IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
    тя нали беше без прозорци нещо такова може и да бъркам отдавна говорехме....ти си имен от какво почнах да говоря с теб се убедих в това////////това е единственото нещо от което завиждам на хората .защото умен се разждаш не може да станеш........за залост аз не съм не че съм и глупав де...но не съм и умен за жалост
    Ва. Бо. Досещам се от къде идва името.... Най-големият!
    Custodite sortem vestram

    Коментар


    • vabo_2008

      Там има голямо търсене под наем , но за без пари ! Има прозорци и спартанско обзавеждане , но е отдалечена "барака - бунгало" и наема е фиктивен.Не съм умен , просто действам според обстоятелствата - тежки времена настават - хипер - мипер инфлация. Янките не прощават от там ще тръгне за съжаление , , но както са казали сторите хора - Мечката като играе , играе наред !
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Не разбира се , дадена е под наем - ефтино 500
        тя нали беше без прозорци нещо такова може и да бъркам отдавна говорехме....ти си имен от какво почнах да говоря с теб се убедих в това////////това е единственото нещо от което завиждам на хората .защото умен се разждаш не може да станеш........за залост аз не съм не че съм и глупав де...но не съм и умен за жалост
        в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

        Коментар


        • Zashtontcho

          Инвестора запомни и ако трябва запиши бавно , пък може и много бавно - Все още не са дали нито стотинка за трол !
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Zashtontcho

            Гърция ако не я фалипрат САЩ са сигура , духаш супата бавно обаче ! Забрави че долара им няма да поскъпнеи от тази смела стъпка
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • vabo_2008

              Не разбира се , дадена е под наем - ефтино 500
              Last edited by supertrader; 21.07.2011, 21:19.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Ами аз имам много имоти , мога да те бия по главата от тук до Владивосток.. с тях пък ти искаш да им падат цените - ееееее. Скрий се !!!!!
                Какво стана с къщата в Лос Анжелис.....доремонтира ли я?
                в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                Коментар


                • Zashtontcho

                  Ами аз имам много имоти , мога да те бия по главата от тук до Владивосток.. с тях пък ти искаш да им падат цените - ееееее. Скрий се !!!!!
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Zashtontcho

                    по 5000 евро плащат ,зависи от качеството.Ако на теб ти плащат по малко значи си прецакан..понимаеш тавариш трол.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Ето, вече и статии пишат за троловете: 500 лв. за професионален трол

                      http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=972860

                      Инвестор, на тукашните тролове колко им цакате? Или ще кажете, че само в сайтовете за запознанства имате наети ботове?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Peter(Petar) Разгледай мнение
                        Разходка в и около НДК ?! Това звучи кат´ висок социален статус.
                        Даже не е В или ОКОЛО, а НА НДК.

                        "На еНДиКа"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение
                          Аз не мисля така. Вярно е, че винаги през лятото се вдигат цените на НИ ей така с 5%, защото е лято и да се пробва да се хване порива, но покупката на жилище не е импулсивна (или поне от 2009 насам не е ) и хората внимателно следят цените и си договарят изгодни оферти. Според мен ще има спад с поне 2% в цените на реално сключените сделки.
                          Винаги са се купували по-малки жилища и техния процент спрямо общия брой ще се запази и сега. Не мисля, че този фактор ще окаже голямо влияние.
                          Да, така е, тук си много прав. Колкото по-голям става един имот, толкова повече му пада цената за кв.м.
                          По НСИ прогнозирам за софия спад от 2% до 5%, за Варна от 5% до 8%. Разправят, че братушките се усещат, че Варна не е най-доброто място по черноморието и Варналии не намалят цени, а се правят на тарикати, и братушките се оглеждат за по-изгодни оферти и по-хубави места на друго място. Друго място - разбирай на южното черноморие или още по на юг, в Гръцко

                          Като краен извод - докато не се оправят нещата с Гърция и останалите страни от ЕС, които имат проблеми с държавния дълг, с кредитирането нещата няма да тръгнат както преди. А няма ли кредитиране - няма и ръст на НИ
                          значи моите 3-5% ъп, срещу твоите 2% даун - явно ще си ги мерим след около 3 месеца
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            аз се наемам - Q3 2011 цената по НСИ за София ще е с около 3-5% по висока от Q2 2011.
                            Аз не мисля така. Вярно е, че винаги през лятото се вдигат цените на НИ ей така с 5%, защото е лято и да се пробва да се хване порива, но покупката на жилище не е импулсивна (или поне от 2009 насам не е ) и хората внимателно следят цените и си договарят изгодни оферти. Според мен ще има спад с поне 2% в цените на реално сключените сделки.
                            Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Причина - вече се купуват по-малки жилища (банковото кредитиране се пораздвижи, но не се отпускат големи суми),
                            Винаги са се купували по-малки жилища и техния процент спрямо общия брой ще се запази и сега. Не мисля, че този фактор ще окаже голямо влияние.
                            Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            а средната цена на един малък апартамент винаги е по-висока от тази на един 3-стаен.
                            Да, така е, тук си много прав. Колкото по-голям става един имот, толкова повече му пада цената за кв.м.
                            Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Ти какво прогнозираш, ама по НСИ, а не по ЧСИ:
                            По НСИ прогнозирам за софия спад от 2% до 5%, за Варна от 5% до 8%. Разправят, че братушките се усещат, че Варна не е най-доброто място по черноморието и Варналии не намалят цени, а се правят на тарикати, и братушките се оглеждат за по-изгодни оферти и по-хубави места на друго място. Друго място - разбирай на южното черноморие или още по на юг, в Гръцко

                            Като краен извод - докато не се оправят нещата с Гърция и останалите страни от ЕС, които имат проблеми с държавния дълг, с кредитирането нещата няма да тръгнат както преди. А няма ли кредитиране - няма и ръст на НИ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
                              Ивко ивкоо, много си зле брат!

                              Не знам какъв бизнес имаш, но има продавачи, които правят оборот и такива които нищо не могат да направят, пък било то и във фантастико!
                              На НДК се разхождат само хората, котито не живеят в СФ

                              явно има елемент на украса в написанотот от теб
                              Разходка в и около НДК ?! Това звучи кат´ висок социален статус.
                              Last edited by Peter(Petar); 19.07.2011, 14:39.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
                                Ивко ивкоо, много си зле брат!

                                Не знам какъв бизнес имаш, но има продавачи, които правят оборот и такива които нищо не могат да направят, пък било то и във фантастико!
                                На НДК се разхождат само хората, котито не живеят в СФ

                                явно има елемент на украса в написанотот от теб
                                Какъв бизнес да имам бре.. Не виждаш ли, че съм написал че НЕ СЪМ БИЗНЕСМЕН.... Работя във фирма на заплата.

                                А за това, че в НДК се събират несофиянци е МИТ... 95% са си баш чисти Софиянци.
                                Не придошли, като мен.. А кореняци...

                                Но, както и да е. Хората които не са от София само я псуват, но всички искат да дойдат в столицата. Тоав е публична тайна, дето се вика...

                                А за работниците и изпълнителските длъжности... Няма незаменими хора... Колкото по-бързо го осъзнаят хората... Толкова по-малко главоболия ще имат.

                                Коментар

                                Working...
                                X