IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искам да купя малък хотел, за да се занимавам след пенсия

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

    значи къща за гости е среден бизнес . а дребен кое е, може би сергия за вестници
    Бунгало за гости е дребен бизнес

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
      таралеж в гащите ... дръжавата ше те оглозга още преди да отвориш ханчето ...
      Без риск няма печалба

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

        Мога да ти помогна много, не ги слушай другите калпаци. Ще ти помогна в много изчисления за покупката и какво се смята. Ще те изстрелям директно в средния бизнес срещу едва скромни 10 000$ за всичко, което ще ти предам като знания
        значи къща за гости е среден бизнес . а дребен кое е, може би сергия за вестници

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

          Мога да ти помогна много, не ги слушай другите калпаци. Ще ти помогна в много изчисления за покупката и какво се смята. Ще те изстрелям директно в средния бизнес срещу едва скромни 10 000$ за всичко, което ще ти предам като знания
          те KPMG земат по ефтино бре

          Коментар


          • таралеж в гащите ... дръжавата ше те оглозга още преди да отвориш ханчето ...

            Коментар


            • Не мога да помогна, но се амбицирам и аз да имам такива цели преди пенсия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от danbg Разгледай мнение
                Здравейте,
                чичо ми и майка ми наскоро започнаха да се чудят как да оставят нещо след себе си. Те искат да управляват хотел, или 10-20 стаи в китно градче, където готини хора да си прекарват добре почивните дни.

                Въпросът е: как да финансираме начинанието? Напълно съм зелен в сферта и не знам от къде да започна търсенето: бизнес заем, ипотека, намиране на партньор като АДСИЦ (или друг вид инвестиционен фонд), евро-програми или друго? Или някаква комбинация?
                Приемам всякакви мнения, но предпочитам да са от хора, които са минали през този процес.

                Благодаря предварително!
                Даниел
                Мога да ти помогна много, не ги слушай другите калпаци. Ще ти помогна в много изчисления за покупката и какво се смята. Ще те изстрелям директно в средния бизнес срещу едва скромни 10 000$ за всичко, което ще ти предам като знания

                Коментар


                • Аз познавам един хотелиер, ама не е в китно градче , а в София, освен това иска 1 млн евро.

                  Коментар


                  • Eдно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто...
                    Не, сериозно, ако си в сферата на услугите, имаш ноухау и място с постоянен поток на туристи - що не.
                    Там е работата, че в хотела се събират няколко вида бизнес - готвене, чистене, различни услуги. Може би имаш предвид по-скоро къща за гости?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от danbg Разгледай мнение
                      Здравейте,
                      чичо ми и майка ми наскоро започнаха да се чудят как да оставят нещо след себе си. Те искат да управляват хотел, или 10-20 стаи в китно градче, където готини хора да си прекарват добре почивните дни.

                      Въпросът е: как да финансираме начинанието? Напълно съм зелен в сферта и не знам от къде да започна търсенето: бизнес заем, ипотека, намиране на партньор като АДСИЦ (или друг вид инвестиционен фонд), евро-програми или друго? Или някаква комбинация?
                      Приемам всякакви мнения, но предпочитам да са от хора, които са минали през този процес.

                      Благодаря предварително!
                      Даниел
                      Са от мен да знаеш не се захващай с неща от които нищо не разбираш.Аз не разбирам от хотелиерство и не мога да помогна

                      Коментар


                      • Мисля, че без да кажеш повече подробности, хората тук няма да са ти полезни, въпросът изглежда много общ.
                        Хотелиерският бизнес изглежда, че всичко се случва само, ти само прибираш парите, но не е така. Ако хората ти не са в добра форма — имай предвид, че трудът е тежък. Както и да е, приемам, че си помислил над нещата. Като начало - направи си бизнес план. Към какви хора ще е таргетирано? Какво можеш да им предложиш?

                        За финансирането - ще излезе след като имаш стабилна и конкурентна идея. Може кредит, може и европроект, а не виждам защо не комбинация от двете. Първо виж за какви пари става дума. И със сигурност няма да стане без ти самия да имаш някакви да вложиш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Коментар


                          • Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Гледай поредицата Невъзможен хотел по TLC с Антъни Мелхиори

                              Коментар


                              • Във връзка с това че темата отново се появи на първа страница искам да променя предложението си.

                                Най- добре е да направите така наречания бротел. По този начин персонала ще се грижи и за почистването, и за клиентите.

                                Last edited by Имхотеп; 01.09.2018, 06:22.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X