IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

    може да е наемател, но пък има скъп часовник купен от:

    [ATTACH=CONFIG]n3672310[/ATTACH]
    а леле, същия!
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      що за грубо отношение към наемателите?!
      какво ти е направил зрънчо. нека си списва по форума, нали си плаща редовно наема.
      може да е наемател, но пък има скъп часовник купен от:

      Click image for larger version

Name:	mensen-verkopende-horloges-116381689.jpg
Views:	1
Size:	96.4 КБ
ID:	3672310

      Коментар


      • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

        Ясно, годината не ти е харесала. Ми така кажи бе перонецо, какво си заувъртал. За съжаление до 2029-та спад не се предвижда, така, че ще трябва да почакаш. Ти време и търпение имаш, така, че проблем няма.
        що за грубо отношение към наемателите?!
        какво ти е направил зрънчо. нека си списва по форума, нали си плаща редовно наема.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

          Е да, ама еднакво мение в две теми ??
          Виж ся, първо ще паднат (2021), а чак после ще се вдигнат (2022-2023).

          За някои неща си трябва тайминг, т.е. време.
          Виж, на приридата и е трябвало 9 месеца да те оформи като човек.
          Потрай за хубост.
          Ясно, годината не ти е харесала. Ми така кажи бе перонецо, какво си заувъртал. За съжаление до 2029-та спад не се предвижда, така, че ще трябва да почакаш. Ти време и търпение имаш, така, че проблем няма.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

            не разбирам какво лошо съм казал?? Писах, че ще има понижение, колко ще е и кога ще е. Какво не ти харесва, годината или процентите?
            Е да, ама еднакво мение в две теми ??
            Виж ся, първо ще паднат (2021), а чак после ще се вдигнат (2022-2023).

            За някои неща си трябва тайминг, т.е. време.
            Виж, на приридата и е трябвало 9 месеца да те оформи като човек.
            Потрай за хубост.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

              Колчо, сине, що поствал еднакви мнения в двете теми, и да се напъваш, няма да се дигнат НИ.
              Каката кога ще си идва към Балчишко, че си неуморен тука ?
              не разбирам какво лошо съм казал?? Писах, че ще има понижение, колко ще е и кога ще е. Какво не ти харесва, годината или процентите?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение
                По темата: аз очаквам понижение на цените на имотите някъде към 2029-та от нива 8300/м2 ще има спад 20-30%. Чеканьето си заслужава, цели 30% са това.
                Колчо, сине, що поствал еднакви мнения в двете теми, и да се напъваш, няма да се дигнат НИ.
                Каката кога ще си идва към Балчишко, че си неуморен тука ?

                Коментар


                • По темата: аз очаквам понижение на цените на имотите някъде към 2029-та от нива 8300/м2 ще има спад 20-30%. Чеканьето си заслужава, цели 30% са това.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                    Ми изчакай да спре хаоса с Ковида и да почне икономическата криза, тогава ще го "видиш" .
                    Това ти и казва шефа на брокерите.
                    Да четох го. А теорията как хората продават, защото бедстват от Ковидската криза и им трябват пари, и цените са паднали?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                      Ми изчакай да спре хаоса с Ковида и да почне икономическата криза, тогава ще го "видиш" .
                      Това ти и казва шефа на брокерите.
                      чекай до 13-март 2020, чекай до 20-ти септември 2020, чекай до нова година.... до кога ще е новото чеканье? Очека ми се чакалото де ге...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mailoff Разгледай мнение

                        Хаха, и къде е спадът, че нещо не го намрам?
                        Ми изчакай да спре хаоса с Ковида и да почне икономическата криза, тогава ще го "видиш" .
                        Това ти и казва шефа на брокерите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                          Добромир Ганев: В края на годината ще има известен спад на цените на имотите

                          Новото строителство намалява, което ограничава натиска върху пазара, посочи председателят на Национално сдружение "Недвижими имоти"

                          Щом тоя го казва, значи ще има спад.
                          Хаха, и къде е спадът, че нещо не го намрам?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Леле мале ами сега?Тънимъни земам бута и рибиците от прасето лук картофи лютеница вино ракия и почваме купона..Ще решаваме интеграли и диференциални уравнения.....
                            Пеше, аз викам да се ограничим с част от смъртните грехове. Висшата математика не е за всеки.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Ние с Пешето, ако се съберем на едно място, едва ли ще ни остане време да четем и си правим изводи от предсказанията на Ванга

                              Да речем, че моето заключение е в резултат на дългогодишното ми участие в комисия, която прави проверка на язовирите и прилежащите към тях съоръжения и инфраструктура. От година на година нещата отидат на по-зле.
                              Леле мале ами сега?Тънимъни земам бута и рибиците от прасето лук картофи лютеница вино ракия и почваме купона..Ще решаваме интеграли и диференциални уравнения.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ludoed Разгледай мнение

                                Като прочете човек това и лаф не може да стане
                                Просто ще се облещи...

                                Наздраве !
                                Ако към "подпочвена" добавя "лесно достъпна" облещването по-малко ли ще стане?

                                Обещавам и дума да не отварям за качеството й особено в частта с нитратното замърсяване.
                                Наздраве!
                                ​​​​​​
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X