IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Недвижимите имоти са свръхнадценени

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Недвижимите имоти са свръхнадценени

    S42,
    ako se zanimavash sys sdelki s nedvijimi imoti, drasni edin e-mail. Moje da ti osiguria dobyr kupuvach.

    Коментар


    • Недвижимите имоти са свръхнадценени

      Da podkrepja prednijat uchastnik, no az puk mislja che investicijata v imot e po dobra ot investicijata v evroobligacii pri 6% lihva i cena okolo 112. Vie kak smjatate?

      Коментар


      • Недвижимите имоти са свръхнадценени

        Абе хора, чувате ли се какви ги дрънкате: двустаен/тристаен Младост, Изток, не знам къде.... си 30-40 000 долара? Защо просто не дигнете един телефон и не попитате произволна агенция за имоти - за толкова пари се намират 100-120 квадрата ИДЕАЛЕН център. Защо просто не попитате някой, който скоро е купувал/давал под наем. Много съм далеч от идеята да нарека инвестицията в недвижим имот УМНА, но твърдя че 10 % е напълно постижима годишна доходност.

        Коментар


        • Недвижимите имоти са свръхнадценени

          Mozhe puk Yossarian ot Dnevnik i tozi tuka da sa dve razlichni licza, a i na da ne sa kakvo vi barka vas kak njakoi si opolzotvorjava svobodnoto vreme?

          Za imotite - 40 K za dvustaen v Mladost mi se struvat adski mnogo. Za tolkova njakade shte si vzemesh dvustaen v Iztok, verno, njama da e novo stroitelstvo, no pone njama da e "panelka" i vse pak ste e v hubav kvartal. Prochee, az ne smjatam che investicziite v imoti sa glupost, zashtoto pri vlozhenie ot 40 K mozhe da se poluchi dobra dohodnost. Zavisi kak se vlaga. Njakoi pravilno spomena, che imotite v Bulgaria teparva shte rastat s chlenstvoto ni v EU, nai-veche pod vlijanieto na zasilenoto tarsene ot strana na chuzhdestranni kupuvachi. Vse pak ne e za podczenjavane i facta, che goljama chast ot nedvizhimata sobstvenost v Bulgaria e mnogo amortizirana i sledovatelno iziskva golemi investiczii, za da zapochne da nosi prilichni pechalbi v edin moment. V povecheto sluchai dori za kupish apartanent za 30 ili 40 K shte ti se nalozhi za vlozhish oshte 10, da recheme, za da stane toi atratciven i da mu se vzeme po-visok naem.

          A indexa REMI prodalzhava da raste, no az ne sum savsem siguen do kakva stepen toi e obektiven, zashtoto vsichki znaem kak se kupuvat i prodavat imoti v Bulgaria - pri vsichki polozhenija ne po danachnata oczenka.

          Коментар


          • Недвижимите имоти са свръхнадценени

            Уважаема Яна Михайловска, не знам за какво изявяване в Дневник говориш. Там въобще не съм се "изявавал" нито миналата седмица, нито когато и да било.

            Освен това, ако нещо коментарът ми н ети харесва, си свободна да адресираш това, с което не си съгласна, но не мога да приема коментара върху това какво правя с времето си. Все пак сме свободна държава, нали?

            Коментар


            • Недвижимите имоти са свръхнадценени

              Скъпи ми Гошо Шамара, стилът ти на изказ прилича много на един друг Шамар, който не се слави с блестящ интелект, но това е между другото. Това обяснява защо не си чувал и името Йосарян, за което споменава Малкия, за което му благодаря.

              Сега на въпроса:

              Вярно е, че през 1945 комунистите "национализираха" доста имущество. Същото така е вярно обаче, че по време на "комунизма" се генерира доста стойност (активи) с усилията на целия български народ, който получаваше жълти стотинки за труда си. И така стигаме до 1989 г. Най-логично беше тези активи пак да се върнат собствениците им, но всички много добре знаем какво стана и кой заграби тези активи, а обикновения гражданин пак получи жълти стотинки. Но в моя постинг аз не коментирам кой какво е заграбил, а коментирам как се използваха тези икономически ресурси, защото това е в основата на сегашното иконмомическо положение в страната ни. Ако тези ресурси бяха използвани ефективно, както примерно в Унгария, сега най-вероятно нямаше да сме добре като Унгария, но поне щяхме да сме близо. А сега сме много далече от Унгария, пък да не говорим за средния западноевропеец. Ето затова говоря.

              Коментар


              • Недвижимите имоти са свръхнадценени

                Какво стана с индекса на недвижимите имоти, който Ники Василев рекламираше през есента?

                Коментар


                • Недвижимите имоти са свръхнадценени

                  Според мен Мариан е много далеч от пазар на имоти. Тенденцията е съвсем друга. Имам няколко западни клиенти, които от години купуват средно големи апартаменти в София и ги дават под наем след ремонт. Всеки от тези западняци вече има поне по три апартамента с площ от 70 до 120 кв. метра и ви гарантирам, че цената за кв.м. на реална сделка е далеч под тази, която се получава по сметките на Мариан. Нещо повече, в момента им става още по-интересно да купуват.

                  Коментар


                  • Недвижимите имоти са свръхнадценени

                    Абе Йосарян. ти нямаш ли си друга работа освен да пишеш в сайтове. Миналата седмица се изявяваше в дневник, сега виждам, че си решил да разнообразиш малко аудиторията си. Мисля че мога да ти уредя аудиенция с мариян или дидо, както желаеш страстно.

                    Коментар


                    • Недвижимите имоти са свръхнадценени

                      Goshko, shamare,
                      mnogo jalko za teb, 4e imeto Yossarian ne ti govori nisto, no imajki predvid tona ti, tova ne me u4ydva!

                      Коментар


                      • Недвижимите имоти са свръхнадценени

                        Мариане, явно си далеч от пазара на имоти. Не гледай офертите продава. Да, и в Младост има имоти за 40К, но въпросът е за какви имоти говорим. И дали има купувачи.
                        Гарантирам ти, че за 40К може да си купиш апартамент, от който да изкарваш много повече от 120 долара месечен наем!

                        Коментар


                        • Недвижимите имоти са свръхнадценени

                          Abe Jostiniancho ili kakuvto si tam, koj kogo e okral be! Durjavata(partijata) horata prez 1945 ili te durjavata kato sus trista zora si vurnaha CHAST ot zagrabenoto ot banditite komunisti?! Ja se mahaj ot tuka s tezi razsujdenia, che ne znam!

                          Коментар


                          • Недвижимите имоти са свръхнадценени

                            Може да се поспори сериозно. В последно време действително се наблюдава ръст в цените на недвижимите имоти, особено в добрите райони на София, както и по Черноморието и в планинските курорти (специално добрите парцели).
                            Сметките за наеми и доходност не ми се занимава да ги проверявам. Само ще кажа, че при облигации по дълга при 6% доходност не чакайте никаква капиталова печалба, а такава в голяма степен ще се получи от инвестицията в недвижим имот.
                            Да не се забравя и нещо голямо - България е с най ниски цени на имотите в Европа и те ще разтат с приближаването към европата и приемането в ЕС (2010 год). Така че Мариан с неговите 6% ще го питам тогава кой е спечелил?

                            Коментар


                            • Недвижимите имоти са свръхнадценени

                              Искам аудиенция с Мариян и Дидо...

                              Коментар


                              • Недвижимите имоти са свръхнадценени

                                Изненада!

                                Това е оферта продава!
                                След като говоря за надцененост между 2 и 5 пъти, разликата между 30 и 40 хил. долара е безпредметна. Допускаме, че може цената да се свали до 35 хил.

                                Коментар

                                Working...
                                X