IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Започна ли ценовата стабилизация на пазара на имоти у нас?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • каун

    В момента Запада храбро лъже, че си плаща суровините които консумира и целия панаир е заради това. Когато стане ясно, че не плаща и мераците да му се продават суровини силно, ще се свият. Предстои да си произвеждаме енергията у дома, както се вика..има как да стане в прилични количества. По "лошо" енергията която се произвежда със сигурност, ще се продава на индустриални потребители защото технологията която ще се използва има такива характеристики и не е изгодно, а също така и физически е невъзможно да се строи централа. Да го обесня така - да се построи централа работеща по тази технология е като да натрупаш една планина с акумулаторни батерии , при това обслужваеми. Но пък знаем как се пълни кошер с мед от много пчелички и това по отношение на тези технологии е напълно реалистично. Пешката ще каже , че тази енергия ще се загуби при пренос ! Само че не съм казал, че ще се пренася ток..има начин загубите да са 10-15%. Та в бъдеще всеки който е на зор за не голям доход, ще го има. Стига да имаш собственост ! В България знаеш, че имаме и не сме като някои безимотни "напреднали" нации.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1616844

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        А, не разбираш и си енергетик?!?!?!
        Бях на стройкото в НДК преди около 2 седмици, там съвсем официално си се продаваше една джаджа, която струваше 45 лефа, за която се твърди, че намалява цената на тока с 20 %. Тази джаджа се включва в контакта на дадено жилище.
        Та мисълта ми беше, че има много енергетици които предлагат подобни под масата за които се твърди че са още по-ефективни.
        За притежателите са измислени по принцип. Даже се чудя, защо на всеки следващ имот който притежава човек да не му расте отстъпката за тока с 10%. Така хем ще стимулира квартирантите да се заселват, хем хазяите да не прехвърлят партидите, а да си държат нещата здраво в своите ръце за да няма кражби. Наблюденията са ми, че повечето кражби на ток, мостове и други простотии се правят в имоти с неизяснена собственост или правоползване!
        Незнам за каква джаджа говориш щото не съм я видял.Но да намалява цената с 20% не ми се вярва.Казах ти че съм инженер а не счетоводител или политик.Не работя председател на ДКЕВР.И с кражби на ток не се занимавам щото после земеделието ще ми остане единствен бизнес.Лордов ти да не покрадваш точец?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Лордов за съжаление цените на тока нямат нищо общо с енергетиката.Простотиите които правят политиците ще доведат до 30-35 стотинки киловата.А за имотите не разбирам какво питаш
          А, не разбираш и си енергетик?!?!?!
          Бях на стройкото в НДК преди около 2 седмици, там съвсем официално си се продаваше една джаджа, която струваше 45 лефа, за която се твърди, че намалява цената на тока с 20 %. Тази джаджа се включва в контакта на дадено жилище.
          Та мисълта ми беше, че има много енергетици които предлагат подобни под масата за които се твърди че са още по-ефективни.
          За притежателите са измислени по принцип. Даже се чудя, защо на всеки следващ имот който притежава човек да не му расте отстъпката за тока с 10%. Така хем ще стимулира квартирантите да се заселват, хем хазяите да не прехвърлят партидите, а да си държат нещата здраво в своите ръце за да няма кражби. Наблюденията са ми, че повечето кражби на ток, мостове и други простотии се правят в имоти с неизяснена собственост или правоползване!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Имам някаква представа какво се търси в момента и къде се концентрират усилията. По отношение на имотите - ще се превърнат в съоръжение и източник на доходи при необходимост за хората . Това никак не е зле, като за апокалипсис.
            Я пак да попитам. Как при апокалипсис, имотите ще бъдат източник на доходи?

            Коментар


            • споменЪ

              Като се позамислите и ще минете на моя вариант , събитията ще се развият много рязко и светкавично. Меркел разправя небивалици.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Признавам те за енергетик, ако ми наобиколиш имотите и ми намалиш цената на тока с 45%
                Лордов за съжаление цените на тока нямат нищо общо с енергетиката.Простотиите които правят политиците ще доведат до 30-35 стотинки киловата.А за имотите не разбирам какво питаш

                Коментар


                • споменЪ

                  Защо да не би швабите да има изгледи да си платят техния от над 2 трилиона вече ? За дълговете говоря.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
                    Аз не, но има доста отнесени от вихъра на кризата хора (тук списващи )
                    Извода е лесен, сега има вече стабилизация на прага на ръст, при стагнираща икономика, а като дойде действителния ръст в икономиката от догодина, тогаз за какви месечни ръстове в НИ ще се пише и говори, след 2-3-5 години които споменава Меркел, може да преминат в седмични!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от споменЪ Разгледай мнение
                      Защо? Ти допреди половин час да не си мислише, че след 2-3 месеца всичко ще е ок - гърците, италианците, испанците, португалците и т.н. ще си изплатят дълговете и ще започваме начисто ?
                      Аз не, но има доста отнесени от вихъра на кризата хора (тук списващи )

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
                        Айде, още има-няма 5 години и кризата ше си ходи

                        http://banks.dir.bg/2012/11/03/news12337934.html
                        Меркел очаква още пет години криза

                        Канцлерът на Германия Ангела Меркел смята, че трябва да се издържи "още пет или повече години", за да се преодолее кризата на еврото, предава ДПА.
                        Трябва да задържим дъх в продължение на пет или повече години, заяви тя на регионален конгрес в Щернберг на Християндемократическия съюз (ХДС) в провинция Меклембург-Горна Померания


                        Още няколко години писане по форумите и всичко си идва на мястото.
                        Огън, служба не остана!
                        Защо? Ти допреди половин час да не си мислише, че след 2-3 месеца всичко ще е ок - гърците, италианците, испанците, португалците и т.н. ще си изплатят дълговете и ще започваме начисто ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Кой ти е казал че не работя в областта на енергетиката?Много пъти съм обяснявал че земеделието ми е допълнително занимание.
                          Признавам те за енергетик, ако ми наобиколиш имотите и ми намалиш цената на тока с 45%

                          Коментар


                          • Айде, още има-няма 5 години и кризата ше си ходи

                            http://banks.dir.bg/2012/11/03/news12337934.html
                            Меркел очаква още пет години криза

                            Канцлерът на Германия Ангела Меркел смята, че трябва да се издържи "още пет или повече години", за да се преодолее кризата на еврото, предава ДПА.
                            Трябва да задържим дъх в продължение на пет или повече години, заяви тя на регионален конгрес в Щернберг на Християндемократическия съюз (ХДС) в провинция Меклембург-Горна Померания


                            Още няколко години писане по форумите и всичко си идва на мястото.
                            Огън, служба не остана!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Пешо, ти като се биеш в гърдите, че ди голем енергетик, защо не работиш в областта на енергетиката, а копаш картофи??!!
                              Кой ти е казал че не работя в областта на енергетиката?Много пъти съм обяснявал че земеделието ми е допълнително занимание.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
                                kur. nqma da zopo4ne scoro

                                Ето как пишат на телефона под мостовете! Студено е вече.
                                Стабилизацията преминава в ръст, да нахраним тогава тези пишещи телефонинни подмостовци

                                Коментар

                                Working...
                                X