IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Не случайно си избрала ник като на циганската певица Бони.Имаш същият изказ и интелектуално ниво като нея.
    Много си агресивен нещо нулевако! Трябва да бъдеш по-смирен за да се научиш тука от каките и батковците как се придобиват и управляват имоти.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Не случайно си избрала ник като на циганската певица Бони.Имаш същият изказ и интелектуално ниво като нея.
      Още един човек, който мисли като мен . Адмирации!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение
        А ти какво очакваш от брокерчетата? Да ти се оставят ли? Хахаха. Чак се чудя как имаш търпение да им отговаряш, а те отсреща да те поплюват. Хахахах.
        Иначе познатия ти не е единичен случай, аз също познавам такива хора и семейства с високи доходи и живеещи под наем за по 400-500 лв в жилища, които минават в момента за лукс и според критериите на брокерите са поне тристайни, а защо не четиристайни.
        Аха.Явно не е единичен случай и затова толкова яростно се заеха да твърдят,че било измислица.За какво ми е в анонимен форум да си измислям подобни неща,които не могат да ми донесат никаква полза?Аз ако си измислях някаква фалшива легенда,щях да го правя за себе си,не за друг човек.
        Но след твоя коментар доста неща ми се изясниха.

        Коментар


        • Надценяваш, я. Това е обикновен платен драскач!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            Ти па са, оня ден кат се беа събрали на центъро на селото да чоплат семки и да пиат бира от двулитрово шише наиш кво още е научил? По софията било пълно с имотни женоря дет мечтаят да отглеждат некои престарел селски бек. А па от наше село най се търсят, даже служебни коли за по 150 бона им уреждат. Ако случайно ги изгонат навсекаде дават просторни апартаменти за 400 леа наема. Което не проблем, щото той само от еврофутбола прави по иляда на седмица. Минимум. Отделно и от казината още толкоз. Абе дай пет лева да турим малко метан на корсата, а?
            Не случайно си избрала ник като на циганската певица Бони.Имаш същият изказ и интелектуално ниво като нея.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение

              Я кажете наистина, има ли някакъв блеклист, в който мога да ги сложа? Не ми се слушат тъпотии на хора неработили истинска работа никога в живота си. А и много скоро ще стане тъжно и грозно при тях, та предпочитам да си спестя тая гледка.
              Има възможност за "игнор",но няма смисъл.Защото като ги цитират пак се четат. А те са супер активни и постоянно ги цитират-тоест четеш.

              Коментар


              • В повечето форуми има опция да сложиш потребител в blacklist, тук не знам. Симбата и Кавраков ги закриха на 13.03 и малко се бяха покрили, но сега пак са изпълзяли!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение



                  Просто профилите с никнеймове с Dury, pesimist4o na kvadrat, 13adrol, bulgarian lev, BONI, ledosvtlenie и там още няколко профила ги зачеркни! Това са ДОКАЗАНО фалшиви профили зад, които не стоят реални личности!
                  Я кажете наистина, има ли някакъв блеклист, в който мога да ги сложа? Не ми се слушат тъпотии на хора неработили истинска работа никога в живота си. А и много скоро ще стане тъжно и грозно при тях, та предпочитам да си спестя тая гледка.

                  Коментар


                  • Просто профилите с никнеймове с Dury, pesimist4o na kvadrat, 13adrol, bulgarian lev, BONI, ledosvtlenie и там още няколко профила ги зачеркни!
                    ...и оттече веселбата...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      А, намали малко манго, писваш с хипотетичните бълнувания за някакъв измислен герой-трети човек
                      Ти па са, оня ден кат се беа събрали на центъро на селото да чоплат семки и да пиат бира от двулитрово шише наиш кво още е научил? По софията било пълно с имотни женоря дет мечтаят да отглеждат некои престарел селски бек. А па от наше село най се търсят, даже служебни коли за по 150 бона им уреждат. Ако случайно ги изгонат навсекаде дават просторни апартаменти за 400 леа наема. Което не проблем, щото той само от еврофутбола прави по иляда на седмица. Минимум. Отделно и от казината още толкоз. Абе дай пет лева да турим малко метан на корсата, а?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Сигурно е така.Правят ми впечатление няколко трика от брокерската пропаганда.Първо обявяват цените в евро.А в България заплатите се получават в лева.И на никоя друга стока цената не се обявява в евро.Ама като са в евро цените и изглеждат наполовина по-евтини.
                        Второ редовно има изказвания как едва ли не цяла България се е втурнала към София.Един„експерт„даже каза,че 25 хиляди били се заселили в София за една година.Това е така,ама„забрави„да спомене,че 20 хиляди са се изселели.За класиката ,че София била с 2 милиона жители се тръби постоянно.Без никакви доказателства.
                        Правят се внушения,че в София било много по-евтино от Прага или Будапеща.Естествено,че е по-евтино,разликата между Прага и София е огромна.Или пък с колко заплати можело да се купи жилище в сравнение с 2008г.А що не правят сравнение с години,когато цените бяха по-ниски от 2008г?
                        Плитки номера,но доста хора явно се връзват.
                        Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Сигурно е така.Правят ми впечатление няколко трика от брокерската пропаганда.Първо обявяват цените в евро.А в България заплатите се получават в лева.И на никоя друга стока цената не се обявява в евро.Ама като са в евро цените и изглеждат наполовина по-евтини.
                        Второ редовно има изказвания как едва ли не цяла България се е втурнала към София.Един„експерт„даже каза,че 25 хиляди били се заселили в София за една година.Това е така,ама„забрави„да спомене,че 20 хиляди са се изселели.За класиката ,че София била с 2 милиона жители се тръби постоянно.Без никакви доказателства.
                        Правят се внушения,че в София било много по-евтино от Прага или Будапеща.Естествено,че е по-евтино,разликата между Прага и София е огромна.Или пък с колко заплати можело да се купи жилище в сравнение с 2008г.А що не правят сравнение с години,когато цените бяха по-ниски от 2008г?
                        Плитки номера,но доста хора явно се връзват.
                        Просто профилите с никнеймове с Dury, pesimist4o na kvadrat, 13adrol, bulgarian lev, BONI, ledosvtlenie и там още няколко профила ги зачеркни! Това са ДОКАЗАНО фалшиви профили зад, които не стоят реални личности!

                        Коментар


                        • А ти какво очакваш от брокерчетата? Да ти се оставят ли? Хахаха. Чак се чудя как имаш търпение да им отговаряш, а те отсреща да те поплюват. Хахахах.
                          Иначе познатия ти не е единичен случай, аз също познавам такива хора и семейства с високи доходи и живеещи под наем за по 400-500 лв в жилища, които минават в момента за лукс и според критериите на брокерите са поне тристайни, а защо не четиристайни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение

                            Не се връзвай, това е фалшив профил с фалшива самоличност. Един от многото тука..

                            Използват ги ПР агенции за поддържане на активност, на които им плащат брокерските фирми да заливат мрежата с пропаганда.

                            Личността, с която комуникираш на съществува!
                            Сигурно е така.Правят ми впечатление няколко трика от брокерската пропаганда.Първо обявяват цените в евро.А в България заплатите се получават в лева.И на никоя друга стока цената не се обявява в евро.Ама като са в евро цените и изглеждат наполовина по-евтини.
                            Второ редовно има изказвания как едва ли не цяла България се е втурнала към София.Един„експерт„даже каза,че 25 хиляди били се заселили в София за една година.Това е така,ама„забрави„да спомене,че 20 хиляди са се изселели.За класиката ,че София била с 2 милиона жители се тръби постоянно.Без никакви доказателства.
                            Правят се внушения,че в София било много по-евтино от Прага или Будапеща.Естествено,че е по-евтино,разликата между Прага и София е огромна.Или пък с колко заплати можело да се купи жилище в сравнение с 2008г.А що не правят сравнение с години,когато цените бяха по-ниски от 2008г?
                            Плитки номера,но доста хора явно се връзват.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Не става въпрос за мен.Интересно ми е как оплюваш човек,без изобщо да го познаваш.Разведе се не по негова вина,а просто жена му е някакъв кошмар.Въпреки,че не е била лишена от нищо.И въпреки това никога не й изневери,а е имал много възможности.И децата никъде не ги е влачил-15 години живеят в едно жилище.А едното е на 15 години,другото на 13.А в момента човека си намери сериозна приятелка.С висше образование,с престижна професия и със сигурност не е силиконка,нито пък златотърсачка,щото е от заможно семейство.Заможно и по твоите стандарти,според които човек с 6 цифрена годишна заплата не е заможен.И за ужас има собствено жилище.Така че и да се, оженят пак няма да купуват жилище.
                              И естествено,че си е твоя работа колко деца имаш,ама щом твърдиш,че си привърженик на семейните ценности и материално заможна,значи трябва да имаш много деца.Аз също съм привърженик на семейните ценности,но материалното ми състояние позволява да отгледам без лишения три деца.Ако бях богат като теб,щях да имам поне още толкова.
                              Не се връзвай, това е фалшив профил с фалшива самоличност. Един от многото тука..

                              Използват ги ПР агенции за поддържане на активност, на които им плащат брокерските фирми да заливат мрежата с пропаганда.

                              Личността, с която комуникираш на съществува!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                А, намали малко манго, писваш с хипотетичните бълнувания за някакъв измислен герой-трети човек
                                Пътувай, цървул.Манго ще кажеш на тоя,който те гледа в огледалото.Не си спомням да съм адресирал към теб каквото и да е било.Явно си голям простак,щом се намесваш с обиди в разговор между други хора,който по никакъв начин не те засяга.

                                Коментар

                                Working...
                                X