IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

    както казват учените, аналните приключения / дори и добре платени/ пораждат ментални проблеми.
    Незнайно е как ще завършат описаните ти приключенията при афганите . Подхвърлил си че са
    добре платени
    Но , явно не са добре платени , щом чичко ЧСИ , е взел да си обува обувките за '' ритане на папурковци '' ....

    Следва -----> Понижава ти се социалния статус ----> Понижава ти се професионалната квалификация -----> Преместваш се в друг сегмент на описаните приключения /слабо платени/ ...... При нигерийците !!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Давам ги като пример за семейство,което не разполага с пари в брой,че достъпът до жилище е много по-лесен от сходно семейство в България.Ти ако си някой паралия и плащаш в брой-няма лошо.Ама не си представителна извадка.Повечето българи не могат да извадят пари в брой.Тия,които познавам с добри доходи повечето имат кредити.
      Ако тук сте се събрали да си мерите имотите ваше си право,но аз представям случай,който е характерен за голяма част от младите семейства в България.То и аз имам кредит,с който съм ремонтирал къщата си,само че моя е потребителски и нямам нищо като залог.
      Спокойно-сестра ми и зетя не са богати като рентиерите във форума.И нямам намерение да ги изкарвам супер преуспели.Просто са нормално семейство,за което достъпът до жилище в САЩ е много по-достъпен,отколкото в България.
      Ей хубавец, колко ти е "Disposable income" там откъдето се хвалиш? Питам, да си сверя часовника с поредния "гастърбайтер", който си въобразява, че е имигрант и е постигнал мечтите на родителите си в търсенето на вечно щастие.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Ама разбира се.Ще си дойде и веднага ще иде да даде 300 бона за апартамент в София.Щото САЩ щели да са зле,а в България да цъфнат и вържат.
        И да не стане тяхна къщата нищо не губят.Тия пари така или иначе ще ги дадат за наем.Даже наемите са по-високи от вноската за ипотеката.Ама като се сравнят американските заплати с българските и не ми става ясно защо да се връща.
        Не няма да купува нищо в София парите ще трябват за оцеляване...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Много ясно.Не ги знам колко вземат,ама зетя бачка в една лаборатория към полицията,спечели конкурс за мястото и на такива заплатите хич не са ниски.Сестрата работи в съда и взема по-малко,ама и тя е някъде около средната заплата.Ако бяха в България щяха да вземат общо 2500 лв за тия дейности.За колко време ще изплатят апартамент за 200 бона?А и къщата им изобщо не може да се мери с някой коптор в София.
          Разходите изобщо не са по-скъпи,отколкото в България-бензинът е два пъти по-евтин,храна и дрехи са като тук,има и по-евтини неща.Тук е мизерия,ама някои хора като вземат някой лев от наем и естествено да пропагандират живота в България.Ама ако трябва да работиш и плащаш ипотека или наем,е големият кур.Има и добре платени,ама те не са толкова много.
          Това,че рентиерите са хванали Господ за шлифера,не означава,че и останалите са така.
          Я кажи колко е таксата за детска градина да се посмеем?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Давам ги като пример за семейство,което не разполага с пари в брой,че достъпът до жилище е много по-лесен от сходно семейство в България.Ти ако си някой паралия и плащаш в брой-няма лошо.Ама не си представителна извадка.Повечето българи не могат да извадят пари в брой.Тия,които познавам с добри доходи повечето имат кредити.
            Ако тук сте се събрали да си мерите имотите ваше си право,но аз представям случай,който е характерен за голяма част от младите семейства в България.То и аз имам кредит,с който съм ремонтирал къщата си,само че моя е потребителски и нямам нищо като залог.
            Спокойно-сестра ми и зетя не са богати като рентиерите във форума.И нямам намерение да ги изкарвам супер преуспели.Просто са нормално семейство,за което достъпът до жилище в САЩ е много по-достъпен,отколкото в България.
            Хем с добри доходи хем с големи кредити..Ти познаваш хвалипръцковци и идиоти.Човек трябва да живее според възможностите си а не да се изхвърля да взема кредити и после у киреча.Като нямаш пари ще живееш пти мама и тати а нема се праиш на мъж

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

              Викаш като вземат ипотека не рискуват хич
              Давам ги като пример за семейство,което не разполага с пари в брой,че достъпът до жилище е много по-лесен от сходно семейство в България.Ти ако си някой паралия и плащаш в брой-няма лошо.Ама не си представителна извадка.Повечето българи не могат да извадят пари в брой.Тия,които познавам с добри доходи повечето имат кредити.
              Ако тук сте се събрали да си мерите имотите ваше си право,но аз представям случай,който е характерен за голяма част от младите семейства в България.То и аз имам кредит,с който съм ремонтирал къщата си,само че моя е потребителски и нямам нищо като залог.
              Спокойно-сестра ми и зетя не са богати като рентиерите във форума.И нямам намерение да ги изкарвам супер преуспели.Просто са нормално семейство,за което достъпът до жилище в САЩ е много по-достъпен,отколкото в България.
              Last edited by mirodes; 05.04.2020, 05:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Ипотеката обикновено е за 20 години.Като я вземеш на 30 до 50 ще си я изплатил.И как се управляват парите като при една криза и всички акции се сриват?И 100-е хиляди стават 20.Има хора и успяват,ама не е за всеки.Още повече като имаш и деца не можеш да рискуваш.
                А и въпроса е,че тия,които теглят кредит нямат много пари.Какво ще управляват?Докато натрупат достатъчно ще минат десетилетия.Ако имаха пари,нямаше да теглят кредит.А и вместо вноска за ипотека,ще плащат същата сума като наем.Как да натрупат пари?
                Викаш като вземат ипотека не рискуват хич

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                  мм не. за мен си безнадежден.
                  най-лошия пример на селски бекграунд съчетан с лека мания за значимост.

                  но кажи, кое от това, което съм казал не е така?
                  БОТА е уникално , нищо от това, което списва , не се връзва с реалната действителност на пазара на НИ.
                  Last edited by 13ADROL; 05.04.2020, 07:30.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение

                    Ако взимат 8000 долара ще успеят да си покрият ипотеката много по-рано от срока на кредита без проблем.
                    Много ясно.Не ги знам колко вземат,ама зетя бачка в една лаборатория към полицията,спечели конкурс за мястото и на такива заплатите хич не са ниски.Сестрата работи в съда и взема по-малко,ама и тя е някъде около средната заплата.Ако бяха в България щяха да вземат общо 2500 лв за тия дейности.За колко време ще изплатят апартамент за 200 бона?А и къщата им изобщо не може да се мери с някой коптор в София.
                    Разходите изобщо не са по-скъпи,отколкото в България-бензинът е два пъти по-евтин,храна и дрехи са като тук,има и по-евтини неща.Тук е мизерия,ама някои хора като вземат някой лев от наем и естествено да пропагандират живота в България.Ама ако трябва да работиш и плащаш ипотека или наем,е големият кур.Има и добре платени,ама те не са толкова много.
                    Това,че рентиерите са хванали Господ за шлифера,не означава,че и останалите са така.
                    Last edited by mirodes; 05.04.2020, 00:03.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Кур е в България.При доход от 8000 долара месечно/толкова е.средният доход на семейство с двама работещи/не е никакъв проблем да плащат 1000 долара вноска.В София при 2800 лева семеен доход,1000 лв ипотека верно са голям к.ур.Хората не са прости,че емигрират.И да се върнат някои,след кризата пак ще заминат.Ебаго-цените на имотите едни и същи,а заплатите 5 пъти по-високи.
                      Верно ако имаш десет имота в София и ги даваш под наем,животът е песен.Ама за останалите не е баш така.
                      Ако взимат 8000 долара ще успеят да си покрият ипотеката много по-рано от срока на кредита без проблем.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
                        Ипотеката не е лошо нещо ако можеш да я покриеш до няколко години, иначе ако чакаш от заплата до заплата, за да си платиш вноската к.р!
                        Кур е в България.При доход от 8000 долара месечно/толкова е.средният доход на семейство с двама работещи/не е никакъв проблем да плащат 1000 долара вноска.В София при 2800 лева семеен доход,1000 лв ипотека верно са голям к.ур.Хората не са прости,че емигрират.И да се върнат някои,след кризата пак ще заминат.Ебаго-цените на имотите едни и същи,а заплатите 5 пъти по-високи.
                        Верно ако имаш десет имота в София и ги даваш под наем,животът е песен.Ама за останалите не е баш така.
                        Last edited by mirodes; 04.04.2020, 23:24.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                          мм не. за мен си безнадежден.
                          най-лошия пример на селски бекграунд съчетан с лека мания за значимост.

                          но кажи, кое от това, което съм казал не е така?
                          Да съм ти дал акъл какво да правиш с инвестициите си?
                          Личната драма, трагедия и успехи не ме интересуват.
                          Интересуват ме действия и резултатите от тях.
                          Ако вдигнат данъци няма да има неизползваеми имоти - те ще са по скъпи за ползване и няма кой да си позволи да ги държи празни. Ще се раздвижат парите загробени в тухли. Ще спечелим всички
                          Боли ма дали пешо ще спечели, а гошо ще загуби. Не са важни - нито аз нито ти, нито лев, нито което и да е име за пазара на имоти.
                          Важни са правилата и колко и как се спазват.
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Mи като купи с ипотека кога ще стане собственик нали пак на 60 и то ако е имал късмета 30г да не се разболява и да работи добре платена работа.На САЩ сеира предстои до макс две години и ще се наслаждаваме на картината на телевизора.Кажи на кака ти да се прибира ако се отвори прозорец че после и да иска няма да може.Тя не че сега може
                            Ама разбира се.Ще си дойде и веднага ще иде да даде 300 бона за апартамент в София.Щото САЩ щели да са зле,а в България да цъфнат и вържат.
                            И да не стане тяхна къщата нищо не губят.Тия пари така или иначе ще ги дадат за наем.Даже наемите са по-високи от вноската за ипотеката.Ама като се сравнят американските заплати с българските и не ми става ясно защо да се връща.

                            Коментар


                            • Ипотеката не е лошо нещо ако можеш да я покриеш до няколко години, иначе ако чакаш от заплата до заплата, за да си платиш вноската к.р!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Ипотеката обикновено е за 20 години.Като я вземеш на 30 до 50 ще си я изплатил.И как се управляват парите като при една криза и всички акции се сриват?И 100-е хиляди стават 20.Има хора и успяват,ама не е за всеки.Още повече като имаш и деца не можеш да рискуваш.
                                То ако се научиш да не ядеш и по скоро ще може апа ако уцелиш джакпота или обереш некоя банка и по бързо..

                                Коментар

                                Working...
                                X