IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиция в апартамент в София през следващите 2 години

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • /deleted
    Last edited by tonich_is_bg; 05.02.2024, 10:17.

    Коментар


    • /deleted
      Last edited by tonich_is_bg; 05.02.2024, 10:17.

      Коментар


      • Къде го испанеца да напише пак някоя глупост за да се посмеем поне. Джей му еб...мамата с един пост

        Коментар


        • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
          Споко, аз съм на топло Някои смятат, че койните ще поскъпват още, пък имат имотЕ И ми е интересно например как регистрираш договор за наем в общината и в него пише месечен наем ххх койни. И как ще се обложат след приспадане на разходите, които са в лева...
          Каква община те гони бре. Това беше при социализма .Облагането става от НАП което нема общо с общината. 30 години назад живееш. За коините не знам ама ако е в неква чужда валута си има фиксинг на БНБ и по него се преизчислява в лева
          Last edited by nradev; 02.01.2018, 22:47.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
            ЯКО да сравняваш имот с койн е като да сравняваш слон с въшка!
            Лорде , продавай курниците и се включвай в играта ... стига си пил пещерска бе , и ти си човек !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              зададе много абсурден въпрос. ако не стопляш, ще ти помогна.
              имотиту - твътд актив.
              коиниту - ташак актив, днеска може и да е 50к ама утре - зеро.
              2 несъвместими неща, понимаеш?
              ЯКО да сравняваш имот с койн е като да сравняваш слон с въшка!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                зададе много абсурден въпрос. ако не стопляш, ще ти помогна.
                имотиту - твътд актив.
                коиниту - ташак актив, днеска може и да е 50к ама утре - зеро.
                2 несъвместими неща, понимаеш?
                Ако ще и за един ден , ама господин бъди !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                  Споко, аз съм на топло Някои смятат, че койните ще поскъпват още, пък имат имотЕ И ми е интересно например как регистрираш договор за наем в общината и в него пише месечен наем ххх койни. И как ще се обложат след приспадане на разходите, които са в лева...

                  На чужди гробища недей плака ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    ти ако имаш коини фани разпродай да не викаш после 'олеле кво стана"
                    Засега пас ... ше се снишим да видим кво ше стане .

                    Коментар


                    • Споко, аз съм на топло Някои смятат, че койните ще поскъпват още, пък имат имотЕ И ми е интересно например как регистрираш договор за наем в общината и в него пише месечен наем ххх койни. И как ще се обложат след приспадане на разходите, които са в лева...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                        Някой получава/плаща ли наем в некви койни ?! И защо ?
                        зададе много абсурден въпрос. ако не стопляш, ще ти помогна.
                        имотиту - твътд актив.
                        коиниту - ташак актив, днеска може и да е 50к ама утре - зеро.
                        2 несъвместими неща, понимаеш?
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          Аве лорде , разболе се бе човек ... не моеш ли да загрееш че имотете нема да се дигнат от твоите заклинания... и аз искам биткойна да стане 25 иляди ама не зависи от мене ...
                          ти ако имаш коини фани разпродай да не викаш после 'олеле кво стана"
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Някой получава/плаща ли наем в некви койни ?! И защо ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Бе това за 800 евра след дузина години ми звучи вече като за темата "бисери и вицове". Да се не окаже, че през 2029 средната ще клони към Е8000м2?
                              Аве лорде , разболе се бе човек ... не моеш ли да загрееш че имотете нема да се дигнат от твоите заклинания... и аз искам биткойна да стане 25 иляди ама не зависи от мене ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Бе това за 800 евра след дузина години ми звучи вече като за темата "бисери и вицове". Да се не окаже, че през 2029 средната ще клони към Е8000м2?
                                Не,мининум ще е 10000 евра квадрата,но само по коледа.

                                Коментар

                                Working...
                                X