IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

до Кога и Колко ще поскъпнат имотите ?!

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Поредна тема за цените на имотите.
    रादोस्त

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
      Бе проблема не е в това, че чете вестници....проблема е, че ги чете нарязани в тоалетната, преди да ги използва по другото им предназначение....
      И така му убягва смисъла....на разликата между дивидента и рентата и на непубличните акции и непубличните компании
      отворил съм ви тема да коментирате растящите цени на имотите ,

      а сте го ударили на полемика тип "селска кръчма".........нарязани вестници , нужници

      който има проблем с Фин маркета..да му търси решение на друго място

      иначе влиза в "хипотезата" на термини № № 7 и 17 от речника

      http://www.dnevnik.bg/biznes/lichni_...ionary/?type=2
      .
      .
      .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
        Не знам аз как бих те нарекъл чехълче или амеба, след като ти едва днес разбра от мен, че има непублични компании или дружества или акционерни дружества, които предлагат непублични акции. Защо имаш такива комплекси аз не знам, но гаранция е свързано с липсата ти на образование. Когато влизаш в спор следващия път с мен се подготви по-сериозно с литература. Не може да не четеш, а да спориш човече , разбери го!
        абе, даскале, наистина има причина да те вземат за полицай

        хиляда пъти миранда ти обяснява, че няма публични и непублични акции защото акциите са си акции

        разликата е, че някои дружества са публични, а други дружества не са публични

        ех, даскале, даскале...

        Коментар


        • Не знам аз как бих те нарекъл чехълче или амеба, след като ти едва днес разбра от мен, че има непублични компании или дружества или акционерни дружества, които предлагат непублични акции. Защо имаш такива комплекси аз не знам, но гаранция е свързано с липсата ти на образование. Когато влизаш в спор следващия път с мен се подготви по-сериозно с литература. Не може да не четеш, а да спориш човече , разбери го!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
            Мисля, че ти дадох линк на цяла тема за непублични акции, не си ли нахален вече да твърдиш, че бялото е черно?????????????????????

            Още един линк ти давам, но с дървен философ не се спори:

            http://www.dnevnik.bg/dnevnikplus/20...aniia_-_mnogo/

            http://money.bg/section/id_146/branch_21
            Ако смяташ, че няма непублични акции, кажи ми какви са ми акциите от Солвей Соди, които закупих с пряко договаряне с човек от гр.Варна?

            Ако Нрадев смята, че не е губил бас от мен, нека го каже сега!
            ПП. Разбирам жената до теб, защо не ти обръща внимание нощем, но това не е мой проблем.....
            Изпуснал си сделка с имоти в подходящия момент, това също го разбирам, ама не е нужно да си избиваш комплексите тук!
            Ти верно си пълен идиот.....в единия линк срещнах "непублични дружества", а в другия "непублични компаниии"....все още очаквам линк, в който да срещна словосъчетанието"непублични акции"
            Last edited by mirandi; 05.01.2015, 23:50.

            Коментар


            • Когато няма аргументи, до такива постинги като по-долния се стига!!!!

              Коментар


              • Последно, да питам модераторите, ако все още има такива в този форум де...
                До кога ще търпят тук да пишат индивиди, които не правят разлика между доход от дивидент и доход от рента....
                Индивиди, според които след като една компания не е публична, то акциите и са "непублични"...
                Та....може ли някой модератор да ми отговори на простите две въпросчета ????

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
                  Поисках просто линк, а ти цял роман написа....
                  Дай линк, бе човек, дай линк, дето да пише "публична" или "непублична"акция!!!!
                  Толкова ли много искам
                  Мисля, че ти дадох линк на цяла тема за непублични акции, не си ли нахален вече да твърдиш, че бялото е черно?????????????????????

                  Още един линк ти давам, но с дървен философ не се спори:

                  http://www.dnevnik.bg/dnevnikplus/20...aniia_-_mnogo/

                  http://money.bg/section/id_146/branch_21
                  Ако смяташ, че няма непублични акции, кажи ми какви са ми акциите от Солвей Соди, които закупих с пряко договаряне с човек от гр.Варна?

                  Ако Нрадев смята, че не е губил бас от мен, нека го каже сега!
                  ПП. Разбирам жената до теб, защо не ти обръща внимание нощем, но това не е мой проблем.....
                  Изпуснал си сделка с имоти в подходящия момент, това също го разбирам, ама не е нужно да си избиваш комплексите тук!
                  Last edited by Бедният landlord; 05.01.2015, 23:37.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                    Мизерабли, каква е акцията която не е на публично предлагане? Хей не падаш по гръб, когато си прост и унижен. Непублична е. Не е на публично предлагане на БФБ, а на лично договаряне между страните неграмотен счетоводител и брокерю! Цяла тема ти постнах, а ти обиди половината инвеститори заради твоята неграмотност!
                    Поисках просто линк, а ти цял роман написа....
                    Дай линк, бе човек, дай линк, дето да пише "публична" или "непублична"акция!!!!
                    Толкова ли много искам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
                      Бе проблема не е в това, че чете вестници....проблема е, че ги чете нарязани в тоалетната, преди да ги използва по другото им предназначение....
                      И така му убягва смисъла....на разликата между дивидента и рентата и на непубличните акции и непубличните компании
                      Ама, чакай сега, ти кога ОТ МЕНЕ, научи, че има непублични, че взе да ги цитираш наборе??

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                        кви книги бе .ти освен вестници друго не четеш
                        Бе проблема не е в това, че чете вестници....проблема е, че ги чете нарязани в тоалетната, преди да ги използва по другото им предназначение....
                        И така му убягва смисъла....на разликата между дивидента и рентата и на непубличните акции и непубличните компании

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                          кви книги бе .ти освен вестници друго не четеш
                          Нрадев, губиш басове от мен и затова се дразниш признай пред всички! Така ли е? Губил ли си басове от мен?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
                            Мдаааа.....цяла тема, в която са писали същите неграмотници и идиоти като теб...
                            Хайде бегай сега в Гуглето и ми дай поне един линк, който да не води в този форум и в който да се обеснява що е то непублична акция....
                            Успех в търсенето, наборе....
                            р.р. Това ,че една компания е публична, не означава, че акциите и са публични....както и обратното....
                            Ама това в милиционерското училище не се учи, наборе.....
                            Ай лека от мене
                            Мизерабли, каква е акцията която не е на публично предлагане? Хей не падаш по гръб, когато си прост и унижен. Непублична е. Не е на публично предлагане на БФБ, а на лично договаряне между страните неграмотен счетоводител и брокерю! Цяла тема ти постнах, а ти обиди половината инвеститори заради твоята неграмотност!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                              Брях!!!!!!!!!!!!!! верно ли? То цяла тема в инвестора наборе:

                              http://www.investor.bg/forum/showthr...64#p1418896947


                              ЗА ПОСЛЕДНО ТЕ ОГРАМОТЯВАМ ДА НЕ СЕ ИЗЛАГАШ ПОВЕЧЕ!


                              Моля ти се да не се излагаш повече, щото сме в инвеститорски форум, а ти си част от тези в НИ, не е редно да си толкова неограмотен, все пак участваш в една от най-стабилните инвестиции, а си неограмотен по основни принципи в инвестициите. Преди да пишеш следващия път ще те помоля да преодолееш вагона книги който ни дели като инвеститори, МОЛЯ ТЕ!

                              кви книги бе .ти освен вестници друго не четеш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                                Брях!!!!!!!!!!!!!! верно ли? То цяла тема в инвестора наборе:

                                http://www.investor.bg/forum/showthr...64#p1418896947


                                ЗА ПОСЛЕДНО ТЕ ОГРАМОТЯВАМ ДА НЕ СЕ ИЗЛАГАШ ПОВЕЧЕ!


                                Моля ти се да не се излагаш повече, щото сме в инвеститорски форум, а ти си част от тези в НИ, не е редно да си толкова неограмотен, все пак участваш в една от най-стабилните инвестиции, а си неограмотен по основни принципи в инвестициите. Преди да пишеш следващия път ще те помоля да преодолееш вагона книги който ни дели като инвеститори, МОЛЯ ТЕ!
                                Мдаааа.....цяла тема, в която са писали същите неграмотници и идиоти като теб...
                                Хайде бегай сега в Гуглето и ми дай поне един линк, който да не води в този форум и в който да се обеснява що е то непублична акция....
                                Успех в търсенето, наборе....
                                р.р. Това ,че една компания е публична, не означава, че акциите и са публични....както и обратното....
                                Ама това в милиционерското училище не се учи, наборе.....
                                Ай лека от мене
                                Last edited by mirandi; 05.01.2015, 23:10.

                                Коментар

                                Working...
                                X