IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение на цените на парцелите за къща очаквате

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
    Не съм вещ в ЗУТ-а , та не се смейте ако греша
    Обаче що си спомням че Марешки беше обиколил ограниченито да строи на първа линия до/върху плажа , като си сложил преместваем обект......тия сглобяемите къщички или бунгала не са ли тая категория ?
    Марешки е концесионер на въпросния плаж, в договора за концесия е описано какви и колко бараки можеш да разположиш по плажа. Ако искаш да си вземеш плаж на концесия ама това си е занимание за милионери или мутри - не е за всеки , по лесно ще ти е да се договориш с някой такъв концесионер да ти даде петно под наем - ако е голям плажа и има неизползван капацитет предполагам , че за 5 макс.10 000 лева годишно ще се уредиш - от там ти остава бараката да си сглобиш , един кабел и някакво ВЦ да заровиш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      на земеделска земя можеш да сложиш бунгало или преместваем фургон до 35 м2 без никакви проблеми
      Нищо не може да направи нито да сложи нито да огради! По морето действат "други закони" - казва се Закон за Устройство на Черноморското Крайбрежие - чети:
      http://lex.bg/bg/laws/ldoc/2135555697
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        Не съм вещ в ЗУТ-а , та не се смейте ако греша
        Обаче що си спомням че Марешки беше обиколил ограниченито да строи на първа линия до/върху плажа , като си сложил преместваем обект......тия сглобяемите къщички или бунгала не са ли тая категория ?
        на земеделска земя можеш да сложиш бунгало или преместваем фургон до 35 м2 без никакви проблеми

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
          това го забрави
          Хъм ....а за къмпинг парцела трябва ли да е орегулиран по сложната процедура ?
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
            Не съм вещ в ЗУТ-а , та не се смейте ако греша
            Обаче що си спомням че Марешки беше обиколил ограниченито да строи на първа линия до/върху плажа , като си сложил преместваем обект......тия сглобяемите къщички или бунгала не са ли тая категория ?
            това го забрави
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
              На първа линия извън регулация може и под 100е/кв.м. да намериш ама с тези ограничения дето наложиха - трябва да си мноо голем зада го натъкмиш за застрояване . В регулация с такива размери под 150 си е късмет да намериш , ако пък е в населено място и има инфраструктура до него 200 поне ще трябва да изскочиш , ама то няма за продаване , тя за това е такава цената , не че някой много се е засилил да купува
              Не съм вещ в ЗУТ-а , та не се смейте ако греша
              Обаче що си спомням че Марешки беше обиколил ограниченито да строи на първа линия до/върху плажа , като си сложил преместваем обект......тия сглобяемите къщички или бунгала не са ли тая категория ?
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Не се ли разходи до Резово? В турско кви парцели има - не е истина Ама май имат закон, забраняващ на граждани от съседни страни да купуват в погранични райони
                освен ограниченията за чужденци да купуват земя в погранични райони (това го облегчиха със закон мисля миналата година много) има много други ограничения свързани със застрояване на земеделски земи. По-зле е от тук даже! И са много занижени строителните параметри, дори и да стигнеш до възможност за строителство. Те затова "парцелите в регулация" са навсякъде скъпи по света...
                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                  Не се ли разходи до Резово? В турско кви парцели има - не е истина Ама май имат закон, забраняващ на граждани от съседни страни да купуват в погранични райони
                  Бе то в турско кви неща има..ама ние тука се каним ток да им продаваме след 10 години
                  I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                    Питах но явно недостатъчно
                    Не се ли разходи до Резово? В турско кви парцели има - не е истина Ама май имат закон, забраняващ на граждани от съседни страни да купуват в погранични райони

                    Коментар


                    • iиvanoff i nns - благодаря за инфото
                      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
                        На първа линия извън регулация може и под 100е/кв.м. да намериш ама с тези ограничения дето наложиха - трябва да си мноо голем зада го натъкмиш за застрояване . В регулация с такива размери под 150 си е късмет да намериш , ако пък е в населено място и има инфраструктура до него 200 поне ще трябва да изскочиш , ама то няма за продаване , тя за това е такава цената , не че някой много се е засилил да купува
                        Няма урегулирани, това е проблема... с новия ЗУЧК и да купиш нерегулиран няма какво да го правиш! Те повечето дето се продават за регулирани, са все с незавършени процедури, или са НЕрегулирани. Дори и на 2км от морето да е, ако е регулирано, с читави документи и ти хареса го взимай! Намират се все още.
                        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                          Калеги гледам че тук подмятате парцелчета насам , натам.

                          Та да попитам папарцели покраи морето на първа линия от порядъка на 1-2 декара как въвят ? За предпочитане на юг : Ахтопол, Синеморец ...
                          На първа линия извън регулация може и под 100е/кв.м. да намериш ама с тези ограничения дето наложиха - трябва да си мноо голем зада го натъкмиш за застрояване . В регулация с такива размери под 150 си е късмет да намериш , ако пък е в населено място и има инфраструктура до него 200 поне ще трябва да изскочиш , ама то няма за продаване , тя за това е такава цената , не че някой много се е засилил да купува

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                            И кът обикаля не пита ли ?
                            Питах но явно недостатъчно
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              Знам го района много добре, преди месец го обикалях и оглеждах ....има местенца !
                              И кът обикаля не пита ли ?
                              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                                Там почнах ада го застрояват.Дет се влива велека на хълма построиха 2 нови хотела по 8 етажа
                                Знам го района много добре, преди месец го обикалях и оглеждах ....има местенца !
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X