IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли намаляване на цените на имотите?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма смисъл да се хабите да му обяснявате на будалата, не може да схване.
    Пък какви сметки прави-мани, мани.
    Шматарока "панелен Лорд" служи единствено за олицетворение на глупостта, и отвреме навреме да си правиш гаргара с него

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      Пробвай ти да ме убедиш, как щях да живея на Софето тези 19 години и щях да работя работата която харесвам /да си клатя краката/, без да заплатя гореспоменатата сума за наем?
      Миналото си е минало. Дай да видим настоящето.
      Имотът ти е 36000. Ако някой вземе заем да ти го купи, ще плаща само лихва 300 евро на месец. Наемът е 200 за този имот. Кво прави многоуважаемия купувачонаемател?
      Last edited by Наивник; 18.08.2013, 10:07.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
        Панелкин пробвай пак .
        Да ме убедиш.ю.
        Пробвай ти да ме убедиш, как щях да живея на Софето тези 19 години и щях да работя работата която харесвам /да си клатя краката/, без да заплатя гореспоменатата сума за наем?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
          Както съм писал по-долЕ, за панеляка в който живея от 1994г. до днес
          щях да съм платил около 92200лв. наеми. В момента значи съм спестила тази скромна сума.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            Щото си си омотляк
            Както съм писал по-долЕ, за панеляка в който живея от 1994г. до днес
            щях да съм платил около 92200лв. наеми. В момента значи съм спестила тази скромна сума. Освен това с направените от мен подобрения , както и заради локацията му в момента му вземам 36К евро отма. Та колко станаха общо некъде къде 165000лв. съм на плюс от този НЕимот. Така ли излиза Ваньо Файв?

            Артпалячо, да се не обажда, щото не ги разбира имотите и е шматка
            И аз пестя всяка година 5-6 к зелено че не ходя на Бахамас а одя и на други айлънди.
            Панелкин пробвай пак .
            Да ме убедиш.А бакалските ти сметки са ти самодостатъчни само за твоя консумация.
            И аз пестя че не карам "Лексус" и друг автомобил.Тези виртуални сметки са като сина на габровеца дето се похвалил на баща си че тичал след трамвая и спестил 1 лв а баща му се скарал че не е тичал след некое такси да спести 20 лв.
            Панелкин можеш само да се учиш от бат си Ванко, ама не драгалавскио црън Ваньо.

            Коментар


            • Още един мит на рутачите падна!

              http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1131080

              Та какво пишеха тези калъфи, че ако не са русите, кво...........?

              Коментар


              • Аз пък не купих на Ривиерата и спестих 5 млн. евро.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
                  В случая на високоинтилигентния ви спор се намисам и аз с резоннен въпрос.
                  Панеляците имоти ли са или не са и совите не са това което са или наобарот .Малко се омотах но заинтересованите ще разберат шегата.
                  Щото си си омотляк
                  Както съм писал по-долЕ, за панеляка в който живея от 1994г. до днес
                  щях да съм платил около 92200лв. наеми. В момента значи съм спестила тази скромна сума. Освен това с направените от мен подобрения , както и заради локацията му в момента му вземам 36К евро отма. Та колко станаха общо некъде къде 165000лв. съм на плюс от този НЕимот. Така ли излиза Ваньо Файв?

                  Артпалячо, да се не обажда, щото не ги разбира имотите и е шматка
                  Last edited by Лорда; 17.08.2013, 20:18.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от art-lubitel Разгледай мнение
                    Какво рутене на имоти ти е в главата бе шматарок. Такава кашичка ти е в главата.
                    За какво изобщо пишеш в теми за имоти , като не разбираш от имоти, лумпен.
                    В случая на високоинтилигентния ви спор се намисам и аз с резоннен въпрос.
                    Панеляците имоти ли са или не са и совите не са това което са или наобарот .Малко се омотах но заинтересованите ще разберат шегата.
                    Last edited by van05; 17.08.2013, 15:47.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                      Я не ней да обиждаш като не разбираш от имоти бе артпалячо!
                      Хората дават по 2млн за втора къща, той скъсаняка тръгнал да ми рути имотите.

                      http://www.blitz.bg/news/article/217353
                      Какво рутене на имоти ти е в главата бе шматарок. Такава кашичка ти е в главата.
                      За какво изобщо пишеш в теми за имоти , като не разбираш от имоти, лумпен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от art-lubitel Разгледай мнение
                        Какви посоки бе шматарок, толкова ли не ти е ясно кво искам да ти кажа, толкова ли е сложно за теб. Ясно е че не разбираш от имоти
                        И за кво пишеш от толкова никове, нямаш си работа и правиш калабалък ли.
                        Я не ней да обиждаш като не разбираш от имоти бе артпалячо!
                        Хората дават по 2млн за втора къща, той скъсаняка тръгнал да ми рути имотите.

                        http://www.blitz.bg/news/article/217353

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                          Ами точно това, че внушаваш по-ниски цени, а пък то било в обратната посока! Какво не разбираш? То е ясно, че от имоти не разбираш.....
                          Какви посоки бе шматарок, толкова ли не ти е ясно кво искам да ти кажа, толкова ли е сложно за теб. Ясно е че не разбираш от имоти
                          И за кво пишеш от толкова никове, нямаш си работа и правиш калабалък ли.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от art-lubitel Разгледай мнение
                            А, то било Левски-Г.
                            Да, 13 обяви, един бърз вертикален прочит - №3 и №4 един и същ ап., №7 и 8- един и същ, както и 9 и 10 , най-вероятно и 11 и 12., може и още да има дублиращи като тръгнеш да им звъниш.
                            Какво се опитвам да внушавам така и не разбрах, ама карай.
                            Ами точно това, че внушаваш по-ниски цени, а пък то било в обратната посока! Какво не разбираш? То е ясно, че от имоти не разбираш.....

                            Коментар


                            • Специално да обясня на ДАРКСАЙД-чо.
                              Наемите които бих платил на жилището в което живея между 1994г. до момента са на стойност 92200лв., ако приемем, че наема е такъв какъвто у съседите - 400лв.
                              Апартамента през тази далечна вече година е струвал 12000 талера. В момента струва 37К евра. Има ли по-вълшебно и печелившо нещо от имотите???

                              П.П. Меценате съгласен съм с теб до голяма степен, но преувеличаваш, ама карай

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Така е, но не си коректен. Преди минути отворих за да видя какво се предлага в сегмента. Най-скъпия е за 157К, най-евтиния обаче за 37, който се оказва 3ст. - 90м2
                                Както виждаш манипулацията е точно в обратната посока на това което се опитваш да внушаваш
                                http://www.imot.bg/11rz6o

                                И обявите както се вижда са 13, не 5.
                                А, то било Левски-Г.
                                Да, 13 обяви, един бърз вертикален прочит - №3 и №4 един и същ ап., №7 и 8- един и същ, както и 9 и 10 , най-вероятно и 11 и 12., може и още да има дублиращи като тръгнеш да им звъниш.
                                Какво се опитвам да внушавам така и не разбрах, ама карай.

                                Коментар

                                Working...
                                X