спада на цените на зърната не продължи много дълго време, рентата ще се покачи още 15%.

                          Защо вчера земеделският министър парадира по телевизията, че цените на пшеницата задължително ще спаднат?????????
                          Миналата година май навсякъде (и изключение на БГ) реколтата беше много зле, тази година мах няма да е така, така че цените ще паднат

                          Коментар


                          • Като чета обобщеното инфо за бюджета в ЕС, май се запазва досегашното разпределение на срудствата за единица площ. Поне не пишат за друго. Ако е така нещата стават добри за зърнопроизводството в БГ.
                            Ако спада на цените на зърната не продължи много дълго време, рентата ще се покачи още 15%.

                            Защо вчера земеделският министър парадира по телевизията, че цените на пшеницата задължително ще спаднат?????????

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Има ли още съмняващи се че "балона" наречен зем.земя ще си удвои цената до броени годинки ?
                              А Атерата на какви цени ще продава.....да не го мислим

                              А някои любители на виртуални холограми побързаха да обявят адсиците за кауза пердута.
                              Шегаджии


                              http://www.investor.bg/evropa/334/a/...chavat,146655/
                              Догодина 200 лв

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                                Императоре,

                                как ти се вижда компанията при текущите цени?
                                Чува се за неочаквано сосни дотации от ЕС за нашето земеделие, поне доколкото може да се вярва на байкоборисов и на еврочиновниците. Това ще дръпне нагоре субсидиите ъза отделните земевладелци, оттам - цената на земицата - от сега до май догодина, оттам - печалбичките на Атерката.

                                Надявам компанията да не се фърля да раздава по-голям дивидент от законовият минимум, та да имат пари от есента на 14-а година да пазаруват наново при сринати цени.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X