IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Започна ли ценовата стабилизация на пазара на имоти у нас?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ale1 Разгледай мнение
    -----------
    Жестоко нещо е Пазара - мечтаеш ли , забравиш ли-ще плащаш здраво........

    жестоко но справедливо !
    http://banks.dir.bg/2012/11/28/news12505954.html



    Я, пак.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
      Само да попитам кой имоти са се качили в кой град и в кои квартали и какъв е периода, да не е от вчера за днес?
      Хе,хе само ти ли не разбра, че идва ново поскъпване. Както дадох пример с двустаен в сухата река който се е качил като офертна цена с над хиляда евроци, такова е положението и в Слатина с друг мой двустаен, който като офертна цена катери дори повече, ама няма да го давам за пример за да не ви скандализирам повече, че вие със стадното чувство ще разберете последни какво се случва в момента. На набалончването бизнеса реагира много по-бързо и остро. Строителите на жилища останаха малко, а това сега тепърва ще се усети. Както каза и шефа Дянков, след 5 години ще е вече късно, новия балон ще пращи по шевовете.
      Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

      Коментар


      • Само да попитам кой имоти са се качили в кой град и в кои квартали и какъв е периода, да не е от вчера за днес?
        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

        Коментар


        • Не е нужно да плачеш, приложил съм снимки в доказателство. На децата също е ясно вече, че тези сгради не се различават от тези в лондонското сити. Вие на какви се правите не е ясно. Ясното е, че имотите поскъпват и това не се харесва на много от вас. Отричането на фактите обаче не помага особено. Трябват кинти

          Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
          Мале,мале......Тая новина,като я прочетох,направо се разплаках от умиление......Ей и сега докато пиша,сълзите ми продължават да капят върху клавиатурата......
          Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение

            http://fakti.bg/imoti/53359-balgaria...na-ot-sasedite
            Източна София все повече заприличва на лондонското сити!
            ............................
            Мале,мале......Тая новина,като я прочетох,направо се разплаках от умиление......Ей и сега докато пиша,сълзите ми продължават да капят върху клавиатурата......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ale1 Разгледай мнение
              не вливай им в сърце отрова
              какви офис площи , какви търговски площи ??
              има хора които още плащат наем в очакване на чудото (ефтинко апартаментче)
              -------
              скоро се виждах с един колега от соца - сега е институционал

              да знаеш какъв хумор са заформили за Предстоящето с имотите !!

              Метафората за "Мъпетите" е направо комплимент (дано Админът не отреже линка)

              www.darikfinance.bg/novini/73331
              -----------
              Жестоко нещо е Пазара - мечтаеш ли , забравиш ли-ще плащаш здраво........

              жестоко но справедливо !
              ВЯРНО, ЗАБРАВИХ, ЧЕ ТЕЗИ НЕСРЕТНИЦИ ЧАКАТ ДА ПАДНАТ ЦЕНИТЕ ЗАЩОТО НЯМАТ КИНТИ ЗА ЕДНА БОСКОНИЕРА, А ПЪК АЗ СЪМ ТРЪГНАЛ ДА ИМ ПИША ЗА ТЪРГОВСКИ ПЛОЩИ И ОФИСИ
              Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

              Коментар


              • остави таз песен любовна

                Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                България е по-предпочитана от съседите в сектора на търговските и офис площи!!!
                не вливай им в сърце отрова
                какви офис площи , какви търговски площи ??
                има хора които още плащат наем в очакване на чудото (ефтинко апартаментче)
                -------
                скоро се виждах с един колега от соца - сега е институционал

                да знаеш какъв хумор са заформили за Предстоящето с имотите !!

                Метафората за "Мъпетите" е направо комплимент (дано Админът не отреже линка)


                -----------
                Жестоко нещо е Пазара - мечтаеш ли , забравиш ли-ще плащаш здраво........

                жестоко но справедливо !
                Last edited by X_Y; 27.11.2012, 22:52.

                Коментар


                • България е по-предпочитана от съседите в сектора на търговските и офис площи!!!

                  http://fakti.bg/imoti/53359-balgaria...na-ot-sasedite
                  Източна София все повече заприличва на лондонското сити!





                  Last edited by музовир; 26.11.2012, 14:48.
                  Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                  Коментар


                  • Абе тичат те, тичат из тучни ливади, ама нещо почва да им убива почвата - да се стабилизират цените и скоро по баир нагоре ще тичат, ама бързо ще се задъхат, щото са свикнали да тичат само по-нанадолнище. Толкова са им възможностите. Всеки се надява и мери по своя джоб. Щом искаш еФтинко и се дори надяваш на това, значи-.....
                    Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                    Коментар


                    • не е важно дали е относително

                      Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Ама еФтино и Убаво е .... много относително
                      важно е да се приказва
                      толкова хора тичат с оФцете , че просто не знам как още се върти земята ,

                      как не са развалили баланса ?

                      Коментар


                      • Ама еФтино и Убаво е .... много относително
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          але,

                          търсенето е голямо, НО за ефтино и хубаво...а такова още няма - съответно няма сделки и пазара крета бавно по нанадолнището.
                          Хе хе, еФтинко и юбаво, това и в народните песни го няма!
                          Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                          Коментар


                          • але,

                            търсенето е голямо, НО за ефтино и хубаво...а такова още няма - съответно няма сделки и пазара крета бавно по нанадолнището.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ale1 Разгледай мнение
                              има доста хора-които не купиха жилище и изчакаха !
                              не бих ги нарекъл късопаметни ........просто нуждаещи се !

                              в момента Търсенето е Голямо - но още не са увехнали Мечтите за обещаната Евтиния

                              Предлагането на хубави жилища е силно ограничено

                              има психологически модел на поведение на българина , има обаче е и осъзната нужда

                              надеждите умират - човек рано или късно узрява под въздействие на обстоятелствата

                              А маркетмейкърите на Банките четат също форуми - има ли война по форумите , значи ще има хляб за тях
                              Ale ,на тебе от коя банка ти плащат или си брокер? Това дето си го подчертал е подвеждащо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ale1 Разгледай мнение
                                колкото и ниски лихви да има - работи Пундювата , т.е. вашата логика -глава в пясъка , лошото е , че г*зъ е подготвен !
                                Искам да ти кажа, че винаги ми е било забавно да те чета.

                                Коментар

                                Working...
                                X