IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Започна ли ценовата стабилизация на пазара на имоти у нас?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ale1 Разгледай мнение
    --------

    население-научено да чака "дневния си ред по телевизора"
    няма как да знае - че Телевизорът НЕ съобщава предстоящото а миналото



    никакви цикли не му помагат на матряла - той тича с офцете в стадото

    само му сменят овчарите - но посоката е винаги към мястото за доене и стригане
    Аз имам чувството, че този матрЯл обича много да бъде стриган и доен. Някаква мазохистична любов към господаря, без него не се усеща уютно и в просеката.
    Пътя извън стадото е опасен и неизвестен, като бездна, по добре днес доене, утре стригане и накрая вдругиден тояга, отколкото в дебрите на инвестиционната джунгла с непознати сенки

    Е и аз не съм голям оптимист като Супертрейдъра, очаквам растеж на имотите само с около 10-15% годишно в най-скоро време.

    Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

    Коментар


    • НАИВHИК

      Страшни пари дават , над 2 хиляди..моята съм я купил на почти 20 пъти по ниска цена и тогава рентата и беше направо подигравка. Но може жена ти да е права, защото ще си дадеш земята и тези пари ще обезценят и ще си баламурник който са прекарали.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        Ааааа, ние с нея сме се разбрали. Нейното си е нейно, моето е общо
        Офф, де да беше само ти на тоя хал....ма като сме слабия пол

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          За Добруджа съгласен. Там вече балоняк.
          Убеди я бе, къв мъж си жената да те командори
          Ааааа, ние с нея сме се разбрали. Нейното си е нейно, моето е общо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Продавай! Не виждаш ли какво набалончване се случва със земите Жената има доста декари в Добруджа. Дават и стабилна сума в момента, а тя не ще да продава Ако бяха мои да съм забравил че ги имам
            За Добруджа съгласен. Там вече балоняк.
            Убеди я бе, къв мъж си жената да те командори

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Не доста повече е печалбата от 50 лв. за декар , вземат по 27 лв. само субдия на декар.Цената , която дават обаче е доста висока. Имам 300 декара и се изкушавам да я продам, проблема е че после тези пари ако ги набия в банка и ще ми изгорят.Точно сега ли намериха да дават такава висока цена ...В момента бих предпочел нещо реално да притежавам, не пари в банка.
              Продавай! Не виждаш ли какво набалончване се случва със земите Жената има доста декари в Добруджа. Дават и стабилна сума в момента, а тя не ще да продава Ако бяха мои да съм забравил че ги имам

              Коментар


              • IvanG

                Не доста повече е печалбата от 50 лв. за декар , вземат по 27 лв. само субдия на декар.Цената , която дават обаче е доста висока. Имам 300 декара и се изкушавам да я продам, проблема е че после тези пари ако ги набия в банка и ще ми изгорят.Точно сега ли намериха да дават такава висока цена ...В момента бих предпочел нещо реално да притежавам, не пари в банка.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • нали трябват вЕрващи - за къде без тях на Пазара

                  Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                  Стабилизацията стана факт, а матрЯла, явно не разбрал Але1, още блее по мечките, скоро обаче ще лиже м...те на биците

                  Този матрЯл мноо фрост, трябва в един живот да
                  преживее 10 цикъла сигурно за да запомни елементарното:
                  --------

                  население-научено да чака "дневния си ред по телевизора"
                  няма как да знае - че Телевизорът НЕ съобщава предстоящото а миналото



                  никакви цикли не му помагат на матряла - той тича с офцете в стадото

                  само му сменят овчарите - но посоката е винаги към мястото за доене и стригане

                  Коментар


                  • Стабилизацията стана факт, а матрЯла, явно не разбрал Але1, още блее по мечките, скоро обаче ще лиже м...те на биците
                    Този матрЯл мноо фрост, трябва в един живот да преживее 10 цикъла сигурно за да запомни елементарното
                    Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                    Коментар


                    • Аз не можах да разбера къде я видяхте тази стабилизация. За тези курници дето се продават падането ще е поне още 30%

                      Коментар


                      • Лордов докато разбере че интерес към курниците в София имат само двама или трима души от инвестор, на супертрейдъра може и да му се сбъднат мокрите сънища от сферата дето я гледа и полира през половин час.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Земеделската земя определено сериозно е поскъпнала вече - над 2000 за декар цена има в Добруджа. Прекалено е много според мен.

                          При 50 лева печалба на декар от пшеница П/Е 40 .. no thank you
                          I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Лордов знаем че продаваш ,,,,,,,,,,,,
                            Иска му се да продава, но никой не ще да купува на сегашните набалончени цени!
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Земеделската земя определено сериозно е поскъпнала вече - над 2000 за декар цена има в Добруджа. Прекалено е много според мен.
                              Трейдърко веселяко спри да коментираш неща които не разбираш и не са ти ясни.Гледай си цените на нефта и новите енергийни фантасмагории може и валутите и банките.И не забравяй че Декември е скоро и си обещал да изчезнеш от форума

                              Коментар


                              • Бате Пешо

                                Земеделската земя определено сериозно е поскъпнала вече - над 2000 за декар цена има в Добруджа. Прекалено е много според мен.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X