IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • art-lubitel

    На приливи и отливи е. Не са станали повече имотите за отдаване , те имотите може и да станат но желаещите да се занимават с това да отдават под наем едва ли ще се увеличат. В кризата поради загуба на работа има и деурбанизация , много хора останали без работа напускат големия град , прибират се да живеят там където има собствено жилище. Отдаването под наем е работа , ангажимент също.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • anon6706

      Имай търпение и до тях ще стигнем , много бързаш то не казано че като съм казал и от утре ще почна да купувам петрола по 500 долара. Ще стане и това.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Аз като казвам че са ми връщали капаро и то хора с които трудно ще се преборя и то са го връщали без помисъл да го задържат и без нито една дума че в договора пише друго..Да отказвал съм се от сделката ,
        Говориш за сделките ти с танкерите петрол на 500 долара ли?

        Коментар


        • Longin

          Капаро се дава , за да е ясно че предстои сделка и не е само на приказки..подписва се и договор за капарото.Капаро се връща защото не е почненно да вземеш нечии пари срещу нищо и по принцип сделката е изгодна и за двете страни , т.е. купувача купува на цена на която би се намерил и друг да я плати , и продавача може да намери и друг купувач на тази цена..цената е на нивото на пазара. Защо да вземеш на човека парите срещу нищо , не почненно ако си продавач. Аз като казвам че са ми връщали капаро и то хора с които трудно ще се преборя и то са го връщали без помисъл да го задържат и без нито една дума че в договора пише друго..Да отказвал съм се от сделката , но пък после съм имал други сделки с тях , не за имот и от тях са спечелили дори в пъти повече отколкото от строителство и продажба на един апартамент. И никога не съм се съмнявал в почненността им като търговци и мога да ги препоръчам на близси и познати с чиста съвест и без притеснения.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
            Е, нормално LONGIN, както видя поредния платен клакЬор , нито е купил нещо, нито е продал.Просто лъже! Аман от такива смехотворни кандидат космонафти
            Първоначално му повярвах и му честитих, щото съм с добро сърце по принцип, но като видях голямото разминаване в цените заблуди ме числото 80-180, тогава видях Остап Бендер, че е на линия. Както и да е, остави гащниците да мечтаят . Това им остана
            Ха ха ха,

            аи пич, наздраве едно джак даниелсчи, това е което обичам.

            Пичове лека ви нощ, аз отивам да се забавлявам с многото ми приятели от Варна на терасата ми откоято Ландлорда може да се самоудави от мъка направо в морето.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
              Ми не точно, ама благодаря.

              Имам си къша в София(ско) и два наследствени апартамента в центъра (които още не са свободни).

              На никого не съм надувал главата, щото това което го купих е как да ти кажа, не знам, нещо, което ме улеснява много. Отделно не съм сигурен че много хора могат да извадят 70К евра от раз, но и това не е проблема.
              Разликата с вас е, че аз не си правя смяка колко ще спечеля или ще загубя след време. Аз съм доволен от настоящето, толкова струва сега, толкова сълм дал.
              Иначе дългосрочно - 3-5 години - цените в България на имотите ще падат номинално, но мен това не ме притеснява. Сега съм купил на сегашни цени.

              И ако искаш да ме разбереш ще ти кажа защо:

              През 1996г вземах по 1000 УСД на месец, от 2010 вземам по 5500 на месец. Като от 1996 до 2010 ги смятай среден ръстеж. През 1996 си спомням че ме викаха за Бриз във Варна за по 150 усд, та сега си ти наред - да сметнеш кое е по изгодно като цена и заплата.
              Мен лично не ме интересуват тези сметки - важното е, че този имот ми върши работа и няма да го продавам - демек не е инвестиция.

              Относно цените на имотите - както казах - те ще продължат да падат, още доста. Но това ще е след 3-5 години.
              Толкова късно вече не ми се смята. Даже ми се струва че много писах. Радвам се че имаш имоти, радвам се че и вадиш там по колкото вадиш. Честито още веднъж без лоши мисли и пожелавам на всички да бъдем малко по-обективни щото много крайни хора по тия форуми бе, направо не ща да ги чета вече За цените имам друго мнение. Лека !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Позволи ми колега малко да се усъмня в сделката! Един тристаен в "Траката" върви по-скъпо!!! Да е толкова голям тарикат ЛюБО -маслото Е , невервам!!!
                Така,така...той само Ландлорда може да е тариката, другите трева пасем...
                И аз купих Лорде, щото ми писна безимотен мизерник да ми викаш...
                На 460 евра ми се върза квадрата, Пловдив-Новотела...събуваш се и си живуркаш...
                Хайде сега и мен ми кажи, че съм голям тарикат....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MRP Разгледай мнение
                  Не знам да ти кажа, не съм от Варна, а и като цяло скоро не съм обръщал внимание на цените. Просто ми се струва, че Любо е един от тези добри хора дето сега пък ще ни надуе главите как имотите ще станат по сто кубрилиона евро квадрата Абе въобще гъвкав тип

                  Което ме сеща, че един тип от друг форум за имоти закупи на 50км. от София и стана веднага скрит ъпър! Кефиш!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MRP Разгледай мнение
                    Любчо ти за това ли ни надуваш главите от 2 години, че ще падат имотите Аз за това спрях да се опитвам да пиша в тоя форум Много купувачи се събрахте и по цял ден сваляте имотите Как да е, честито, жив и здрав и много хубави моменти в новият ти дом !
                    Ми не точно, ама благодаря.

                    Имам си къша в София(ско) и два наследствени апартамента в центъра (които още не са свободни).

                    На никого не съм надувал главата, щото това което го купих е как да ти кажа, не знам, нещо, което ме улеснява много. Отделно не съм сигурен че много хора могат да извадят 70К евра от раз, но и това не е проблема.
                    Разликата с вас е, че аз не си правя смяка колко ще спечеля или ще загубя след време. Аз съм доволен от настоящето, толкова струва сега, толкова сълм дал.
                    Иначе дългосрочно - 3-5 години - цените в България на имотите ще падат номинално, но мен това не ме притеснява. Сега съм купил на сегашни цени.

                    И ако искаш да ме разбереш ще ти кажа защо:

                    През 1996г вземах по 1000 УСД на месец, от 2010 вземам по 5500 на месец. Като от 1996 до 2010 ги смятай среден ръстеж. През 1996 си спомням че ме викаха за Бриз във Варна за по 150 усд, та сега си ти наред - да сметнеш кое е по изгодно като цена и заплата.
                    Мен лично не ме интересуват тези сметки - важното е, че този имот ми върши работа и няма да го продавам - демек не е инвестиция.

                    Относно цените на имотите - както казах - те ще продължат да падат, още доста. Но това ще е след 3-5 години.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Позволи ми колега малко да се усъмня в сделката! Един тристаен в "Траката" върви по-скъпо!!! Да е толкова голям тарикат ЛюБО -маслото Е , невервам!!!
                      Не знам да ти кажа, не съм от Варна, а и като цяло скоро не съм обръщал внимание на цените. Просто ми се струва, че Любо е един от тези добри хора дето сега пък ще ни надуе главите как имотите ще станат по сто кубрилиона евро квадрата Абе въобще гъвкав тип

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                        някъде да съм изявил претенция, че съм крупен собственик или разбирач по въпросите на покупко-продажбата на имоти??
                        Добре LONGIN извинявай!!! Не исках да те обидя. Ти най-малко заслужаваш! Просто си помислих, че си сред глутницата хиенови кучета тук.
                        SORRY!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          ...Толкова ли сте боси и голи ..
                          някъде да съм изявил претенция, че съм крупен собственик или разбирач по въпросите на покупко-продажбата на имоти??


                          Английски форум - питаш и ти отговарят
                          Руски форум - питаш и теб те питат
                          Български форум - питаш ... и ти обясняват колко си тъп.
                          "the trend is your friend until the end..."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MRP Разгледай мнение
                            Любчо ти за това ли ни надуваш главите от 2 години, че ще падат имотите Аз за това спрях да се опитвам да пиша в тоя форум Много купувачи се събрахте и по цял ден сваляте имотите Как да е, честито, жив и здрав и много хубави моменти в новият ти дом !
                            Позволи ми колега малко да се усъмня в сделката! Един тристаен в "Траката" върви по-скъпо!!! Да е толкова голям тарикат ЛюБО -маслото Е , невервам!!!

                            Коментар


                            • Любчо ти за това ли ни надуваш главите от 2 години, че ще падат имотите Аз за това спрях да се опитвам да пиша в тоя форум Много купувачи се събрахте и по цял ден сваляте имотите Как да е, честито, жив и здрав и много хубави моменти в новият ти дом !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                                добре, а защо би се давало тогава капаро ? какъв му е смисъла ако ще се връща и за какво ще служи ? купувача дал капаро - после се отмята, иска си капарото ...пита се защо го е давал въобще това капаро - като е можел да даде "честната си дума" а после да се отметне от нея ...?
                                Това са пълни глупости! Личи си кои сте хората, които никога не сте имали, нямате и никога няма да придобиете имот. Ти и бате Пешо! Всеки който е правил сделка с НИ знае, че там има предварителен договор където се дава авансова сума т.н капаро. Когато една от страните се откаже от сделката капарото в двоен размер обикновено остава в полза на коректната страна. Това е при всяка сделка! Толкова ли сте боси и голи, че никога нищо не сте продавали или купували

                                Коментар

                                Working...
                                X