IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли намаляване на цените на имотите?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
    http://www.investor.bg/novini/346/a/...2015-g-216816/
    Имаше един руски пропаганден клип за Украйна след година и половина и като гледам братушките го изпълняват прекрасно
    Ми да, Украйна тръгна да расте като икономика - Рашастан си потъва (по план)

    Коментар


    • Абе и на тия не им е лесно....

      http://www.investor.bg/novini/346/a/...2015-g-216816/
      Имаше един руски пропаганден клип за Украйна след година и половина и като гледам братушките го изпълняват прекрасно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
        И премиера така говори за заблудите по тиливизията - заблуда е че живеете в гето, че няма закони, че не ви крадат и т.н.
        И че нямаме пари - заблудени типове сме всичките

        Коментар


        • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение
          В голяма заблуда трябва да си, за да си мислиш, че ще има намаляване
          И премиера така говори за заблудите по тиливизията - заблуда е че живеете в гето, че няма закони, че не ви крадат и т.н.

          Коментар


          • В голяма заблуда трябва да си, за да си мислиш, че ще има намаляване

            Коментар


            • По темата да се пробвам

              Ми не мисля, скоро да има такваз вероятност, липсват алтернативи за лежерно инвестиране... А в това е ключа на този тип инвестиции според мен... Иначе инфарктни (забързани).. занимавки си има, но за който го влече..

              Коментар


              • Е, как работиш върху темата, без да четеш какво е заглавието на темата? Може просто да нямаш с какво да се похвалиш или нямаш ресурсите , които трябва да се вложат в нещото в което неистово би желал да се похвалиш, но ти е недостъпно за момента

                Коментар


                • Първоначално изпратено от psihiatura Разгледай мнение
                  Бих се радвал някой да помогне за да се свържа с организация занимаваща се с раждаемоста.Мисля,че тук може да им се помогне неимоверно много.
                  начи аз имам 2 предположения
                  или някой здраво ги онода
                  или ги пъпкува*





                  * за справка земеделския речник
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                    Да ти припомня и един урок, който може да си проспал на студентската скамейка. Параноидното личностно разстойство се характеризира с необосновани предположения и подозрения
                    Taka e но аз в момента работя върху темата.Кога личностното раздвоение се изражада в безразличност към хвалби и похвали или в още по тежка форма като, фантазиране и интроспекция.Бях напреднал доста но когато раздвояването премина в многоличностно разстройство изгубих ориентир.Просто при шизофренията няма диагностицирани такива тежки ментални състояния

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                      Два клозета на футболно игрище
                      Защо така мислиш. Къщите са една за кучето, а втората е тристайна за трите кокошки с петела.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от psihiatura Разгледай мнение
                        Бих се радвал някой да помогне за да се свържа с организация занимаваща се с раждаемоста.Мисля,че тук може да им се помогне неимоверно много.
                        Да ти припомня и един урок, който може да си проспал на студентската скамейка. Параноидното личностно разстойство се характеризира с необосновани предположения и подозрения

                        Коментар


                        • Бих се радвал някой да помогне за да се свържа с организация занимаваща се с раждаемоста.Мисля,че тук може да им се помогне неимоверно много.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                            Баш с тоя ник ли ша минаваш тук с номера ...
                            какво не ти хареса в ника, че е перманентно под нулата ли Нещо като курск
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              какво намаляване на имотите бе хора!?!? Ще намалявате квадратурата или ще намалявате общи части? А може би някои ще искат да намаляват от балконите (Имаше вече и такъв) Който купил купил Макар, че моето лично мнение е, че един имот е достатъчен и в хартии се печели време, енергия и ред още празни приказки...
                              Баш с тоя ник ли ша минаваш тук с номера ...

                              Коментар


                              • какво намаляване на имотите бе хора!?!? Ще намалявате квадратурата или ще намалявате общи части? А може би някои ще искат да намаляват от балконите (Имаше вече и такъв) Който купил купил Макар, че моето лично мнение е, че един имот е достатъчен и в хартии се печели време, енергия и ред още празни приказки...
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X