IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Започна ли ценовата стабилизация на пазара на имоти у нас?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
    Много младости съм гледала, ама фалшиви обяви една до друга. Ето ви един много изгоден апартамент в една от най-хубавите части на Младост за реална цена и квадратура. За сериозни клиенти мога да сваля до 3,5% от цената, ако се сключи предварителен договор до 2 седмици!

    http://www.imoti.net/dvustaen-aparta...no2104420.html
    И колко наем мога да му взема на това(след като хвърля поне 5-6 000 EUR за комисиона, нотариус, данъци, ремонт и обзавеждане)?

    P.S.
    Надявам се, че 20-те м2 тераса не са включени в квадратурата.

    Коментар


    • Много младости съм гледала, ама фалшиви обяви една до друга. Ето ви един много изгоден апартамент в една от най-хубавите части на Младост за реална цена и квадратура. За сериозни клиенти мога да сваля до 3,5% от цената, ако се сключи предварителен договор до 2 седмици!

      http://www.imoti.net/dvustaen-aparta...no2104420.html

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stefi Разгледай мнение
        Вече започна Поскъпването
        в събота говорих с една позната , която търси жилище от 2010 год.
        през 2010 Не купи в Младост на 680 Е/кв (било й скъпо)
        през 2011 Не купи в Бъкстон на 780 Е/кв (пак така)
        през лятото на т.г. продължаваше да гони Михаля .........но вече знае:
        няма безплатна софра
        сега е в преговори за тристаен пак в Младост ,
        но за същите пари ще купи ЕПК на Седми етаж
        вместо нов тухлен през 2010 на третия етаж

        ум царува , ум робува , ум губи пари
        Къде ги видя тези 680 евро за ЕПК в Младост?
        Има доста оферти на 550-580.
        И 10тина % пазарлък - още надолу.
        Attached Files
        "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Подир евреите вървят и парите и всичко друго.
          http://www.youtube.com/watch?v=UGY0pKynTl4

          Хммм... Какво ли е още върви след тях?!... Найн, данке!
          Единствената държава, където апартейда все още е официална политика...
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            на твоята приятелка и кажи да си смени брокера...
            Берти, остАй брокерчето и той да зхлеби леко де ...
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stefi Разгледай мнение
              Вече започна Поскъпването
              в събота говорих с една позната , която търси жилище от 2010 год.

              през 2010 Не купи в Младост на 680 Е/кв (било й скъпо)
              през 2011 Не купи в Бъкстон на 780 Е/кв (пак така)
              през лятото на т.г. продължаваше да гони Михаля .........но вече знае:
              няма безплатна софра

              сега е в преговори за тристаен пак в Младост ,

              но за същите пари ще купи ЕПК на Седми етаж

              вместо нов тухлен през 2010 на третия етаж


              ум царува , ум робува , ум губи пари
              на твоята приятелка и кажи да си смени брокера...
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                Такъв глад за жилища ще се очертае до две години
                Глад ще има но не за жилища. Ще има глад за хляб, за масло, за захар, за месо, за бензин, за злато и сребро, за пушки и боеприпаси... Жилищата ще са на последно място в списъка, както и акциите на бфб-то.
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                  За Бъфет не знам, но има един израелски фонд който оглежда цели карета в София и Варна. Израел трудно се разширява като територия заради непрекъснатите конфликти с Хамас и Хизбула, ама тука са намерили меката на инвестирането в една спокойна атмосфера, та скоро евреите които са с положителен прираст и колкото нас всички ще имат втори дом в БГ, а изгладнелите влогари ще го дууууууууууууууу------------т
                  Eх вире, вире, де да беше верно.
                  Подир евреите вървят и парите и всичко друго. А познай и с мангустите ни кво ще се случи. Ония са професионалисти.
                  Ама...too good to be true

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Ясно ти е чушки... И кой ще купува?! Онези с празните джобове ли?

                    The filmmaker Victor Kossakovsky on homeless people sleeping near A.T.M.'s in a bank, a growing phenomenon in Europe.

                    http://www.youtube.com/watch?v=LR5ghAkQYGg
                    А бре майсторе, мислех те за по-сериозен!
                    Онези с празните джобове много бързо могат да им ги напълнят банките. Просто трябва баМките малко да си сменят чипа и хората ще полудеят да купуват дори при двойни цени. Такъв глад за жилища ще се очертае до две години, че банките ще раздават като обезумяли.
                    Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ale1 Разгледай мнение
                      вярно ли е , че Бъфет щял да купува в БГ ??
                      според мен е закъснял
                      -----------
                      Кой ?
                      Кой ?
                      То целата капитализация на борсата нема и четримилярда еврака бе ...
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stefi Разгледай мнение
                        имам едни 127 000 евра - какво да ги правя ??
                        Квото си пожелаеш, това ще правиш. Съвети какво да правят хората с парите си не давам. Мога обаче, когато съм на кеф, да споделя аз какво правя с моите.

                        Ако държа активи пари то ги държа само в три вида, защото вярвам само и единствено в честните пари - физическо злато и сребро, както и биткойни. Последната валута не е за всеки!
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • гледам че пишеш сложни думи , ако си Майстор - да те питам

                          Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          Ясно ти е чушки... И кой ще купува?! Онези с празните джобове ли?

                          The filmmaker Victor Kossakovsky on homeless people sleeping near A.T.M.'s in a bank, a growing phenomenon in Europe.

                          [/url]
                          имам едни 127 000 евра - какво да ги правя ??

                          за имот - едва ли можеш да ми дадеш акъл........щото тичаш с оФцете , като те чета...

                          поне за ИнтерБанк - Щом за такъв се броиш.......
                          ----------
                          в Каква валута и Кога да ги конвертирам ?

                          ама не приказки от сорта :
                          абе от еврото е застрашено заради рецесия , той и долара не е сигурен , щото пък войната в Израел може да качи нефта , но във Венецуела Чавек намалява добива , щото сънувал лош сън.....

                          дай Валута ,входни нива , финал и Дата
                          ----------
                          ако не можеш това- значи едва ли можеш да коментираш имоти.........най- добре ще е да почиваш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Какво ще стане за мен е ясно - ще се избият да купуват тези боклуци.
                            Ясно ти е чушки... И кой ще купува?! Онези с празните джобове ли?

                            The filmmaker Victor Kossakovsky on homeless people sleeping near A.T.M.'s in a bank, a growing phenomenon in Europe.

                            http://www.youtube.com/watch?v=LR5ghAkQYGg
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • sisiko

                              И как е свършил бичия капан ? С много по голям мечи капан ! Цените скоро ще летят при свит максимално пазар, слепи ли сте реално няма предлагане..Продава се само боклук, който никой не иска да купи. Какво ще стане за мен е ясно - ще се избият да купуват тези боклуци. В САЩ точно това се случва в момента - бой да купят разбити къщи за уж по евтино и след това ремонт за повече пари от колкото струват.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ale1 Разгледай мнение
                                вярно ли е , че Бъфет щял да купува в БГ ??
                                според мен е закъснял
                                -----------
                                За Бъфет не знам, но има един израелски фонд който оглежда цели карета в София и Варна. Израел трудно се разширява като територия заради непрекъснатите конфликти с Хамас и Хизбула, ама тука са намерили меката на инвестирането в една спокойна атмосфера, та скоро евреите които са с положителен прираст и колкото нас всички ще имат втори дом в БГ, а изгладнелите влогари ще го дууууууууууууууу------------т
                                Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                                Коментар

                                Working...
                                X