IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

С колко мога да очаквам да ми смъкнат от офертната цена при покупка на апартамент?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • С посредник ли купуваш? Разполагаш ли с парите? И имаш ли добра ориентация колко е реалната цена на подобни жилища?
    Не е препоръка!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
      Хубав въпрос, но е строго индивидуално спрямо купувач и продавач. Ако приемем, че и двамата са реалисти, то при отстъпка от до 10% след силен пазарлък, купувай. Ако е между 10 и 20%, трябва да огледаш добре имота за подводни камъни. Ако е над 20%, имота не си струва и по-добре не го купувай. Аз купих с отстъпка от 33% и сега общо взето ми е мъка възвръщаемостта при положение, че мислех че съм ударил кьоравото. Купих и друг преди години със зорлем отстъпка от 5% но резултатите от него са ми впечатляващи.
      и като видиш пари на земята не се навеждаш да ги вземеш, щото ако бяха истински някои досега да ги е взел
      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dian88 Разгледай мнение
        Здравейте
        Разглеждайки обявите за апартаменти в София, доколко продавачите обявяват по-висока цена от тази която очакват да получат?
        Т.е какъв средно процент би било разумно да офертирам надолу от предложената цена?

        Мерси
        "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dian88 Разгледай мнение
          Здравейте
          Разглеждайки обявите за апартаменти в София, доколко продавачите обявяват по-висока цена от тази която очакват да получат?
          Т.е какъв средно процент би било разумно да офертирам надолу от предложената цена?

          Мерси
          Хубав въпрос, но е строго индивидуално спрямо купувач и продавач. Ако приемем, че и двамата са реалисти, то при отстъпка от до 10% след силен пазарлък, купувай. Ако е между 10 и 20%, трябва да огледаш добре имота за подводни камъни. Ако е над 20%, имота не си струва и по-добре не го купувай. Аз купих с отстъпка от 33% и сега общо взето ми е мъка възвръщаемостта при положение, че мислех че съм ударил кьоравото. Купих и друг преди години със зорлем отстъпка от 5% но резултатите от него са ми впечатляващи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dian88 Разгледай мнение
            Здравейте
            Разглеждайки обявите за апартаменти в София, доколко продавачите обявяват по-висока цена от тази която очакват да получат?
            Т.е какъв средно процент би било разумно да офертирам надолу от предложената цена?

            Мерси
            А защо очаквате , че трябва да ви смъкват .........цената ?

            Коментар


            • С колко мога да очаквам да ми смъкнат от офертната цена при покупка на апартамент?

              Здравейте
              Разглеждайки обявите за апартаменти в София, доколко продавачите обявяват по-висока цена от тази която очакват да получат?
              Т.е какъв средно процент би било разумно да офертирам надолу от предложената цена?

              Мерси
            Working...
            X