IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

„Новият имотен балон през 2016-та и последиците за пазара на имоти“.

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Заключвам темата, защото има много други имотни теми

    Заключвам темата, защото има много други имотни теми

    Коментар


    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

      Та да си вземем достатъчно пуканки, че зрелища ще има в изобилие - изгорели на зелено, разкаяни ипотекари на улицата, строители проявили повече оптимизъм отколкото здрав смисъл
      Хората имат къса памет, така е, на това се разчита.
      Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

      Коментар


      • Това ти мнение променя напълно нещата - тоест за момента всички сме на едно мнение със Смешника и Бибитката

        Което е добре, защото така по-малко ще се караме, че малко взе да ми омръзва от каруцарския им език

        Та да си вземем достатъчно пуканки, че зрелища ще има в изобилие - изгорели на зелено, разкаяни ипотекари на улицата, строители проявили повече оптимизъм отколкото здрав смисъл

        Коментар


        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
          Именно. Такива сили се задействаха и толкоз пари отидоха в набалончване досега, че просто е несправедливо да се очаква че няма да берат плодовете на труда си. На Дарки вече не му издържат нервите, но не виждам пръскане на балона по-рано от догодина.
          Напълно съм съгласен за балона - поне година, даже големият трясък ще е (според мен) 2018-та, пролетта. Но нищо не пречи отсега да коментираме/анализираме тази възможност, която е напълно реална.
          Не съм нервен, последователен съм.
          Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            набалончването е още в ранен етап, далече е от
            Именно. Такива сили се задействаха и толкоз пари отидоха в набалончване досега, че просто е несправедливо да се очаква че няма да берат плодовете на труда си. На Дарки вече не му издържат нервите, но не виждам пръскане на балона по-рано от догодина.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение
              И аз не виждам истерия но виждам много ново строителство във Варна.А това значи,че има и купувачи.В блока който купих почти всичко е продадено а още няма акт 14.Не че съм много ми се купуваше ама като гледам как се лашкат валутите и как ЕЦБ печата пари съм леко притеснен.В края на краищата това са само тухли ама другото е само хартия.
              Все още ли има тъпаци, които да купуват недовършено?.....И да знаеш, „хартията“ е мобилна, тухлите - не! ..Продължавай да четеш! Умните хора не цитират поръчкови статии, те мислят!
              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение
                Дарко айде стига с песимизма,че каквото повикало такова и се е обадило.Не четеш ли:Безработицата вече рекордно ниска.Средната заплата според синдикатите ще е 5000.Малките бият големите на евро 2016.Ние сме новия тигър в EU.
                Ти сериозно ли вярваш, че безработицата намалява?...Твоят критерий футбола ли е? ....Борисов вече преговаря на Изток умнико! Като ми каже някой „ти не четеш ли“ и моментално отива в „кошчето“. Продължавай да четеш.
                Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  набалончването е още в ранен етап, далече е от истерията 2007-2008.
                  тогава купуваха всички, някои от тях обаче още влачат ипотеката и няма и да помислят за нова. други загубиха имота, те също едва ли ще се сетят за нова авантюра.
                  остават малка част успешно изплатили и вече закътали некой лев, както и такива, които не са купували до сега жилище, те може да купят.
                  има и спекуланти със свободни пари и такива /като мен/ дето купуват по някой имотец за да капитализират.
                  оглеждам се и не виждам все още голяма маса от наивни купувачи, които да загреят пазара.
                  а да, "продавачите" пък вече си представят 1200-1500 евро на квадрат и не се свенят да ги слагат по обявите. но това кара потенциалния купувач дълбоко да се замисли и пак да извади екселската таблица и да смята.

                  та, има време още преди да изсъска балона
                  И аз не виждам истерия но виждам много ново строителство във Варна.А това значи,че има и купувачи.В блока който купих почти всичко е продадено а още няма акт 14.Не че съм много ми се купуваше ама като гледам как се лашкат валутите и как ЕЦБ печата пари съм леко притеснен.В края на краищата това са само тухли ама другото е само хартия.

                  Коментар


                  • набалончването е още в ранен етап, далече е от истерията 2007-2008.
                    тогава купуваха всички, някои от тях обаче още влачат ипотеката и няма и да помислят за нова. други загубиха имота, те също едва ли ще се сетят за нова авантюра.
                    остават малка част успешно изплатили и вече закътали некой лев, както и такива, които не са купували до сега жилище, те може да купят.
                    има и спекуланти със свободни пари и такива /като мен/ дето купуват по някой имотец за да капитализират.
                    оглеждам се и не виждам все още голяма маса от наивни купувачи, които да загреят пазара.
                    а да, "продавачите" пък вече си представят 1200-1500 евро на квадрат и не се свенят да ги слагат по обявите. но това кара потенциалния купувач дълбоко да се замисли и пак да извади екселската таблица и да смята.

                    та, има време още преди да изсъска балона
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                      Такава тема явно е табу. Я да видим колко ще изкара?
                      Темата не е табу. Но наличието на хиляда имотни теми Е! Тази тема трябва да изчезне! Ако имаш какво да кажеш - пиши го в някоя от и без това многото имотни теми.
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                        Такава тема явно е табу. Я да видим колко ще изкара?
                        Дарко айде стига с песимизма,че каквото повикало такова и се е обадило.Не четеш ли:Безработицата вече рекордно ниска.Средната заплата според синдикатите ще е 5000.Малките бият големите на евро 2016.Ние сме новия тигър в EU.
                        Last edited by travelboy; 01.07.2016, 23:30.

                        Коментар


                        • „Новият имотен балон през 2016-та и последиците за пазара на имоти“.

                          Такава тема явно е табу. Я да видим колко ще изкара?
                          Last edited by darkside; 01.07.2016, 23:00.
                          Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.
                        Working...
                        X