IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изгодно ли е закупуването на имот през 2016?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
    2016 не знам , но 2017 си е набуване
    Ми ше чакам 2018...кеша леб и вода не ще.

    Коментар


    • 2016 не знам , но 2017 си е набуване

      Коментар


      • Ами някой да смени името на темата,това правим
        Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        И кво прайм са...?

        Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          какъв имот бе хора, 2016 годината мина !!!! и имотите заедно с нея, каквото беше беше, кака се ожени )))))
          И кво прайм са...?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
            Колеги , нуждая се от инфо относно купуване на къща с двор в Бургаския край . Препоръчайте някое село .
            Препоръчвам Равнец (зависи и за какво го търсиш този имот). В Равнец имаше авиобаза, която скоро беше прехвърлена на община Бургас, която има идея за развитие на логистична база. Ако го търсиш обаче само за отдих, потърси другаде.
            п.п. Независимо, че Равнец е близо до Бургас, доскоро цените на имотите бяха изключително ниски. Сега не зная как е.

            Коментар


            • какъв имот бе хора, 2016 годината мина !!!! и имотите заедно с нея, каквото беше беше, кака се ожени )))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                Колеги , нуждая се от инфо относно купуване на къща с двор в Бургаския край . Препоръчайте някое село .
                Може би трябва да променим заглавието на темата - вече сме 2017...
                Малко със закъснение виждам поста ти, но по твоя въпрос ако вече не си купил.
                Бургаския край е широко понятие, но ако търсиш в близост до морето защо не провериш село Атия. Бивше миньорско селище, казваше се преди мина Росен.
                Вдясно от магистралния път е на около 2 км, срещу военно-морската база Атия. На един хвърлей е от Черноморец, Бургас е близо с редовен транспорт. Селото е близо, но същевременно встрани от гмешта на сезона, спокойно е, в полите на Странджа, чист въздух, а вечер хлад. Източно изложение е. Има хубави широки дворове с къщи, има и блокчета-навремето там са живели миньорите. Колкото е останало от тях поне са с добри пенсии.
                За нула време си с колата на плажа на Черноморец, Созопол.
                Провери ако разбереш нещо пиши ми и аз се интересувам по принцип, но сега нямам възможност и време да се занимавам.
                Ако ти купиш и аз купувам - това в рамките на шегата...
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  На мен ми се струва, че Бат Пешо навремето е живял в Лозенец под наем, ама може и да бъркам.
                  В Лозенец отиде братчеда на Бигла.Аз съм в центъра.Но от 20 години живея на село.....

                  Коментар


                  • Колеги , нуждая се от инфо относно купуване на къща с двор в Бургаския край . Препоръчайте някое село .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Нито съм буржоя нито съм едър.Всичко с много разум и труд е постигнато в нашето семейство включително и от предишните поколения.Да предпочитам центъра кварталите не са за мен.И няма никакъв проблем който го кефят да отиде там да живее.
                      На мен ми се струва, че Бат Пешо навремето е живял в Лозенец под наем, ама може и да бъркам.

                      Коментар


                      • Ето едно изгодно предложение за безплатен имот!
                        http://www.blitz.bg/svyat/iskate-dom...ews468366.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                          Нито съм буржоя нито съм едър.Всичко с много разум и труд е постигнато в нашето семейство включително и от предишните поколения.Да предпочитам центъра кварталите не са за мен.И няма никакъв проблем който го кефят да отиде там да живее.
                          така е, кой къде иска и може, тама да си живее.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            бай пешето е едър буржоа, той признава само центъра.
                            аз в центъра не слизам, освен ако не се наложи.

                            на тоя от 2007-ма съм изплатил ипотечката.
                            тия, за които говорим са от миналата пролет. около 650е дойде квадрата, ама с чакане да ги построят - 2 год.
                            Нито съм буржоя нито съм едър.Всичко с много разум и труд е постигнато в нашето семейство включително и от предишните поколения.Да предпочитам центъра кварталите не са за мен.И няма никакъв проблем който го кефят да отиде там да живее.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              бай пешето е едър буржоа, той признава само центъра.
                              аз в центъра не слизам, освен ако не се наложи.

                              на тоя от 2007-ма съм изплатил ипотечката.
                              тия, за които говорим са от миналата пролет. около 650е дойде квадрата, ама с чакане да ги построят - 2 год.
                              Брей, че ти 5 годишни ипотечки ли сключваш бе братче?!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                                Автоматично няма да изкефиш Бате Пешо с покупката в Младост. Иначе за мен не е лош квартал, като изключим, че е далеч от центъра, ама на микрониво си има всичко така че....
                                И нали беше купил 2007-ма, какво не си изплатил още?
                                Аз не съм душманин на хората.За мен наистина днес цените в Младост са неоправдано високи.Но винаги има едно но.Винаги съм смятал че трябва да се уважава личният избор.На който му харесва Младост и има парите си купува и се кефи на придобивката.Аз мога само да пожелая много щастливи мигове в нея

                                Коментар

                                Working...
                                X