IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • LANDLORD 31

    Нямам идея , банките още по малко. Те ще са силно изненадани разбира се и най изненадани ще са форекс брокерите. Предполагам че после ще ударят чертата - платени по ипотеката толкова процента и остават да се плащат още..Не се притеснявай , ще са много хрисими и богобоязливи банките , те техните сметки ще са едни бакии.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Въпроса е тогава кое ще е по-изгодно за баМките да вдигнат бързо или бавно лихвата
      Лорде, двамата с трейдъра направихте яки сценарии. Направо сте за Холивуд. Ай поспрете се малко де.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Да така е който купил сега - купил , на останалите парите ще изгорят и по време на събитията много сделки няма да има , защото продавачите ще се дръпнат а купувачите е останат без пари.
        Въпроса е тогава кое ще е по-изгодно за баМките да вдигнат бързо или бавно лихвата

        Коментар


        • Да така е който купил сега - купил , на останалите парите ще изгорят и по време на събитията много сделки няма да има , защото продавачите ще се дръпнат а купувачите е останат без пари.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Лорда , не 5 години а 5 месеца и не инфлация а хиперинфлация. Само гледай как ще купуват акции на БФБ , кой ще ти продаде имот в условия на хиперинфлация ? Който купи сега , купил. Много скоростно ще се развият събитията , при всяка опасност от отпушване се събират и вземат "мерки" , сега събитието поради което ще се наложи да се съберат ще е много срамно и не вярвам европейците да си признаят какви са ги вършили.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Айде и на мен да не ми вярвате, поне прочетете какво е написал големият инвеститор Рик:
              То и аз пиша същото...
              До 5 г в Европа, след 5 в БГ, 5 г надуване и ето ти едни 15 г до следващия балон...

              Коментар


              • REDA

                На престижни места ???Кои места.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Айде и на мен да не ми вярвате, поне прочетете какво е написал големият инвеститор Рик:
                  http://www.investor.bg/novini/122/a/...evropa,137278/
                  До най-много 5 годинки, Н А Г О Р Е Е Е Е Е Е ЕЕ Е Е:

                  Коментар


                  • Ей чадо,
                    за последната година знам за трима
                    мои познати дето купиха под 500 евра
                    на квадрат в София и то на места дето
                    уж минават за престижни.
                    Та що да не е вярно и това за Варна!!!
                    Нирде Ямбол нирде Стамбол !!!
                    Last edited by X_Y; 11.07.2012, 15:10.
                    Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от БАЦЕ Разгледай мнение
                      Попаднал си на пичага ,затова ходи да ти го плаща ! Има такива които да ти е гадно да ги срещнеш случайно ....Ти му викаш : ''Добър ден '' , то ти вика '' Шефче , а да свалим малко наема''.................Ша ти свала - си викам - ама 3 кожи от гърбо .......наема - никога !!!! Между другото не разбрах със сигурност - излъгал ли е Любо за варненския мезонет или не ..... 70000 евро......
                      Излъгал е много яко! И понеже не се светнах, че само доста комплексиран човек може да направи нещо подобно, започнахме разни обиди и ни поистриха постингите!
                      Съжалявам, че съм го обидил, ама просто аз никога не мога да направя такова нещо и не мога да се поставя на мястото на такъв човек! Може и да е опит за манипулация, но ако е така е доста жалък опит.
                      Не мога да ги разбера тия хора що се изхвърлят така и какви комплекси избиват. Винаги са най-богатите квартиранти, винаги се хранят с чер хайвер и най-скъпите напитки, винаги обаче са се напъхали /точния термин е СВРЯЛИ под наем , а на приказки голеееееееееми. Винаги купуват къщи по 500м2 или огромни мезонети. Абе гладници с мечти големи........

                      Коментар


                      • Стига с тези лакардии....
                        От два месеца помагаме да се даде под наем тристаен, ремонтиран апартамент на 1 етаж за фирма на Раковски и Гурко......
                        От 450Е, сега за 300Е.....и кандидати няма...
                        И наемите и покупките на НИ са умрели...
                        И ще бъдат така, докато не влезнат в основният параметър 2 - 3 м2 за една средна заплата......
                        Кое ще падне, какво ще се вдигне си е божа работа.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Наемателя ми на магазина ми плаща данъците да Делим си ги но той ми плаща, хем 50% са от него, хем не си мърдам пръста.
                          Попаднал си на пичага ,затова ходи да ти го плаща ! Има такива които да ти е гадно да ги срещнеш случайно ....Ти му викаш : ''Добър ден '' , то ти вика '' Шефче , а да свалим малко наема''.................Ша ти свала - си викам - ама 3 кожи от гърбо .......наема - никога !!!! Между другото не разбрах със сигурност - излъгал ли е Любо за варненския мезонет или не ..... 70000 евро......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Ми данъците къде ги забрави?Да не би да ги плаща наемателя?
                            Наемателя ми на магазина ми плаща данъците да Делим си ги но той ми плаща, хем 50% са от него, хем не си мърдам пръста.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Сравнявам съотношението - цена и наем. Имотите няма защо да ги сравняваме и това къде се намира. Не отричам че всяко нещо си има логиката или пък тя липсва доста често. Съотношението показва , че е много по изгодно да продадеш на Запад и да купиш тук и да отдаваш под наем..но аз никой не съветвам да го прави нали така.Защото който го направи ще си счупи главата.Да разходите за поддръжка оттатък са по високи , но наема е по нисък съотнесен към цената.
                              Разходите за поддръжка наистина ли там са по високи , ако ги сравниш и с цените на имотите ! Май тук са доста високи данъците.
                              Ми данъците къде ги забрави?Да не би да ги плаща наемателя?

                              Коментар


                              • REDA

                                Наемите са функция , у нас са скъпа функция и то само поради проблемите с наемателите.Ние сами сме си криви.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X