IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2012 година – прогнозите, които не се сбъднаха

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лошото е, че с тези модератори и прогнозите за 2013 г. няма да сбъднат!
    Историята тече, а те се правят, че са на сушина!

    http://www.focus-news.net/?id=n1791464

    Представяте ли си за какви закостенели става въпрос????????!!!!!!!!

    Коментар


    • къса ти е чергата субектино

      Първоначално изпратено от Умньо05
      Матряла моито момиче (лелче1) ти плаща комисион дето си го обула с некои коптор.За това не плюй Матряла че вече поумня и не сака и не верва на съжденията ти тип " фитка" непоръбена.
      Аре у леву
      ....

      къса ти е чергата субектино - отвиваш си краката

      Пиша много рядко,защото вече сте "финалисти"

      щом че цитираш - дай отговор на въпроса ми към сходния ти ??

      Кое е еднакво скъпо на Полюса и в Пустинята ??

      ако знаеше верния отговор - щеше да знаеш какво следва с имотите!

      Такива като теб и сходните ти "Телевизорът" ще ви довърши

      Дерзать болше нельзя - Кон ушел в реку http://www.investor.bg/evropa/334/a/...ym-ecb,150485/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от green hawk Разгледай мнение
        на мен не ми вярвай
        на Мария Илиева обаче , На Хампърцумянеско и останалите от Четата - задължително им вярвай - -

        има механизми , които завинаги ще останат тайна за матриЯла , щото матриЯла е чел много , много знае

        Човек може да купи само това , което може да Пипне .......обещанията се сменят , само глупаците са вечни

        задавал ли си си въпроса - кое е най-скъпо в Пустинята и на Полюса Едновременно ??

        на мен не ми отговаряй-потърси отговор за себе си.......И заложи на абсурдното........
        достатъчно глупаци залагат на Очевидното

        не че го разбереш - просто Темата трябва да стои отгоре,за това репликирам
        Вече се приближихме максимално близо до западноевропейските условия за кредитиране.
        Явно колегата Дянков ще излезе бяла птица . С неговата фискална дисциплина ни докара евтините кредити. Уникредит 4,5% по ипотеки, в момента ми дават потребителски на 8%ГПР.
        нЕ знам за 2012-та ама през 2013-та ми се сбъднаха прогнозите за ниски лихви.

        Коментар


        • каквото и да ти кажа - няма да ти хареса

          Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
          Прочетох Мария Илиева, понеже това е единствения човек, освен тебе, който повтаря от началото на 2009та, как цените на жилищните имоти специално, ей сега ще се вдигнат и да не се отлага повече. Не видях да казва нищо за имоти, сиреч е дошло времето да се купува.
          на мен не ми вярвай
          на Мария Илиева обаче , На Хампърцумянеско и останалите от Четата - задължително им вярвай - -

          има механизми , които завинаги ще останат тайна за матриЯла , щото матриЯла е чел много , много знае

          Човек може да купи само това , което може да Пипне .......обещанията се сменят , само глупаците са вечни

          задавал ли си си въпроса - кое е най-скъпо в Пустинята и на Полюса Едновременно ??

          на мен не ми отговаряй-потърси отговор за себе си.......И заложи на абсурдното........
          достатъчно глупаци залагат на Очевидното

          не че го разбереш - просто Темата трябва да стои отгоре,за това репликирам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bones57 Разгледай мнение
            Брех, отдавна не бях минавал насам и що да видя.....Ансамбъл Ъп вече и радио предаване направили. Сами се питат, сами си отговарят. Конструктивна история. Ето едно предложение за всички останали.



            Оставете въпросните капацитети сами да си списват по темите. Това е. Просто стойте и им гледайте сеира. Аз затова и спрях да пиша. С тролове, особено брокери и панело - инвеститори диалог не може да се води. Поздрави!
            Интересна теза! На който не се харесва тренда на цените на НИ, се опитва от камбанарията на някаква езическа църква да води проповеди на кой било правилно поведението и кой бил трол! Странна работа. И ти ли остана без нерви. Знам как се чувстваш, като риба на сухо съм. Не мога да си намеря МЯСТО в буквалния смисъл на думата

            Коментар


            • Брех, отдавна не бях минавал насам и що да видя.....Ансамбъл Ъп вече и радио предаване направили. Сами се питат, сами си отговарят. Конструктивна история. Ето едно предложение за всички останали.



              Оставете въпросните капацитети сами да си списват по темите. Това е. Просто стойте и им гледайте сеира. Аз затова и спрях да пиша. С тролове, особено брокери и панело - инвеститори диалог не може да се води. Поздрави!

              Коментар


              • Не приемам мнението на Ваня 69-та, щото тролят единствено тези които се заяждат без да дават аргументи за несбъднатите им прогнози за 2012-та година.
                На който не му харесва че не се сбъднаха прогнозите за поевтиняване, да си пишат в темите за понижение на цените. Ние какво сме виновни, че там са останали шепа тролове като информатора с несвързаните му сравнения, кауна и тем подобни?
                В темите за поскъпване и несбъднатите прогнози по два за лев, сме сериозни хора, моля не ни забърквайте във вашите беседи на бедни и очукани от живота скептици.
                Мястото на мечките е в златните теми

                Коментар


                • Ето ви една прогноа която се сбъдна

                  http://patilan.blog.bg/politika/2009...-izbori.348379

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ale1 Разгледай мнение
                    в София има имоти отпреди 80 год.........и не са "фалирали"
                    Това трябва да си го набият в кратуните прогностиците, дето периодично се бъзикат със съдбата рутейки даден тип строителство. Да напомним, че тези блокове ще стоят много след като 99% от тях ще са забравени от внуците им.

                    Коментар


                    • за "Депозитараджиите" има лекарство

                      Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                      Ужас!
                      Депозита е нещо имагинерно, ама който цял живот не се е погрижил и за дом, мани , мани
                      Вече свърши 15-тата седмица в годината. Кой дремуца още?
                      всички с познати в Кипър могат да си го "доставят"

                      скъпо е , но се пие само веднъж в живота........и действа

                      после който оцелее - Знае , че Дилемата Имот / Депозит е измислена за ......нали се сещате

                      в София има имоти отпреди 80 год.........и не са "фалирали"

                      а имаше 74 банки , от които на първо четене останаха 32..........

                      дали ще има второ четене ...???????

                      дали Орешарски не намеква нещо....аз НЕ знам

                      http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...a-bord,149653/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stefi Разгледай мнение

                        и в един Непрекрасен ден се събуждаш Без Депозит и без Дом ..................от много "Знаене"
                        Ужас!
                        Депозита е нещо имагинерно, ама който цял живот не се е погрижил и за дом, мани , мани
                        Вече свърши 15-тата седмица в годината. Кой дремуца още?

                        Коментар


                        • Протестите нямат нищо общо с Пазара

                          Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                          Кривите краставици, трябва малко да ги пообрежат за да ги изправят. А някои с погрешни прогнози, направо ще ги направят на салатка. Ето вече минаха протестите, тези които копнееха, че точно политическата криза ще им реши проблемите с цените, вече са на пеницилин.;)
                          Лордиефкифски ,

                          само доверчив човек може да вярва , че протестите свалят цени !

                          спр: цените на Тока !

                          народът го е казал :

                          Кучетата лаят - керванът...........

                          а животът си тече.......инфлацията Яде парите , Вече за над 100 000 ЕВРО .............
                          http://www.investor.bg/novini/130/a/...-banki,149316/


                          и в един Непрекрасен ден се събуждаш Без Депозит и без Дом ..................от много "Знаене"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ale1 Разгледай мнение
                            и както винаги , кривите краставици ги изправят мнозинствата

                            http://www.dnevnik.bg/evropa/novini_...oziti_v_kipur/

                            хубавото е , че винаги се отчита като Грешка , следват Извинения , но ... Постфактум

                            Човешката доверчивост е по-стара от Стария Завет , за това принципът "за едни сватба - за други брадва" работи винаги
                            Кривите краставици, трябва малко да ги пообрежат за да ги изправят. А някои с погрешни прогнози, направо ще ги направят на салатка. Ето вече минаха протестите, тези които копнееха, че точно политическата криза ще им реши проблемите с цените, вече са на пеницилин.

                            Коментар


                            • вървим към изправяне на кривите.........прогнози на маите

                              Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                              Те сривльовците май са на цивилизационното ниво на древните маи
                              и както винаги , кривите краставици ги изправят мнозинствата

                              http://www.dnevnik.bg/evropa/novini_...oziti_v_kipur/

                              хубавото е , че винаги се отчита като Грешка , следват Извинения , но ... Постфактум

                              Човешката доверчивост е по-стара от Стария Завет , за това принципът "за едни сватба - за други брадва" работи винаги

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Hris0 Hrist0v Разгледай мнение
                                Абе те Маите не познаха, вие за някакви си цени на имотите спорите значи
                                Те сривльовците май са на цивилизационното ниво на древните маи

                                Коментар

                                Working...
                                X