IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пощенска банка

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ona Разгледай мнение
    Aз мога - имал човекът дялове във фонд, а те взели че го вляли в някакъв друг фонд, който влага в Русия, в петролни компании - нищо общо като цели и място с първия, набързо, за което човекът разбира сега..
    Нещо не ти хващам логиката, какви дялове, какви фондове?
    За какво всъщност е протеста?

    Коментар


    • Aз мога - имал човекът дялове във фонд, а те взели че го вляли в някакъв друг фонд, който влага в Русия, в петролни компании - нищо общо като цели и място с първия, набързо, за което човекът разбира сега..

      Коментар


      • Не разбирам с какво са виновни Пощенска банка, може ли някой да ми каже? От протестиращите, защото те поне би трябвало да знаят какво искат.
        Има си кредит, има си погасителен план, сумите са ясни, какво искат хората?
        Да им опростят кредитите ли?

        Коментар


        • Аз съм последният, който би защитил която и да е банка.
          Не можете обаче да отречете, че Пощенска предложи на клиентите си преди 2 години да предоговорят кредитите си в Евро. Това беше, когато имаше граница на валутния курс 1.2
          Тогава много хора /включително и аз /се изказахме че са се сетили да се побарат. Има тема по въпроса.
          Няма как да виним Пощенска за това че SNB завъртя сополите на цял свят
          Last edited by Наивник; 24.01.2015, 09:01.

          Коментар


          • Дали е разумно да се предоговаря в левове? Ами ако курсът на франка се върне на предишните нива? Да не стане веднъж е*ан, после пак?
            Най-добре е хората да си погасяват кредитите които са взели, както са се договорили, а не да се опитват отново да се правят на тарикати. Има една поговорка, хитрата сврака с двата крака.

            Коментар


            • Този проблем с протести няма да се реши, а с преговори. Съберете се, организирайте се, излъчете група за преговори с банката и се опитайте да предоговорите кредитите си в лева или евро. Това е моето мнение. Успех!
              Vanitas vanitatum...

              Коментар


              • Пощенска банка

                Защо темата е заключена?

                Ако може модераторите да дадът обяснение за заключването и да я отключат

                НАЛИ СТЕ ШАРЛИ ?
                Last edited by Amsterdamm; 24.01.2015, 10:38.
              Working...
              X