IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    На БФБ не им знам мурафетите и не го знам тоя алигатор.

    Аз съм хиеново куче и ги надушвам акулите ....тука има 220 000 декара земи отзад ,при масивно 10 месечно рали на всякакви суровини +сериозна инфлация идва отвън + дивидент капе средно 4%/г .+технически стои много добре.Атерата е сериозна акция и може би един от най-добрите хеджове в БГ в момента, където да си вкараш обезценяващите се със всеки изминал ден хартишки
    Така мисля и аз. Не смятам човек да очаква Хим да вдигне капитализацията си по 3, ПИБ и ЦКБ също по 3 щото уж били подценени, що пък Атерката да не се качи х2?
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
      Проблема е да не объркаш акула с алигатор .
      Щото онзи дето купуваше Хим над 2 лв май беше алигатор .
      На БФБ не им знам мурафетите и не го знам тоя алигатор.

      Аз съм хиеново куче и ги надушвам акулите ....тука има 220 000 декара земи отзад ,при масивно 10 месечно рали на всякакви суровини +сериозна инфлация идва отвън + дивидент капе средно 4%/г .+технически стои много добре.Атерата е сериозна акция и може би един от най-добрите хеджове в БГ в момента, където да си вкараш обезценяващите се със всеки изминал ден хартишки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Ако открият в земите залежи от злато или петрол може и на съвсем други космически нива да отиде !
        Тц - ще падне. Тука не е като у САЩ.

        Тука всичко под земята е държавна собственост. Държавата дава на концесия някой да добива залежите. Съответно отчуждава имотите по някакви близки до пазарните цени. Само че всички наоколо почват да скачат и протестират, че не искат да се копа и да се замърсява около тях. Щото е ясно, че те нищо не прибират, а всичко отива в държавния бюджет. А за месните остава само мръсотията, плюс евентуално някое работно място. Справка като искаха да правят сондажи само за проба за шистов газ из Добруджа - имаше сериозни протести и държавата даде на заден.


        п.п. Включително водата под земята е държавна собственост. Ако искаш да копаш кладенец и да черпиш вода за поливане, която се връща обратно там откъде си я изкарал, трябва да си сложиш водомер и да плащаш на ВИК-ато.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Ако открият в земите залежи от злато или петрол може и на съвсем други космически нива да отиде !
          Мислиш ли че житото струва по-малко от злато?
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

            Е ся пък и датата? Ако взема да позная ще кажеш и че съм вътрешар ? .
            Щом при Алтерко може при мними очаквания над 7 пъти цената си защо пък тук да не е цената 4.95 и то само х2 а не по 7.
            Ако открият в земите залежи от злато или петрол може и на съвсем други космически нива да отиде !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

              евала на туй момче, какъв му е гоуем ..таргета! Ама забрави и дата?!? - щото така нищо не правим
              Е ся пък и датата? Ако взема да позная ще кажеш и че съм вътрешар ? .
              Щом при Алтерко може при мними очаквания над 7 пъти цената си защо пък тук да не е цената 4.95 и то само х2 а не по 7.
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                Да. Забравих - Таргет 4.95 ( под този на ПИБ )
                евала на туй момче, какъв му е гоуем ..таргета! Ама забрави и дата?!? - щото така нищо не правим
                Last edited by petyob; 13.05.2021, 18:11.

                Коментар


                • Да. Забравих - Таргет 4.95 ( под този на ПИБ )
                  Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
                    От кога Атерата има мажоритар?
                    От когато и София Комерс - Един от принципите за читавост е мажоритаря да е създал компанията. Мажо си е такъв и без да е официален.
                    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                    Коментар


                    • Имал пари за харч, купил си човека и то не някъде по дъното

                      Коментар


                      • От кога Атерата има мажоритар?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          А не ве,чакай още хаха

                          Първия закон на успешния трейдър/инвеститор гласи :
                          -Открий къде е акулата,и после плувай с нея под корема и

                          Проблема е да не объркаш акула с алигатор .
                          Щото онзи дето купуваше Хим над 2 лв май беше алигатор .
                          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                            Тъй като смятам компанията за читава с читав мажоритар и самия той казва че купува ( нищо че срока за обявлението е по-голям ), какво повече да чакам .
                            Еми да - натоварих си.
                            А не ве,чакай още хаха

                            Първия закон на успешния трейдър/инвеститор гласи :
                            -Открий къде е акулата,и после плувай с нея под корема и

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                              От това по добър сигнал на къде ще върви цената има ли !
                              Тъй като смятам компанията за читава с читав мажоритар и самия той казва че купува ( нищо че срока за обявлението е по-голям ), какво повече да чакам .
                              Еми да - натоварих си.
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Той ли вдига цената .Или си ги менкат

                                Коментар

                                Working...
                                X