IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестицията "ГАРАЖ"

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

    Май да.
    Ми че то и сега има нужда и то огромна. Купувай гаражи щом можеш и имаш оферти з атях, Нужни са ще стават все по нужнии.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nikola_P Разгледай мнение
      Какво мислите за инвестиция в гаражи и паркоместа в дългосрочен план!
      Нека обясня въпроса по- подробно! В момента живеем в малоумен и лунатичен свят, в който само се говори за чистота, намаляване на емисии, зелени енергии, намаляване на колите, градове/квартали без коли...
      Да кажем в един дългосрочен план 20-40 години мислите ли, че ще има необходимост от гаражи, които да се търсят и отдават под наем! Аз имам такива, но се питам заслужава ли си да се закупуват още?
      Май да.

      Коментар


      • Добра е, просто купуваш гаражи и паркоместа, отдаваш, по-ликвидни са. Все пак зависи и от локацията

        Коментар


        • Локацията не е в зелена зона 8x260x2x360/8900000=
          https://www.superimoti.bg/imot-40201...hast-na-solun/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Nikola_P Разгледай мнение
            Какво мислите за инвестиция в гаражи и паркоместа в дългосрочен план!
            Нека обясня въпроса по- подробно! В момента живеем в малоумен и лунатичен свят, в който само се говори за чистота, намаляване на емисии, зелени енергии, намаляване на колите, градове/квартали без коли...
            Да кажем в един дългосрочен план 20-40 години мислите ли, че ще има необходимост от гаражи, които да се търсят и отдават под наем! Аз имам такива, но се питам заслужава ли си да се закупуват още?
            Защо да е лунатичен свят. Ще стане все по-логично да се държат милиони тонове метали на колела пред паркове и градинките пред блока

            Коментар


            • Какво мислите за инвестиция в гаражи и паркоместа в дългосрочен план!
              Нека обясня въпроса по- подробно! В момента живеем в малоумен и лунатичен свят, в който само се говори за чистота, намаляване на емисии, зелени енергии, намаляване на колите, градове/квартали без коли...
              Да кажем в един дългосрочен план 20-40 години мислите ли, че ще има необходимост от гаражи, които да се търсят и отдават под наем! Аз имам такива, но се питам заслужава ли си да се закупуват още?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                Не знам с каква идея е питал и за жилището, той си има собствено срещу гаража
                Може да търси нов апартамент с инвестиционна цел...

                Коментар


                • Не знам с каква идея е питал и за жилището, той си има собствено срещу гаража

                  Коментар


                  • Не разбирам, но идеята е, че тенденцията се е обърнала ли? Т.е. след избор/намиране на гараж започва да се търси апартамент в района. А не както до сега - първо апартамент и после издирване на гараж наоколо?

                    Коментар


                    • В края на януари приятел, който ми наемаше един гараж си продаде едното возило и го освободи. Не ми беше проблем и не започнах да търся веднага нов наемател, но вчера случайно се видях с друг комшия и той днес взе ключ, за да ми настани вечерта нов наемател...Новият питал и дали апартамента в блока се продава...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                        Tрябва да се наложи мораториум върху строителството в определени квартали. Те вече се превърнаха в ГЕТА, където се блъскаш с други маймуни. Мисля че вече не е поправимо сградите ще стоят като паметници в следващите 120 години.

                        Факт е презастрояването и се усеща ежедневно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                          Tрябва да се наложи мораториум върху строителството в определени квартали. Те вече се превърнаха в ГЕТА, където се блъскаш с други маймуни. Мисля че вече не е поправимо сградите ще стоят като паметници в следващите 120 години.
                          Пич би ли изброил кои квартали

                          Коментар


                          • Tрябва да се наложи мораториум върху строителството в определени квартали. Те вече се превърнаха в ГЕТА, където се блъскаш с други маймуни. Мисля че вече не е поправимо сградите ще стоят като паметници в следващите 120 години.

                            Коментар


                            • Със сигурност освен в строителството на нови жилищни сгради и кооперации, трябва да се инвестира и в строежа на подземни и/ или надземни гаражи към тях. Пък ако искат хората да го ползват или отдават под наем, но положението със свободни паркоместа в кварталите направо е казус пердута вече...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от coolio Разгледай мнение
                                Планирам да купя няколко гаража в кварталите под Манастирски ливади в новостроящи се блокове и току що построени такива с цел отдаване под наем, та да попитам разбирачите. Имам възможност да взема подземни (изцяло под блоковете), с рампа, не асансьор, както и външни при които цената е с 3-4 хил евро отгоре. Размерите са еднакви - около 23-24 квадрата. Та въпросът ми е - по-високи ли са наемите на надземните, че нямам поглед над пазара? Има ли смисъл да плащам повече за надземни?
                                Само внимавай подземните да не станат подводни.....

                                Коментар

                                Working...
                                X