IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение на цените на парцелите за къща очаквате

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
    Ето какво е направил ЧОВЕКА с най-много информация в България, за процесите определящи цените на имотите:
    http://news.data.bg/2/bulgaria/39472...87%D0%B5%D0%B2

    Помислете си по-спокойно и без емоции... тарикати

    ПС: И това го е направил, въпреки явната турцизация на района и бъдещото строителство не на ТЕЦ... а на АЕЦ от турска страна на границата
    Tва не е ТЕЦ бре Тва е АЕЦ..... ЯДЕЦ, според голямата лелка

    Коментар


    • Ето какво е направил ЧОВЕКА с най-много информация в България, за процесите определящи цените на имотите:
      http://news.data.bg/2/bulgaria/39472...87%D0%B5%D0%B2

      Помислете си по-спокойно и без емоции... тарикати

      ПС: И това го е направил, въпреки явната турцизация на района и бъдещото строителство не на ТЕЦ... а на АЕЦ от турска страна на границата
      Last edited by iivanoff; 21.10.2012, 14:06.
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
        Е, не мога да се меря по "ум" с теб явно.
        Аз съм оценявал имоти само за над 2 000 000 000 лв.
        Ти сигурно си по-напред с материала "мастер"!!
        Това са цени преди деноминацията, нали...?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
          И под 35 000 евро има също - все пак се предлагат над 150 парцела за продан!
          Цена 30-35 евро/кв.м е горна граница за парцел на село.
          Който плаща повече - има излишни пари за трошене.
          Над 15% стойност на земята от стойността на сградата върху нея не е особено разумно.
          Но - всеки си преценява как да си харчи парите.
          Стига да се намерят будали, ама се поизчерпаха май...



          Сгрешил си с един порядък.....Освен ако селата не са Бояна или Драгалевци.....

          Коментар


          • Last edited by Данни; 22.11.2012, 12:06.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Данни Разгледай мнение
              bpst,никой не разбра какво имаш предвид,както и защо парцел от 500-600 кв.м. е нормален за къща ?
              Не ти хареса примера с Кремиковци и Бояна,ами да ти метна един друг,защо си мислиш,че парцел в с.Опицвет ще струва колкото в с.Панчарево ?
              Не за друго,къщата ще ти струва еднакво и на двете места,ама по-хубаво в с. Панчарево май,а
              Обаче 15 % от цената на къщата И не ми давай Негели за пример в този случай

              Умник !
              Е, не мога да се меря по "ум" с теб явно.
              Аз съм оценявал имоти само за над 2 000 000 000 лв.
              Ти сигурно си по-напред с материала "мастер"!!
              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

              Коментар


              • Last edited by Данни; 22.11.2012, 12:06.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Данни Разгледай мнение
                  Нещо не се връзват нещата
                  Темата е " Какво понижение на цените на парцелите за къща очаквате "
                  Давам пример : Купува се парцел 1 дек. на който ще се строи къща 100 кв.м.,по твоята логика този парцел трябва да струва колкото парцел 500 кв.м. с къща също 100 кв.м.
                  Или парцел в Кремиковци,трябва да струва колкото в Бояна !?
                  Примерите са измислени,но ще направите много по-добре да пишете след като помислите малко
                  Имам пред вид парцел 500-600 кв.м - нормален за еднофамилна къща от 250 кв.м.
                  Ти си купи ако искаш и 5 декара.
                  На село - като в Панчарево. Къде месиш Бояна и Кремиковци??
                  Тези примери ги е измислил Негели - по-умен от мен и теб!
                  Първо почети малко и тогава пиши, но чукча не читател чукча - писател!!
                  "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                  Коментар


                  • Last edited by Данни; 22.11.2012, 12:07.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                      В Панчарево има вече по 35 000 евро парцели
                      И под 35 000 евро има също - все пак се предлагат над 150 парцела за продан!
                      Цена 30-35 евро/кв.м е горна граница за парцел на село.
                      Който плаща повече - има излишни пари за трошене.
                      Над 15% стойност на земята от стойността на сградата върху нея не е особено разумно.
                      Но - всеки си преценява как да си харчи парите.
                      Стига да се намерят будали, ама се поизчерпаха май...
                      "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                        В Панчарево има вече по 35 000 евро парцели
                        Ако имаше дори най-бегла представа, каква е разликата между ПАНЧАРЕВО и ПАНЧАРЕВО!

                        Коментар


                        • В Панчарево има вече по 35 000 евро парцели
                          в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                            Няколко поста по-надолу ни убеждаваше че читави парцели по морето не останали , сега пък викаш добра инвестиция е ........ ма стига ни мъчи де
                            Какво е останало ще разбереш сам като тръгнеш да търсиш - никой не убеждавам в нищо, а че е добра инвестиция казвам по повод това изказване на playmen: Увековечаването с недвижимости е изтощително и неблагодарно занимание за "малкия" човек.

                            - на мен цялото ми мислене в тази тема е подчинено на ТЕМАТА "ПАРЦЕЛИ за КЪЩИ" - затова казвам конкретно за тях какво е очакването ми !! Понеже разбирам от морски имоти, коментирам САМО ТЯХ - ПАРЦЕЛИ за КЪЩИ до морето !! Кое не е ясно и къде си противореча не мога да разбера ?

                            - или според теб щом са останали малко парцели, то те не са за инвестиция ? - не разбирам сарказма ? - няма логика нещо

                            Искаш ли да съм още по-неприятно конкретен, затегнаха ли процедурите за смяна статут - ДА, увеличиха ли драстично таксите - ДА, сложиха ли безгранични ограничения (ЗУЧК, ЗОЗЗ) - ДА. Огромна част от парцелите бяха с НЕДОВЪРШЕНИ процедури, които можеха да бъдат довършени по всяко време - обикновенно, когато се появи купувач. Е сега вече не могат да се довършат и това не е проблема, а проблема е че НЕ МОГАТ и да се започнат - справка нос Емине - ЕМОНА и ИРАКЛИ Някой сменя ли СЕГА статут на земи - НЕ (поне аз не познавам, а всички от преди са спрели тотално), е от тук какво следва - увеличава ли се броя на парцелите в регулация или намалява? Какво следва от намаляването ан броя на парцели в регулация - цената ще пада ли или ще се качва? - сега ако ме обвините пак че говоря за парцели (комплексирах се тотално!) - ВИЖТЕ ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА В КОЯТО ПИШЕМ !!

                            НЕЩО ДА НЕ Е ЯСНО ?
                            Last edited by iivanoff; 05.10.2012, 18:41.
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                              Абе тук да не сте си спретнали купон тинейджери ? На мен кемпера може да ми "произведе" САМО НЕУДОБСТВО !!! Пари да ми дават (не безплатно) не го искам !!!

                              а парцела като дългосрочна инвестицийка , ДОРИ за "малкия" човек, не е никак лоша идея!
                              Няколко поста по-надолу ни убеждаваше че читави парцели по морето не останали , сега пък викаш добра инвестиция е ........ ма стига ни мъчи де
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Keмпърът е за авнтюристично настроени двойки. Не е подходящ за семейно прекарване, а си е и скъпо удоволствие. Тук не е силен този дух на отшелничеството- в добрия смисъл на думата. Все още масата иска да е в "купона", а не да се мъчи в пустошта.

                                п.п.Кемпърът не е инвестиция, а преживяване.

                                Коментар

                                Working...
                                X