IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Ганчо да си говорим честно няма да те издам на полицията с кво се дрогираш?Кой в София си докарва 10000лв и е нает на трудов договор.Мани реститути политици босовете на подземния свят шефовете на банки и големи фирми,говорим за обикновени хора.Явно София е Клондайк някакъв.Щом човек стъпи там и пачките го тряскат по главата.А пък и моите роднини ще излязат големи бездарници и некадърници щото не могат да си изкарат повече от 800 кинта.
    Бате Пешо и друг път съм ти го казвал - измисляш си - никъде не съм споменавал "трудов договор", можеш да провериш. За твое съжаление нямаш нужното обкръжение и за теб човек с добри доходи е "реститути политици босовете на подземния свят шефовете на банки и големи фирми". Нормална реакция на селянин с ограничен мироглед.

    Твоите роднини не ги познавам, щом казваш сигурно са бездарници и некадърници, но много вероятно ти си бедния роднина от село за тях.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от neokastro Разгледай мнение
      Само че трябва да се уредиш в този кол център както навсякъде. Какво ли работят толкова на първо ниво. За следващите нива не ми се мисли.
      Достатъчно е да знаеш криво-ляво някакъв чужд език и те взимат отма - даже направо за второ ниво. Никакво уреждане няма. Отвори сайта на HP, има над 100 обяви за свободни работни места. Някои висят с години.
      Never underestimate the predictability of stupidity

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ганчо Юрдечков Разгледай мнение
        Всичко зависи от конкретния индивид. Един ако в София си докарва 10000 месечно, дори и в провинцията да го вържеш, след като се приспособи ще си докарва примерно 3000. А този, който в София не може да изкара 800, в провинцията не може да изкара и 250.
        Ганчо да си говорим честно няма да те издам на полицията с кво се дрогираш?Кой в София си докарва 10000лв и е нает на трудов договор.Мани реститути политици босовете на подземния свят шефовете на банки и големи фирми,говорим за обикновени хора.Явно София е Клондайк някакъв.Щом човек стъпи там и пачките го тряскат по главата.А пък и моите роднини ще излязат големи бездарници и некадърници щото не могат да си изкарат повече от 800 кинта.

        Коментар


        • Само че трябва да се уредиш в този кол център както навсякъде. Какво ли работят толкова на първо ниво. За следващите нива не ми се мисли.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
            Преди 3г НР съкратиха 10-тина хиляди раб. места в Канада, където заплащането започваше от 11$/час и се преместиха.....в Латинска Америка за по 8$/ДЕН.

            Ай Ти сектор-много пъргав и мобилен.
            За $8/ден такова IT ще развиеш, че ум да ти зайде.
            В HP България заплатите в кол центъра за първо ниво съпорт започват от 1000 лева. А първо ниво е съпорт тип телефонист, няма никакви по-специални познания, задава стандартни въпроси и в зависимост от отговорите търси решения в базата данни. Нещо като автоматичния Help на Windows.
            Never underestimate the predictability of stupidity

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
              Абе хора, като ви чета имам чувство, че пишете за друг град, а не София.
              КОЙ работи за под 1000 лева????
              Продавачките в Била сигурно, ама в офис заплата под 1000 лева няма.
              Иначе това за остатъчния доход съм съгласен, ама айде малко по-сериозно...
              Имам познати с 3, че и 5 бона заплата..
              Тея суми, дето ги пишете, просто не знам...
              Аз излиза,че съм най големия балък май, да взема да намаля заплатките почвам да се чудя вече
              Те всички в офиси работят
              и под илядо лева не се цанят!!!!
              --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
              http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                1000 лева са 500 Евро. За същата работа в белите държави плащат минимум 3К Евро. Тъй че и 1000 Евро заплата да дават, пак са на голяма далавера. А 1000 Евро си е добра заплата за България, няма какво да се лъжем.
                Преди 3г НР съкратиха 10-тина хиляди раб. места в Канада, където заплащането започваше от 11$/час и се преместиха.....в Латинска Америка за по 8$/ДЕН.

                Ай Ти сектор-много пъргав и мобилен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tomy Разгледай мнение
                  Боже тия приказки докараха босоноги селяндури в София за такива ГОЛЕМИ заплати и ги набутаха на кредитите!!!
                  Работя в голяма ИТ фирма и едва около 10% взимат заплати над 1000! така че ..... стига раздувки!
                  Чакам да чуя коя е тази голяма ИТ фирма с подобни параметри. Аз съм в средна и няма нито един под 1000 лв, и много малко под 2000 - примерно 20%.
                  Дори и за най-големите в бранша не мисля че има и 10% под 1000 лв.
                  Освен ако не викаш на Мост Компютри или Информационно обслужване ИТ фирма?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    То всичкото софиянец все в офис работи и все ай ти специалисти.А у Факултето е офисо на Майкрософт.80% от софиянци са с до 800 кинта на месец.Ама по форумите велики.Държавните служители полиция учители университетски преподаватели общински служби продавачки и бачкери направо милионери.Това че някои взимат подкупи не означава че всички вземат.
                    Всичко зависи от конкретния индивид. Един ако в София си докарва 10000 месечно, дори и в провинцията да го вържеш, след като се приспособи ще си докарва примерно 3000. А този, който в София не може да изкара 800, в провинцията не може да изкара и 250.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                      1000 лева са 500 Евро. За същата работа в белите държави плащат минимум 3К Евро. Тъй че и 1000 Евро заплата да дават, пак са на голяма далавера. А 1000 Евро си е добра заплата за България, няма какво да се лъжем.
                      Тука има едно заблуждение.
                      В Охайо, Северна Дакота или Монтана няма на много места кой да ти даде 3000Е = 4200+$ за "същата" работа, нищо че е бяла държава. Същото важи и за Испания без Мадрид и Барселона, Португалия, Гърция.
                      Ако искаш да работиш за 3000Е трябва да се урбанизираш - да се преместиш в Калифорния да речем.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                        Абе хора, като ви чета имам чувство, че пишете за друг град, а не София.
                        КОЙ работи за под 1000 лева????
                        Продавачките в Била сигурно, ама в офис заплата под 1000 лева няма.
                        Иначе това за остатъчния доход съм съгласен, ама айде малко по-сериозно...
                        Имам познати с 3, че и 5 бона заплата..
                        Тея суми, дето ги пишете, просто не знам...
                        Аз излиза,че съм най големия балък май, да взема да намаля заплатките почвам да се чудя вече
                        То всичкото софиянец все в офис работи и все ай ти специалисти.А у Факултето е офисо на Майкрософт.80% от софиянци са с до 800 кинта на месец.Ама по форумите велики.Държавните служители полиция учители университетски преподаватели общински служби продавачки и бачкери направо милионери.Това че някои взимат подкупи не означава че всички вземат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                          Тази IT фирма да не е дошла тук за да раздава големи заплати?! Единствената причина компаниите да мигрират е по-ниски разходи за труд и данъци.
                          1000 лева са 500 Евро. За същата работа в белите държави плащат минимум 3К Евро. Тъй че и 1000 Евро заплата да дават, пак са на голяма далавера. А 1000 Евро си е добра заплата за България, няма какво да се лъжем.
                          Never underestimate the predictability of stupidity

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Странични доходи си докарва само администрацията.
                            Tук малко си се пообъркала.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от napoleona Разгледай мнение
                              Интересно защо софиянци си мислят, че всички хора в "провинцията" имат наследствени апартаменти и земи
                              А нямат ли? Не само в провинцията,тези, дето са родени в София, в 99% от случаите също са наследници на някакъв имот, пък бил той и панелната гарсониера на баба.
                              Never underestimate the predictability of stupidity

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                                Тази IT фирма да не е дошла тук за да раздава големи заплати?! Единствената причина компаниите да мигрират е по-ниски разходи за труд и данъци.
                                С 1000 лв. не знам какво ще получиш. Най-вероятно едно голямо нищо. То не като да се редят плочки. Е, то и за тях трябва някаква квалификация..

                                Коментар

                                Working...
                                X