IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
    Че то по тоя бряг има студия реално без пари.
    Нали си много БАМБАШКА.
    Да немаш 20 грама ланче и да му се
    кумиш с него хапартамент да купуваш

    Горе-долу+малко други бижута инвестиционни монети, и малко нумизматика.
    Ама среброто ще го пазя за щерката , та тя да си купи в Банско след някое и друго десетилетие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Не бе Пешо, чак през 2007-ма се сетиха, че може да изградят когенерационна мощност и евентуално да потребяват ток засобствени нужди:
      http://www.dnevnik.bg/biznes/2007/01..._nezavisimost/
      Иначе златото мисля да го сменя след некоя друга годинка, ама още ми не стига за размяна на студио в Слънчев бряг. Това ми е целта.
      Че то по тоя бряг има студия реално без пари.
      Нали си много БАМБАШКА.
      Да немаш 20 грама ланче и да му се
      кумиш с него хапартамент да купуваш
      Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Лордов ако не знаеш Кремиковци си имаше ТЕЦ.Та да не се окаже че не е бил консуматор а производител.Незнаех че рано или късно ще потегля към София.Мани тия 8000г гледай 30-40.След това златото нема да те тревожи.
        Не бе Пешо, чак през 2007-ма се сетиха, че може да изградят когенерационна мощност и евентуално да потребяват ток засобствени нужди:
        http://www.dnevnik.bg/biznes/2007/01..._nezavisimost/
        Иначе златото мисля да го сменя след некоя друга годинка, ама още ми не стига за размяна на студио в Слънчев бряг. Това ми е целта.

        Коментар


        • Лордов с тая университетска демография развеселяваш Господа.Не го дразни.Само си представи че е понелник 8:30 сутринта и започва оперативката при Големия началник на небето.Свети Петър докладва че имало някой си Лорда от България който учил демография и решил че това е истината.Демографията не е само математика и статистика.Никога не забравяй най големия играч.Щото може България да я няма а може и да е 15 милиона.Може Европа да изчезне могат да станат земетресения наводнения суши пожари атомни аварии глад нови болести.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Реде много лесно ще обясня. Намалялото потребление на ток е заради това, че "Кремиковци" отиде в небитието.
            На мен ли ще казваш дали се усеща демографския натиск, като аз пътувам в тези жестоки задръствания по един маршрут от 10 години и правя ясно сравнение.
            Има логика и мангалите да са намаляли щото и те са много мобилни и масово са или в Гърция или на запад.
            По отношение на златото да не искаш да кажеш, че ще пада Че кое ще порастне спрямо него? Зелената хартия? Съмнявам се, тя не е със златно покритие.
            Купи сега за да продадеш догодина на 2000 и да ми целуваш подметките с думите "Благодаря ти оракуле !"
            Лордов ако не знаеш Кремиковци си имаше ТЕЦ.Та да не се окаже че не е бил консуматор а производител.Незнаех че рано или късно ще потегля към София.Мани тия 8000г гледай 30-40.След това златото нема да те тревожи.
            Last edited by Бате Пешо; 10.07.2012, 16:58.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Ооооооооооо, стига с тези комарджийски легенди - съотношения на злато и сребро. Всичко зависи от това, че златото се добива по-трудно, а перуанците се изпотрепаха да вадят, докато значението му в редица производства намаля.
              Откъде са дошли всички български манговци в Париж, Белгия, Германия, Гърция и скандинавските страни?
              Кремиковци е в рамките на София, ако не ти е известно. И освен него затвориха сума ти други предприятия които гълтат много повече ток от домакинствата.
              И гълтат много вода )))))
              Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                Тез задръствания чувствително намаляха след 2008 година.
                Мангалите не са намаляли, че раждат се
                по около 50 000 парчета на година !!!
                Сега и, ако ми кажеш тез цифри 1/16
                и 1/50 какво значат при златото ?????

                П>П>Имай предвид, че Кремиковци винаги
                е било захранено по отделно трасе и водопровод
                и никога не се е отчитало към потреблението
                на София !!!
                Ооооооооооо, стига с тези комарджийски легенди - съотношения на злато и сребро. Всичко зависи от това, че златото се добива по-трудно, а перуанците се изпотрепаха да вадят, докато значението му в редица производства намаля.
                Откъде са дошли всички български манговци в Париж, Белгия, Германия, Гърция и скандинавските страни?
                Кремиковци е в рамките на София, ако не ти е известно. И освен него затвориха сума ти други предприятия които гълтат много повече ток от домакинствата.

                Коментар


                • Тез задръствания чувствително намаляха след 2008 година.
                  Мангалите не са намаляли, че раждат се
                  по около 50 000 парчета на година !!!
                  Сега и, ако ми кажеш тез цифри 1/16
                  и 1/50 какво значат при златото ?????

                  П>П>Имай предвид, че Кремиковци винаги
                  е било захранено по отделно трасе и водопровод
                  и никога не се е отчитало към потреблението
                  на София !!!
                  Last edited by REDA; 10.07.2012, 16:02.
                  Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                    Ландлорде как ще обясниш тогаз несъответствието
                    в цифрите, че уж София нараснала е от 2002, а
                    потреблението на ток и вода е паднало с около 25%
                    Некъпани ли одят по улиците????
                    Вярваш ли на данните от последното преброяване,
                    че мангалите намаляли са със 172 000 ?????
                    П>П>Котировката на злато в момента е 1593 долара,
                    а реално инвестиционно злато ще си доставиш на
                    около 1700 долара. Похвали се като купиш
                    догодина да ти се посмеем пак !!!! ))
                    Реде много лесно ще обясня. Намалялото потребление на ток е заради това, че "Кремиковци" отиде в небитието.
                    На мен ли ще казваш дали се усеща демографския натиск, като аз пътувам в тези жестоки задръствания по един маршрут от 10 години и правя ясно сравнение.
                    Има логика и мангалите да са намаляли щото и те са много мобилни и масово са или в Гърция или на запад.
                    По отношение на златото да не искаш да кажеш, че ще пада Че кое ще порастне спрямо него? Зелената хартия? Съмнявам се, тя не е със златно покритие.
                    Купи сега за да продадеш догодина на 2000 и да ми целуваш подметките с думите "Благодаря ти оракуле !"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Къде живееш няма значение, важното е да се чувстваш добре , на сигурно, с много зеленина около теб и отлична инфраструктура. Инвестирам смело да и в злато и сребро.
                      Златото се цени от поне 8 хиляди години и ще се цени поне още 8 хиляди след като ти нахраниш червейчетата.
                      За демографските прогзнози няма какво да ме учиш защото аз демографията съм я учил на университетско ниво за разлика от тебе.
                      Та демографските тенденции на нарастване на големите градове и столиците чрез механичен прираст са едни и същи от два века на което се опира и цитираната от мен прогноза. Тази тенденция не се променя като талера и юрото с които играеш комар. Всички селтици рано или късно ви тегли към София. Тя е като неодимов магнит.
                      Ландлорде как ще обясниш тогаз несъответствието
                      в цифрите, че уж София нараснала е от 2002, а
                      потреблението на ток и вода е паднало с около 25%
                      Некъпани ли одят по улиците????
                      Вярваш ли на данните от последното преброяване,
                      че мангалите намаляли са със 172 000 ?????
                      П>П>Котировката на злато в момента е 1593 долара,
                      а реално инвестиционно злато ще си доставиш на
                      около 1700 долара. Похвали се като купиш
                      догодина да ти се посмеем пак !!!! ))
                      Last edited by REDA; 10.07.2012, 15:38.
                      Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                        Баламурника си ти дето жювееш в паняляка !!!!
                        Инвестирай смело в злато Ландлорде !!!!
                        Пак прочети за демографските прогнози
                        и колко може да са достоверни към над
                        педгодишен срок !!!
                        Къде живееш няма значение, важното е да се чувстваш добре , на сигурно, с много зеленина около теб и отлична инфраструктура. Инвестирам смело да и в злато и сребро.
                        Златото се цени от поне 8 хиляди години и ще се цени поне още 8 хиляди след като ти нахраниш червейчетата.
                        За демографските прогзнози няма какво да ме учиш защото аз демографията съм я учил на университетско ниво за разлика от тебе.
                        Та демографските тенденции на нарастване на големите градове и столиците чрез механичен прираст са едни и същи от два века на което се опира и цитираната от мен прогноза. Тази тенденция не се променя като талера и юрото с които играеш комар. Всички селтици рано или късно ви тегли към София. Тя е като неодимов магнит.

                        Коментар


                        • Баламурника си ти дето жювееш в паняляка !!!!
                          Инвестирай смело в злато Ландлорде !!!!
                          Пак прочети за демографските прогнози
                          и колко може да са достоверни към над
                          педгодишен срок !!!
                          Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                            Над петгодишните демографски прогнози
                            са Вятър и Мъгла. Прочитеи и се образавай по темата !!!!
                            Я да му се не види! Ето давам ти една точна дългосрочна прогноза- някога в бъдещето след повече от 5 години ти ще умреш. Вярна ли ми е прогнозата или не?

                            Казх ти не се занимавай с безплодни неща ами се концентрирай върху трайни инвестиции като, семейство, НИ /поне дом/, злато, акции на престижни компании, държавни облигации, дори овожки, кошери и консерви.
                            Форекса е за баламурници от работническо-селски произход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Ти си ми един от любимците! Никога не си написал нещо смисленно или подплатено с някакъв факт или линк към прогноза. Ти просто се изказваш. На такива нали знаеш народа какъв епитет им е лепнал.........
                              Стегни се, събери някой левец и напред към собственото жилище. С форекс, блакджек и други хазартни игри няма да забогатееш, може само да си останеш без жълтото по теб или още по лошо без пръст или ухо! Дерзай!
                              Над петгодишните демографски прогнози
                              са Вятър и Мъгла. Прочитеи и се образавай по темата !!!!
                              Не ми казвай как да си жювея жювота !!!!
                              Вероятно имам повече имоти от теб въпреки,
                              че не съм купувал , но имам съвсем различно
                              мнение за това колко голяма ценност е един НИ !!!
                              Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                                Демографски прогнози с времеви хоризонт
                                над 5 години са само ВЯТЪР и МЪГЛА !!!! )
                                Ти си ми един от любимците! Никога не си написал нещо смисленно или подплатено с някакъв факт или линк към прогноза. Ти просто се изказваш. На такива нали знаеш народа какъв епитет им е лепнал.........
                                Стегни се, събери някой левец и напред към собственото жилище. С форекс, блакджек и други хазартни игри няма да забогатееш, може само да си останеш без жълтото по теб или още по лошо без пръст или ухо! Дерзай!

                                Коментар

                                Working...
                                X