IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Ами имам такива познати без лев кредит карат с по 400 лв на месец и не са ходили на почивка от 20 години.Къщата им е мизерна.Аз имам 50 бона кредит,къщата съм си я санирал,сложих парно,слънчеви батерии на покрива и всеки месец ходим някъде на курорт през уикенда.Е кой живее по-добре,и кой е по-полезен за икономиката?
    И съветваш тези хора да вземат кредит, да ходят на почивка и после пак в мизерната къща но вече с доход 300 лева?

    Иначе вашият кредит е оправдан, икономията от санирането и от соларите ще покрие лихвата от кредита. Просто двата примера, които давате са несравними. Пожелавам да сте здрави и с доходи за да си го обслужите.

    Лично аз нямам кредити, даже имам свободен кеш, който периодично вкарвам в злато и имоти и се надявам в края на тази криза да излеза с 1-2-3 имота на плюс.

    Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Аз пък цял живот уча и преди 3 години ми показа Господ че нищо не знам !?!?
      А имам десетки награди - да не кажа стотици, че не съм ги броил
      Знание е едно,други е професионална квалификация.И аз всеки ден научавам нови неща.Особено в сферата на човешкият организъм и здравето в последните години научих неща,които официалната медицина напълно игнорира.Преодолях такива болести,за които белите престилки само вдигаха рамене.Ако разчитах на лекарите досега 100 пъти да съм умрял..Знанията са необятни и човек всекидневно може да научи нови неща.Лошото е,че има и много фалшиви знания и трудно понякога се различава истината.
      А в бог не вярвам.Всеки сам си определя съдбата.Естествено влияят и други фактори като случайност ,но това няма нищо общо с бог.Вярвам в науката,а не в религията и суеверието.
      Last edited by mirodes; 05.04.2020, 13:30.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Лошо е при теб.Щото нито законите познаваш,нито деца имаш.В България ако ще и най-квалифицираният да си повече от 20 лева отстъпка за дете от данъците не можеш да получиш.И то годишно.
        И благодаря з съвета за квалификацията,ама няма да се възползвам.Завършил съм английска гимназия и„Право„и от 20 години съм юрист.Така че няма закъде да си повишавам квалификацията.
        Аз пък цял живот уча и преди 3 години ми показа Господ че нищо не знам !?!?
        А имам десетки награди - да не кажа стотици, че не съм ги броил
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

          За съжаление е така, но за радост нещата вървят към оправяне. Много ще фалират и потънат, някои ще изплуват, други не. Трябва човек да си опъва краката според чергата.
          Кое му е радостното-че хората няма да потребяват и ще се свиват в черупките ли си?Ами имам такива познати без лев кредит карат с по 400 лв на месец и не са ходили на почивка от 20 години.Къщата им е мизерна.Аз имам 50 бона кредит,къщата съм си я санирал,сложих парно,слънчеви батерии на покрива и всеки месец ходим някъде на курорт през уикенда.Е кой живее по-добре,и кой е по-полезен за икономиката?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

            Лошо, не е на добре при теб. Работи за повишаване на квалификацията си и подобряване на жизнения стандарт на семейството си. Други препоръки нямам. Пожелавам ти успех.

            Голяма част от емигрантите след 6 месеца няма да имат кеш да си купят билети за връщане дори. Казвам го не с насмешка, а гледайки какво става в "братската" американска страна. Тепърва щр разберат що е то "желязно дърво".

            Crisis like no other

            The pandemic has created an economic crisis "like no other" said International Monetary Fund managing director Kristalina Georgieva on Friday (Saturday AEST). "It is way worse than the global financial crisis" of 2008-09.

            "Never in the history of the IMF have we witnessed a world economy come to a standstill".
            Лошо е при теб.Щото нито законите познаваш,нито деца имаш.В България ако ще и най-квалифицираният да си ,повече от 20 лева отстъпка за дете от данъците не можеш да получиш.И то годишно.
            И благодаря за съвета за квалификацията,ама няма да се възползвам.Завършил съм английска гимназия и„Право„и от 20 години съм юрист.Така че няма закъде да си повишавам квалификацията.И жизненият ми стандарт е достатъчно висок.
            Колкото до емигрантите в САЩ-кризата ще удари много повече държави като България,отколкото САЩ.Със сигурност ще се оправят много по-бързо от нас.
            Last edited by mirodes; 05.04.2020, 13:07.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              В цял свят средната класа живее на кредит.

              Да ама не,кредитите изравняват нещата.
              Любимите ми фрази: "всички правят така" и "кредитът като вариант да си повишиш жизнения стандарт"

              Съвременното робство. Всеки преценява за себе си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение


                В цял свят средната класа живее на кредит.
                За съжаление е така, но за радост нещата вървят към оправяне. Много ще фалират и потънат, някои ще изплуват, други не. Трябва човек да си опъва краката според чергата.

                Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Дискаунта ми е 120 лв в края на годината.Имаме три деца и ни връщат по 20 лв на дете на мен и на жената.Държавата,в която живея се нарича България.
                  Лошо, не е на добре при теб. Работи за повишаване на квалификацията си и подобряване на жизнения стандарт на семейството си. Други препоръки нямам. Пожелавам ти успех.

                  Голяма част от емигрантите след 6 месеца няма да имат кеш да си купят билети за връщане дори. Казвам го не с насмешка, а гледайки какво става в "братската" американска страна. Тепърва щр разберат що е то "желязно дърво".

                  Crisis like no other

                  The pandemic has created an economic crisis "like no other" said International Monetary Fund managing director Kristalina Georgieva on Friday (Saturday AEST). "It is way worse than the global financial crisis" of 2008-09.

                  "Never in the history of the IMF have we witnessed a world economy come to a standstill".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    къде видя да съм писал такова нещо?
                    това са твои мисли.ТВОИ
                    Какво имаше предвид?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Викаш направо ще се връщаме в пещерите.Ами като няма кредити всички банки ще фалират.
                      А и хората,които познавам не са се набълбукали с кредити да купуват имоти в Малинова долина и Папурково,а в Пловдив,където цените са много,много по-ниски.И то все са купували жилища преди поне 5-10 години,когато цените бяха още по-ниски.Така че и кредитите и вноските им не са много големи.Не на всеки е мечта да се набута в София.
                      къде видя да съм писал такова нещо?
                      това са твои мисли.ТВОИ
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        този свят в момента ИЗЧЕЗВА. ДО НЯКОЛКО ГОДИНИ НЯМА ДА ГО ИМА.
                        Викаш направо ще се връщаме в пещерите.Ами като няма кредити всички банки ще фалират.
                        А и хората,които познавам не са се набълбукали с кредити да купуват имоти в Малинова долина и Папурково,а в Пловдив,където цените са много,много по-ниски.И то все са купували жилища преди поне 5-10 години,когато цените бяха още по-ниски.Така че и кредитите и вноските им не са много големи.Не на всеки е мечта да се набута в София.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Хахаха.Хвалипръцковци има в този форум,за които главната цел в живота е да придобият колкото се може повече имоти и се хвалят с това.
                          В цял свят средната класа живее на кредит.Досега не съм видял някой мой познат да парадира с луксозен начин на живот.Хората теглят кредит,за да придобият собствено жилище,за да отглеждат децата си нормално.Без кредити тези неща биха били невъзможни.Всъщност само един познат парадира с луксозен начин на живот и той е рентиер.Явно си влече рентиерите да парадирате с богатство.Лошо няма-всеки живее както прецени.Ама е хубаво да уважава изборът и на другите.Целият вой против хората с кредити е,защото така си позволят начин на живот,който имат и натрупалите богатство.И затова ви е яд-треперяли сте,трупали сте пари и утехата ви е,че който не е богат,трябва да мизерства,да няма жилище,да не може да си отгледа децата.Да ама не,кредитите израяняват нещата.
                          този свят в момента ИЗЧЕЗВА. ДО НЯКОЛКО ГОДИНИ НЯМА ДА ГО ИМА.
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Не няма да купува нищо в София парите ще трябват за оцеляване...
                            Щом си казал.Доколкото знам нямат никакво намерение да се връщат.Още по-малко пък ще тръгнат да уволняват държавни служители в сферата на сигурността по време на криза.Съжалявам,че не ти се вписват в стереотипите,ама няма да,се връщат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                              Ей хубавец, колко ти е "Disposable income" там откъдето се хвалиш? Питам, да си сверя часовника с поредния "гастърбайтер", който си въобразява, че е имигрант и е постигнал мечтите на родителите си в търсенето на вечно щастие.
                              Дискаунта ми е 120 лв в края на годината.Имаме три деца и ни връщат по 20 лв на дете на мен и на жената.Държавата,в която живея се нарича България.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Хем с добри доходи хем с големи кредити..Ти познаваш хвалипръцковци и идиоти.Човек трябва да живее според възможностите си а не да се изхвърля да взема кредити и после у киреча.Като нямаш пари ще живееш пти мама и тати а нема се праиш на мъж
                                Хахаха.Хвалипръцковци има в този форум,за които главната цел в живота е да придобият колкото се може повече имоти и се хвалят с това.
                                В цял свят средната класа живее на кредит.Досега не съм видял някой мой познат да парадира с луксозен начин на живот.Хората теглят кредит,за да придобият собствено жилище,за да отглеждат децата си нормално.Без кредити тези неща биха били невъзможни.Всъщност само един познат парадира с луксозен начин на живот и той е рентиер.Явно си влече рентиерите да парадирате с богатство.Лошо няма-всеки живее както прецени.Ама е хубаво да уважава изборът и на другите.Целият вой против хората с кредити е,защото така си позволят начин на живот,който имат и натрупалите богатство.И затова ви е яд-треперяли сте,трупали сте пари и утехата ви е,че който не е богат,трябва да мизерства,да няма жилище,да не може да си отгледа децата.Да ама не,кредитите изравняват нещата.
                                Last edited by mirodes; 05.04.2020, 08:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X