IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение на цените на парцелите за къща очаквате

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • няма логика човек да построи къща за 800 Е/кв в Нови Искър ,Своге и пр. в това направлениe- Това нещо не можах да го разбера
    За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

    Коментар


    • В Драгалевци можеш да си вземеш приличен имот за 70 000 Е... Цената е повече от добра...
      Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
        Аз очаквам силен ръст!

        няма как цените да падат повече .
        Това обикновенно са последните думи на един инвеститор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
          Питах за какъв и къде трябва да е парцелът, защото явно се получава голяма диференциация. От една страна "престижните" витошки поли, от друга страна по-страничните села. Явно Вабо говори за първите, за които нямам мнение, просто не ме интересуват. Аз не гледам на строенето на къща като възможност за инвестиция, на която и се увеличава стойността. Много повече ме вълнува възможността аз, тези след мен, да живеят на едно прилично, ЧИСТО от съвременните замърсявания място и относително сигурно, както от гледна точка на природа, така и от "братята" цигани.
          не бояна не искам големи са наклоните там киноцентъра ме интересува
          в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

          Коментар


          • Аз очаквам силен ръст!

            няма как цените да падат повече .
            Мнението ми не е препоръка!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
              Питах за какъв и къде трябва да е парцелът, защото явно се получава голяма диференциация. От една страна "престижните" витошки поли, от друга страна по-страничните села. Явно Вабо говори за първите, за които нямам мнение, просто не ме интересуват. Аз не гледам на строенето на къща като възможност за инвестиция, на която и се увеличава стойността. Много повече ме вълнува възможността аз, тези след мен, да живеят на едно прилично, ЧИСТО от съвременните замърсявания място и относително сигурно, както от гледна точка на природа, така и от "братята" цигани.
              =====================================
              добре балансирано мнение

              истина е,че има Хубави парцели , Компромисни парцели , Евтини парцели - основно според локацията!

              няма логика човек да построи къща за 800 Е/кв в Нови Искър ,Своге и пр. в това направление

              както и няма логика човек да построи къща за 300 Е/кв в Бояна,Драгалевци,Симеоново

              въпрос на приоритети , на предлагане.........и на финансиране
              Last edited by ale1; 15.08.2012, 12:39.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ale1 Разгледай мнение
                там има доста добри парцели по твой критерий
                Лошото е , че трябват още 5 - 6 год чакане да паднат цените!

                по дефилето също има добри парцели , лошото е , че трябва да станеш партизанин , за де въоръжиш за да оцелееш от "братята" ...а и както отбелязваш - наводненията са проблем -река Искър е прекалено близо

                Читавите парцели , за които говориш + възможност за растеж на цените приключиха !

                а и Строителите търкат доволно ръчички в очакване на поредния ентусиаст за "разфасоване "
                Питах за какъв и къде трябва да е парцелът, защото явно се получава голяма диференциация. От една страна "престижните" витошки поли, от друга страна по-страничните села. Явно Вабо говори за първите, за които нямам мнение, просто не ме интересуват. Аз не гледам на строенето на къща като възможност за инвестиция, на която и се увеличава стойността. Много повече ме вълнува възможността аз, тези след мен, да живеят на едно прилично, ЧИСТО от съвременните замърсявания място и относително сигурно, както от гледна точка на природа, така и от "братята" цигани.
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                  на 30 км от София може под Е10000 да намериш.
                  толкова надалеч не ми трябва като знам каква цигания е в бг селата
                  в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                  Коментар


                  • Престиж Само в Бояна , Драгалевци,Симеоново

                    Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                    Аз под "читав" разбирам регулация, ток, вода, КАНАЛ, невъзможност от наводнение (наклон и ориентация). А такива едва ли са много. И наистина в рамките на 40 км (45 мин. общо пътуване до месторабота) има все още такива и си заслужават инвестицията в по-добър живот.
                    там има доста добри парцели по твой критерий
                    Лошото е , че трябват още 5 - 6 год чакане да паднат цените!

                    по дефилето също има добри парцели , лошото е , че трябва да станеш партизанин , за де въоръжиш за да оцелееш от "братята" ...а и както отбелязваш - наводненията са проблем -река Искър е прекалено близо

                    Читавите парцели , за които говориш + възможност за растеж на цените приключиха !

                    а и Строителите търкат доволно ръчички в очакване на поредния ентусиаст за "разфасоване "

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ale1 Разгледай мнение
                      прав си , На 30 км от София имаше читави парцели , но се изкупиха
                      Тези,които Купиха през 2010 - сега вече въвеждат в експлоатация
                      ето линк , ако не го изтрият администраторите
                      http://money.bg/news/id_1685007753/%...84%D0%B8%D1%8F
                      ----------
                      другото са приказки под шипковия храст
                      Аз под "читав" разбирам регулация, ток, вода, КАНАЛ, невъзможност от наводнение (наклон и ориентация). А такива едва ли са много. И наистина в рамките на 40 км (45 мин. общо пътуване до месторабота) има все още такива и си заслужават инвестицията в по-добър живот.
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Който търси - намира

                        Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                        Парцел за къща?!
                        Къде?
                        По вероятно е да нямат намаление, а плавно да вървят нагоре, било от инфлация, било от ограничението на възможните за застрояване прилични парцели.
                        прав си , На 30 км от София имаше читави парцели , но се изкупиха
                        Тези,които Купиха през 2010 - сега вече въвеждат в експлоатация
                        ето линк , ако не го изтрият администраторите
                        http://money.bg/news/id_1685007753/%...84%D0%B8%D1%8F
                        ----------
                        другото са приказки под шипковия храст

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                          100-200 000 евро смехотворни
                          на 30 км от София може под Е10000 да намериш.

                          Коментар


                          • Подходящите за къща е важно да са в район, в който няма как да се построи миникооперация или кооперация на парцела, защото иначе продавачите искат все едно ти продават 20% от максималното застрояване по цени от 2008...

                            поздрави
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Парцел за къща?!
                              Къде?
                              По вероятно е да нямат намаление, а плавно да вървят нагоре, било от инфлация, било от ограничението на възможните за застрояване прилични парцели.
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Голямо понижение , шанхайско Че те са смехотворни сега и винаги са били. В България цените са смешни.

                                100-200 000 евро смехотворни
                                в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                                Коментар

                                Working...
                                X