IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Верно. Дано ти да си прав. Имам. Много.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


      Така, видно е че скрийшот- ама що не прочетеш доклада, промените в осчетоводяване, преноса на 1 370 х.лв.(по спомен) от неразпределена печалба за 2016г. +тази за 2017г. прави точно цитираната от мен 10 305х. лв. - толкова от мен, а какво още съм разбрал си е само за мен!!!
      Ха бакалъм: дано ти си прав.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

        Това е скрийншот от отчета. Минимално е 10ст не е "мой" резултат

        Така, видно е че скрийшот- ама що не прочетеш доклада, промените в осчетоводяване, преноса на 1 370 х.лв.(по спомен) от неразпределена печалба за 2016г. +тази за 2017г. прави точно цитираната от мен 10 305х. лв. - толкова от мен, а какво още съм разбрал си е само за мен!!!

        Коментар


        • Надявах се на повече, но: каквото - туй.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



            Ще се научиш, но първо се научи да си по търпелив и да изчакваш нещата сами да стигнат до твоя резултат!
            Това е скрийншот от отчета. Минимално е 10ст не е "мой" резултат

            Коментар


            • Е, те по традиция от доста години разпределят не 90 а 100% ( решават го на оса), та това което инта е написал вероятно е по близо до истината.

              А какво се ослушват, хората вече взеха да го правят, да разпределят дивидента на 6м, примерно юни и декември би било добро решение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                Коментирай това, явно аз не разбирам нещо: https://imgur.com/a/u3Ziw

                И после това: https://imgur.com/a/kKAA4


                Ще се научиш, но първо се научи да си по търпелив и да изчакваш нещата сами да стигнат до твоя резултат!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение
                  Нито в прав, нито в крив текст пише 10 ст., но това което Инта53 е написал, го има.
                  Коментирай това, явно аз не разбирам нещо: https://imgur.com/a/u3Ziw

                  И после това: https://imgur.com/a/kKAA4

                  Коментар


                  • Нито в прав, нито в крив текст пише 10 ст., но това което Инта53 е написал, го има.

                    Коментар


                    • То си пише в прав текс, че ще е 0,10 лв.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                        Е в точката на отчета по долу пише 10,305/85,11 ще да е =0,12 лв.

                        Съжалявам , че избързах и не дочетах отчета !
                        пак си избързал, борсата като почива и ставате много нервни
                        информация има а действие няма, сигурно заради това
                        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                        Коментар


                        • Значи какво: 12 стинки ли, ърм?

                          Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ, щеше ми се 14-15 стинки.
                          Мъ-ъ-ъ-ъ.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Това "10,305/85,11 ще да е =0,12 лв." не е ли за предходен период 2016, а за 2017 задължението е 8929/85110 - 0,10? Не ми е много ясно какво е задължение за доначисление и как и кога ще го доначислят....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                              Е в точката на отчета по долу пише 10,305/85,11 ще да е =0,12 лв.

                              Съжалявам , че избързах и не дочетах отчета !
                              Това е за 2016, за 2017 е 8929/851100

                              Коментар


                              • ееееееееееееееееее, жалко!

                                Коментар

                                Working...
                                X