IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Започна ли ценовата стабилизация на пазара на имоти у нас?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Абе така и така си нямате работа брокерчетата.... Търся магазин на кьоше. Център, ок 30 -50 квадрата. До 200-300 еврака. Знам, че е много, но ако е хубава локацията - няма грижа за парите Дайте някой и друг линк

    Най-евтиния който можеш да намериш е този- Разбира се не е 300 евра, щото не е в Малко Търново

    http://www.mirela.bg/imoti/%D0%9F%D1...fer151201.html

    Коментар


    • Абе така и така си нямате работа брокерчетата.... Търся магазин на кьоше. Център, ок 30 -50 квадрата. До 200-300 еврака. Знам, че е много, но ако е хубава локацията - няма грижа за парите Дайте някой и друг линк

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        Абе, скоро ще плащате да дойда да огледам
        Щеше да си прав Безусловно - но в Нормална държава
        в станата на Златките , флашките и Патрашките действат други механизми

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ale1 Разгледай мнение
          -------
          ще ти плащат 5 % къмишън , но Без такса оглед - съгласна ли си ?
          Абе, скоро ще плащате да дойда да огледам

          Коментар


          • след Повишението на цените няма да ти плащат такса /оглед !

            Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
            Ще си плащате такса оглед, без да мънкате!
            Десет токчета изтърках за да показвам на стотици хора едни два апартамента, дето още никой не ги е купил.
            А и още не съм купила "инсигнията" на сина си. Всеки риалтър е поне средна класа на запад.
            -------
            ще ти плащат 5 % къмишън , но Без такса оглед - съгласна ли си ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
              Ама и такса ли има за огледа? Аз не съм плащал такси като ходя на огледи.
              Ще си плащате такса оглед, без да мънкате!
              Десет токчета изтърках за да показвам на стотици хора едни два апартамента, дето още никой не ги е купил.
              А и още не съм купила "инсигнията" на сина си. Всеки риалтър е поне средна класа на запад.
              Last edited by Babbitt; 07.11.2012, 14:46.

              Коментар


              • С хубави брокерки за други услуги

                Коментар


                • Глупости

                  Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Брокерите изкрейзват, купувачите са само гледачи и ги разкарват като мухи без глави. Например водят клиент да види апартамент 147 квадрата , купувача казва - ами висичко е хубаво ..обаче ми е малък..пък е тръгнал да гледа 147 квадрата апартамент. Просто няма намерение да купи , а си сверява тъй да се каже часовника. И брокерите искат такси...за оглед..
                  Никой брокер не иска такса оглед за имоти за продажба това са абсолютни измислици. Има няколко объркани агенции в София, които искат такси за огледи на стаи или апартаменти, които се отдават под наем на цени от порядъка на 100-150лв, а всички други неща за такси оглед са измислици и легенди.

                  Коментар


                  • Абе вие сериозно ли с тези такси за оглед?
                    Иначе, с тези квадратури верно си е голям смях. И аз така ходих в апартаментина на мой приятел. Бил му 140 квадрата апартамента Завъртях се, завъртях се и не можах да намеря моите 80

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                      Ами ще каже че му е малък - като реално е 80 кв. с 40 кв. тераса и останалото идеални части и мазе.
                      +1.
                      Преди няколко години гледах апартамент над 300 м2 с две спални. Вместо него предпочетох друг "само" 120м2, но пък с три спални. Всички помещения бяха по-големи от аналозите им в "големия" апартамент. Как се получава тази магия, не знам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Брокерите изкрейзват, купувачите са само гледачи и ги разкарват като мухи без глави. Например водят клиент да види апартамент 147 квадрата , купувача казва - ами висичко е хубаво ..обаче ми е малък..пък е тръгнал да гледа 147 квадрата апартамент. Просто няма намерение да купи , а си сверява тъй да се каже часовника. И брокерите искат такси...за оглед..
                        Ами ще каже че му е малък - като реално е 80 кв. с 40 кв. тераса и останалото идеални части и мазе.
                        Не-заслужил инвеститор

                        Коментар


                        • Искат и така спират и сериозните купувачи за огледи- аз съм купувал няколко апартамента и такси не съм плащал- разбира се , че ще гледаш и сверяваш.То домати да си купиш пак избираш. Това да не е някаква скрита форма за предлагане на други услуги от брокерките.Дали по цял свят има ракава такса или само в тяхното село

                          Коментар


                          • Брокерите изкрейзват, купувачите са само гледачи и ги разкарват като мухи без глави. Например водят клиент да види апартамент 147 квадрата , купувача казва - ами висичко е хубаво ..обаче ми е малък..пък е тръгнал да гледа 147 квадрата апартамент. Просто няма намерение да купи , а си сверява тъй да се каже часовника. И брокерите искат такси...за оглед..
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • То защото брокерките ги мързи да ходят на огледи и си слагат такси е на този хал пазара на имоти

                              Коментар


                              • Зайо Байо

                                Как да не си мисли ? Такси ..то и "глоби" ако има съвсем, ще е..
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X