IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 2

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
    marandi, само с това в червеното ми ставаш несериозен. Навсякъде в Европа спаднаха ПЧИ и причината не е управлението на България. Усещам манипулиране от твоя страна.
    И пак ти казах - Кажи вариант, а не какво правя гамените.
    В момента не се заяждам, а и точно с теб не виждам смисъл. Та, какъв вариант може да се предложи?
    Ако, ще си вадим изречение по изречение от целите постове с цел да се губи целия контекст, не виждам смисъл от подобни чалъми.

    Може да се хванеш с Пешо Лукса или с Вувузелката, те така вадят по 1 изречение и почват с деформация на написаното.

    Написал съм ти отдолу, погледни статистиките - ще ти помогна, ако искаш - 33% от взиманията на кредитори са успешни, другото е мяташ пари на вятъра. Т'ва е БГ-стан в момента + никаква защита на частната собственост, да давам примери за имотни измами ли?

    И накрая спада в ПЧИ е около 80% на годишна база - дай ми пример за такъв спад под понятието "навсякъде" в Европа?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      То не е само до температурата на хладилника. Обикновено тя е +3-+6 градуса. По-важна е закваската. Ти си тръгнал от "купешка" закваска и затова мнението ти не е меродавно в случая, ако и прясното ти мляко да е с "доказан" домашен произход.

      Аз взех едно на Пършевица с надпис БДС..... и него чакам.

      П.П. Споменаваш и ЕлБи - това е ЕАД и държи патента за ИСТИНСКОТО кисело мляко, но не го прави. И аз не знам защо.
      Закваската ми беше бактерии в сухо състояние. Даде ми ги един познат. Елби правят мляко. Виж
      http://www.lbbulgaricum.bg/bg/products.php?m=2&s=24

      Киселия вкус не е гаранция за качество. Всъщност от сухите бактерии приготвях закваска, след което всеки следващ път квасех с предното мляко. С течение на времето мляко ставаше все по кисело и кисело (предполагам промяна на бактериалният състав). Има и фактор време за квасене, както и начална температура на прясното мляко. Стандартно млякото се сквасваше за 4-5 часа. Ако го оставиш 6-7 направо се пресича и не можеше да се яде от киселина. Най-вероятно това което си спомняш от соца е лошо приготвено кисело мляко. Повечето от хората предпочитат по сладки млека, затова и производителите изкарват продукт който не напълно "узрял". Това позволява и на Данон да продават недоразумения като "Активия". Основните проблеми на българските кисели млека според мен са основно в некачествената начална суровина + обезмасляване и хомогенизиране на млакото, което унищожава каймака отгоре. Но за мен Верея е доста добро, бих искал да е само малко по мазничко. Между другото без да се хваля по мои изчисления съм сквасил около 500 л. мляко.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Това е твое мнение, според мИня па в момента свети Биби подменя обръчите от фирми с негови и учудващо не обарва тия на Доган.

        С подобно гаменско управление сме доникъде - или докажи за злоупотреби и ги осъди в панделата, или плащай навреме кат' висиш на бизнеса.

        Ефекта е видим - звучен шамар в ПЧИ!! Никой не обича да прави бизнес с аборигени, налЕ?

        Има там едни статистики по събирания на вземания от кредитори, попрегледай я да видиш какъв е % за БГ-стан, после на кое място сме, после виж и как в БГ-стан с предимство е държавата пред частните кредитори.

        Няма случайни неща, когато 'орицата тръгнат да си влагат кинтите - всико се гледа под лупа, а тук е гаменщина отвсякъде, но не ми се навлиза в тая тема
        marandi, само с това в червеното ми ставаш несериозен. Навсякъде в Европа спаднаха ПЧИ и причината не е управлението на България. Усещам манипулиране от твоя страна.
        И пак ти казах - Кажи вариант, а не какво правя гамените.
        В момента не се заяждам, а и точно с теб не виждам смисъл. Та, какъв вариант може да се предложи?

        Коментар


        • ..Скоростта на обръщение на кинтите в икономиката + рекордния брой фалити БаМкоФф ги предизвика кат' спря плащанията за бизнеса с цел да мами Евростат за дефицита...


          И затова те му го бутнаха в новия... и стана мазало - от нулев, после -2. та опря на -4,9...
          Почти съм сигурен , е и той вече не го знае...
          Но ще се научи на наш гръб, убавеца....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
            Абе то и 30-40% от хората са бедни и задлъжнели, но струва ли си да ги обсъждаме?

            П.П. Знам, че само една стертококова бактерия е симбиотична, а че може да носим други, това не значи, че са ни приятели.
            Пази ме Боже от "преносители" и гаджета с кредити.
            Болестта бг кредитополучаване се пренася по въздуха, трябва лек... някой знае ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
              Около 30-40% от хората са носители на стрептококи и стафилококи. Може навсякъде да се хванат, дори и на оглед за имот - да се върна и аз в темата.
              Абе то и 30-40% от хората са бедни и задлъжнели, но струва ли си да ги обсъждаме?

              П.П. Знам, че само една стертококова бактерия е симбиотична, а че може да носим други, това не значи, че са ни приятели.
              Пази ме Боже от "преносители" и гаджета с кредити.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                Повярвай ми, аз съм един тези. Ама като знам, че няма откъде да ги плати......
                Няма много опции за което и да е управление в момента.
                Това е твое мнение, според мИня па в момента свети Биби подменя обръчите от фирми с негови и учудващо не обарва тия на Доган.

                С подобно гаменско управление сме доникъде - или докажи за злоупотреби и ги осъди в панделата, или плащай навреме кат' висиш на бизнеса.

                Ефекта е видим - звучен шамар в ПЧИ!! Никой не обича да прави бизнес с аборигени, налЕ?

                Има там едни статистики по събирания на вземания от кредитори, попрегледай я да видиш какъв е % за БГ-стан, после на кое място сме, после виж и как в БГ-стан с предимство е държавата пред частните кредитори.

                Няма случайни неща, когато 'орицата тръгнат да си влагат кинтите - всико се гледа под лупа, а тук е гаменщина отвсякъде, но не ми се навлиза в тая тема
                Last edited by marandi; 16.12.2010, 20:29.

                Коментар


                • За6тон40,

                  приветствам инфото, което даваш, защото това е конкретика, а не брокерски бълнувания.

                  Обаче ако може, когато пускаш инфото, цените и агенциите да ги болдваш, че да се виждат по-'убаво
                  Поздрави

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Хех ..,

                    ти па за какво се газираш?

                    Скоростта на обръщение на кинтите в икономиката + рекордния брой фалити БаМкоФф ги предизвика кат' спря плащанията за бизнеса с цел да мами Евростат за дефицита.

                    Демек, на първо време няма да е зле първо да плати на бизнеса
                    (Това го изтрих, че се повтарям ) Аз съм един тези. Ама като знам, че няма откъде да ги плати......
                    Няма много опции за което и да е управление в момента.
                    Last edited by anon6706; 16.12.2010, 20:23.

                    Коментар


                    • Отново дойде времето да прегледаме нещата и да видим кое е реално и кое виртуално. От последната справка досега форумните брокери обсъдиха много неща - инфлацията на потребителските стоки в България, карането на велосипед в градски условия и доколко това е свързано с благосъстоянието, летните и зимни гуми, угояването на едно прасе Мирко, житейските изповеди на родители, и много, много други

                      Това обаче е форум за понижението на жилищните имоти и точно това ще разгледам аз.

                      Ето една оферта за апартамент 113 кв.м в ж.к. Стрелбище, за сумата от 132 017 лв. http://www.sales.bcpea.org/?q=node/19161

                      Ето какви са исканията на брокерите на недвижими имоти от агенциите за недвижими имоти (АНИ) от сайта за надути обяви imot.bg за апартамент със същата площ и същия квартал.
                      • Следващият съпоставим имот е с цена 276 100 лв., или с цели 144 100 лв. по-скъпо. Двойно и повече по-скъпо от реалната цена! Това благодарение на брокера Дом Консулт
                        http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...680&f1=details
                      • Следващият съпоставим имот е с цена 283 900 лв., или с цели 151 900 лв. по-скъпо. Двойно и повече по-скъпо от реалната цена! Това благодарение на брокера Ирис Трейд
                        http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...256&f1=details
                      • Следващият съпоставим имот е с цена 298 200 лв., или с цели 166 200 лв. по-скъпо. Двойно и повече по-скъпо от реалната цена! Това благодарение на брокера Кинема
                        http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...323&f1=details

                      Ако се вгледате по-внимателно, ще видите че повечето брокерски обяви са за една и съща кооперация. Само заради изложението и "гледката" разликата за апартаменти в един и същи блок с еднаква площ е 30 - 40 000 лв Нищо чудно, че и брокери, и банкери, и строители в един глас лалат по форуми и обясняват, как спадът е спрял и отсега само ъп ни чака. С една продажба на такъв апартамент те си правят чиста печалба от по 150 000 лв., или както е казал народът "Ден година храни".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                        Да ти кажа, има разлика и между една евтина и една хубава кола Не се ли усещаш как са те промили? Каквато и гума да сложиш, ако си хамав ще се убиеш, че и други ще затриеш. Боже пази от такива.
                        Сигурно и телефона ти е от хиляда лева, че по-качествен звук има
                        Веско, няма да ти уври главата!
                        През зимата на колата са й най-важни гумите, амортисьорите и на последно място водача, ако той не е от женски пол.
                        Слагай хубави/нови зимни гуми, поддържай си амортисьорите и повярвай ми - с Лада ще късаш на снега БеЕмВе-та, Мерцедеси и Аудита, ако ще и последните да са 4Х4.
                        Last edited by anon6706; 16.12.2010, 20:20.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                          marandi, приятелчета сме по разбирания, но като прочета горното в червено и ми кипва: Кажи нещо конкретно, което "гамените" да предприемат в тази световна икономическа среда?

                          П.П. Само да помоля, ако има отговор: По-малко макроикономика и повече обяснения за лаици.
                          Хех ..,

                          ти па за какво се газираш?

                          Скоростта на обръщение на кинтите в икономиката + рекордния брой фалити, оттам и безработица, БаМкоФф ги предизвика кат' спря плащанията за бизнеса с цел да мами Евростат за дефицита.

                          Демек, на първо време няма да е зле първо да плати на бизнеса
                          Last edited by marandi; 16.12.2010, 20:19.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                            Не се шегувай със стрептококите!!!! Ловят и люлинци и не ти ги пожелавам.

                            П.П. Представих си "рядко щастие" в кола и в метро. Чудя се кое е по-зле.
                            Около 30-40% от хората са носители на стрептококи и стафилококи. Може навсякъде да се хванат, дори и на оглед за имот - да се върна и аз в темата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Ако вторите са много, въпреки че не са отровни, ще предизвикат едно "приятно" прекарване в тоалетната ....
                              Щот ние в Люлин ходим по навънка да ни мръзне ...кръста....( така се връщам в темата за имотите)
                              Не се шегувай със стрептококите!!!! Ловят и люлинци и не ти ги пожелавам.

                              П.П. Представих си "рядко щастие" в кола и в метро. Чудя се кое е по-зле.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                                Да ти кажа, има разлика и между една евтина и една хубава кола Не се ли усещаш как са те промили? Каквато и гума да сложиш, ако си хамав ще се убиеш, че и други ще затриеш. Боже пази от такива.
                                Сигурно и телефона ти е от хиляда лева, че по-качествен звук има
                                съгласен съм че ако невнимаваш ще си го отнесеш ама Разликата при спиране на мокро от 80 между един континентал и най лошата гума беше 20 метра с евтината гума ще си помел 4 коли

                                взимам само гуми от топ3 на тестовете на

                                http://www.adac.de/infotestrat/tests...cePageId=31821

                                и досега там не съм видял евтина гума да е влязла в топ 3
                                Last edited by marketleverage; 16.12.2010, 20:12.
                                mWPCloud.com

                                Коментар

                                Working...
                                X