IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
    Аз съм обещал повече да не кандидатствам изобщо.
    Ама теб явно не са те допуснали и основно да завършиш
    12 години стаж на маймуница... от както го има правилото за кирилицата в инвестора се опитвам да пиша на кирилица... ама нямам никакво желание да пиша на кирилица според правилата защото не ми трябва... пиша както се пише на маймуница шефчетата сме така и не ни се налага почти и в реалния живот да пишем вярно

    в крайна сметка е математически вярно
    Last edited by marketleverage; 23.02.2011, 15:52.
    mWPCloud.com

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
      Еи научете се да смятате пичове

      това че в учебника е написано че в икономиката се приема че се ползва горната база при изчисляване на спад не означава че не е вярно математически смятането с долната база...

      предполагам си обещал на учителката си по математика да не кандидатсваш с математика и да не казваш че тя те е учила
      Аз съм обещал повече да не кандидатствам изобщо.
      Ама теб явно не са те допуснали и основно да завършиш
      Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

      Коментар


      • Еи научете се да смятате пичове

        това че в учебника е написано че в икономиката се приема че се ползва горната база при изчисляване на спад не означава че не е вярно математически смятането с долната база...

        предполагам си обещал на учителката си по математика да не кандидатсваш с математика и да не казваш че тя те е учила
        mWPCloud.com

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
          математически е напълно вярно спрямо базата

          това че в унсс са научили само половината математика и за по лесно са им казали че другата половина не може да я има в икономиката която те учат от техните учебници а НЕ ЧЕ НЕ е вярно....
          Айде,и този почна.....
          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hohohoo Разгледай мнение
            то в бг е така - колкото си по-прост толкова по-голям хейтър требе да си (и крашър)

            а като си ъпър ставаш много по интелигентен незавиждащ филантроп... Нале...
            mWPCloud.com

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
              Ами без да влизам в компетентният ти тон - не може да има спад 300%. Математика - спада е ограничен в 100 % (цената тогава е 0). И не баба Пена ще си продаде имота, а тия дето трябва да му плащат данъците и таксите ще го продадат (разбирай наследници итн). Защото парадокса - баба със 180 лева пенсия живее в имот за 100 х. евро, натрупал 10 000 евро такси и данъци, които никой не търси го няма никъде в ЕС или в която и да е развита държава.

              ПС. И много мразим хора дето се правят на компетентни. Това колко си знаещ и разбиращ от имоти ще го преценят участниците във форума като напишеш някой ден нещо смислено и аргументирано (асен 1487 може и да е малко краен, но мненията му са последователни и имат своята теза)... Айде със здраве

              математически е напълно вярно спрямо базата

              това че в унсс са научили само половината математика и за по лесно са им казали че другата половина не може да я има в икономиката която те учат от техните учебници а НЕ ЧЕ НЕ е вярно....
              mWPCloud.com

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                Явно на мен ми плащаш...
                И вЕрвай ми... Никак не се чувствам будала...
                вЕрвай ми, никой луд също не се чувства такъв
                а гледам, че и наемите са паднали около 10% от началото на годината, трябва да почна да се оглеждам за нещо интересно.

                да не би да става обратно преселение по селата и затова да се качват цените, софия става арийска столица?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bbzz24 Разгледай мнение
                  принципно намерение и възможности имам, но не виждам смисъл и икономическа полза, предпочитам фрий рент игра с депозитна сметка: слагаш 50% от стойността (като при ипотека за покупка на жилище) и с лихвата си плащаш наема на някой будала, който си мисли, че имота му струва 2 пъти повече, но може да намери по-голям будала да му го купи
                  Явно на мен ми плащаш...
                  И вЕрвай ми... Никак не се чувствам будала...
                  Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                    Ти по-добре ако имаш намерение да купуваш жилище... Тичай, защото хубави не останаха... а цените вече скачат...
                    принципно намерение и възможности имам, но не виждам смисъл и икономическа полза, предпочитам фрий рент игра с депозитна сметка: слагаш 50% от стойността (като при ипотека за покупка на жилище) и с лихвата си плащаш наема на някой будала, който си мисли, че имота му струва 2 пъти повече, но може да намери по-голям будала да му го купи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Imotenbalon Разгледай мнение
                      +1

                      През 2010 са построени 2000 жилища в София , като започнати да се строят нови жилища са 1000 - като поне 200 от тях са къщи .
                      От тия 2000 жилища хубави както казваш, са не повече от 1/3 от тях , така че си прав .

                      А иначе 90 % от сделките са със старо строителство в това число и панели , и техните цени продължават да падат .

                      За януари имаме отново ръст на лошите кредити с 350 милиона , като жилищните кредити за пръв път от началото на 2009 намаляват ???
                      днес излезе нова статистика: средна квадратура на разрешително за строеж на жилище - 139 кв.м РЗП... а сделките за имотки са за 60-70 кв.м. т.е. който има нужда си строи вместо да купува лайна на все още много надути цени. явно вие сте в бизнеса с лайната, бабите тепърва почват да мрат и да ви конкурират

                      а иначе понятието качествено градско жилище ви е толкова чуждо с мажо, колкото и самото понятие град

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                        Ти по-добре ако имаш намерение да купуваш жилище... Тичай, защото хубави не останаха... а цените вече скачат...
                        Ба.мама му! Две години ги чакам тез 1000 евро на метър и те пак подскочили

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                          Ти по-добре ако имаш намерение да купуваш жилище... Тичай, защото хубави не останаха... а цените вече скачат...
                          +1

                          През 2010 са построени 2000 жилища в София , като започнати да се строят нови жилища са 1000 - като поне 200 от тях са къщи .
                          От тия 2000 жилища хубави както казваш, са не повече от 1/3 от тях , така че си прав .

                          А иначе 90 % от сделките са със старо строителство в това число и панели , и техните цени продължават да падат .

                          За януари имаме отново ръст на лошите кредити с 350 милиона , като жилищните кредити за пръв път от началото на 2009 намаляват ???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от master of the seven seas Разгледай мнение
                            И защо не си купи палатка. Или от вноските по ипотеките,не ти остават толкова много пари и 4ака6 палатките да паднат о6те?? Поне гледай да е непромокаема ина4е ка6оните са безплатни.
                            Така или ина4е храни6 банката
                            питал съм вече, палтката я дават с кашон. промоция 2 в 1. само да ми звъннат пак от банката, мама им.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hohohoo Разгледай мнение
                              аз вече зех два, утре продължавам
                              остъй ги ти сривлювците, кат нема лев ко ши земат... в метро гледах палатки на промоция за 89лева, там ги пращай...
                              И защо не си купи палатка. Или от вноските по ипотеките,не ти остават толкова много пари и 4ака6 палатките да паднат о6те?? Поне гледай да е непромокаема ина4е ка6оните са безплатни.
                              Така или ина4е храни6 банката

                              Коментар


                              • аз вече зех два, утре продължавам
                                остъй ги ти сривлювците, кат нема лев ко ши земат... в метро гледах палатки на промоция за 89лева, там ги пращай...

                                Коментар

                                Working...
                                X