IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искам да купя малък хотел, за да се занимавам след пенсия

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от danbg Разгледай мнение
    Здравейте,
    чичо ми и майка ми наскоро започнаха да се чудят как да оставят нещо след себе си. Те искат да управляват хотел, или 10-20 стаи в китно градче, където готини хора да си прекарват добре почивните дни.

    Въпросът е: как да финансираме начинанието? Напълно съм зелен в сферта и не знам от къде да започна търсенето: бизнес заем, ипотека, намиране на партньор като АДСИЦ (или друг вид инвестиционен фонд), евро-програми или друго? Или някаква комбинация?
    Приемам всякакви мнения, но предпочитам да са от хора, които са минали през този процес.

    Благодаря предварително!
    Даниел
    дани, съжалявам, че малко късно забелязвам темата ти, но това в червеното ме провокира да ти отговоря

    дани, какво е образованието на чичо ти и майка ти?

    дани, предложи на роднините ти да започнат работа в хотел с 10-20 стаи за да видят каква е работата, а после да мислят хотел да управляват

    дани, защо не опитат някой завод да управляват ......... няма голяма разлика - не мислиш ли, че там също ще се справят, а така ще оставят много повече след себе си...
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение

      Тоалетна на двора и сайвант....
      - Хангар за турбото /ЗАЗ-а/ ;-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Прав си, като начало - селска къща с малка ферма, няколко прасета и кокошки, мивка и тоалетна на двора.
        Тоалетна на двора и сайвант....
        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Извинявай ма ти още не са те пуснали в коридора и бързаш да сядаш на масата.За начало започни с къща а гости с няколко стаи.С градина с малка ферма.Като дойдат хората да има с кво да ги посрещнеш.Това не е проста работа.
          Прав си, като начало - селска къща с малка ферма, няколко прасета и кокошки, мивка и тоалетна на двора.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от danbg Разгледай мнение
            Здравейте,
            чичо ми и майка ми наскоро започнаха да се чудят как да оставят нещо след себе си. Те искат да управляват хотел, или 10-20 стаи в китно градче, където готини хора да си прекарват добре почивните дни.

            Въпросът е: как да финансираме начинанието? Напълно съм зелен в сферта и не знам от къде да започна търсенето: бизнес заем, ипотека, намиране на партньор като АДСИЦ (или друг вид инвестиционен фонд), евро-програми или друго? Или някаква комбинация?
            Приемам всякакви мнения, но предпочитам да са от хора, които са минали през този процес.

            Благодаря предварително!
            Даниел
            Извинявай ма ти още не са те пуснали в коридора и бързаш да сядаш на масата.За начало започни с къща а гости с няколко стаи.С градина с малка ферма.Като дойдат хората да има с кво да ги посрещнеш.Това не е проста работа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от danbg Разгледай мнение
              Здравейте,
              чичо ми и майка ми наскоро започнаха да се чудят как да оставят нещо след себе си. Те искат да управляват хотел, или 10-20 стаи в китно градче, където готини хора да си прекарват добре почивните дни.

              Въпросът е: как да финансираме начинанието? Напълно съм зелен в сферта и не знам от къде да започна търсенето: бизнес заем, ипотека, намиране на партньор като АДСИЦ (или друг вид инвестиционен фонд), евро-програми или друго? Или някаква комбинация?
              Приемам всякакви мнения, но предпочитам да са от хора, които са минали през този процес.

              Благодаря предварително!
              Даниел
              без пара не става. заема не е решение първо защото е скъп и няма да може да го изплащате от приходите на хотела, ако въобще ви дадат

              Коментар


              • Искам да купя малък хотел, за да се занимавам след пенсия

                Здравейте,
                чичо ми и майка ми наскоро започнаха да се чудят как да оставят нещо след себе си. Те искат да управляват хотел, или 10-20 стаи в китно градче, където готини хора да си прекарват добре почивните дни.

                Въпросът е: как да финансираме начинанието? Напълно съм зелен в сферта и не знам от къде да започна търсенето: бизнес заем, ипотека, намиране на партньор като АДСИЦ (или друг вид инвестиционен фонд), евро-програми или друго? Или някаква комбинация?
                Приемам всякакви мнения, но предпочитам да са от хора, които са минали през този процес.

                Благодаря предварително!
                Даниел
              Working...
              X