IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тъй, аз викам сега 'сичкото трол, дето членуваше в разпадналата се вече група "2039" да си сложат следния автоматичен подпис, за да се знае като ги четат хората:

    Ний сми 'ного имотни, ний сми 'ного умни и 'ного знаещи...... ОБАЧЕ...... обаче...... обърка'уме прогнозата с ЦЕЛИ 16 /словом: ШАС'НАЙСИ ГОДИН'/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

      Мдааа
      доста дни трябва да теглиш тези почти 3 мил. лв. или доста комисион трябва да платиш.
      За по-големи суми има други начини, някои отговарят до 1млн за 24 часа, в 10 европейски града, вкл в България.
      Last edited by better; 25.03.2023, 12:21.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        1. През криптомат, наълно анонимно до 5к лв. Над тази сума скан на лична карта.
        2. P2P срещу 1.5~4% комисионна (според държавата).
        Мдааа
        доста дни трябва да теглиш тези почти 3 мил. лв. или доста комисион трябва да платиш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Пъпеш, я да изнесеш семинар на тема "Как да обърна парите в крипто без банкова сметка".

          Богат ще станеш, гарантирано. Опитай, така и така не ти се получи с крипто.
          Като не разбираш, не обиждай ако обичаш. Ето част от начините:

          1. През криптомат, наълно анонимно до 5к лв. Над тази сума скан на лична карта.
          2. P2P срещу 1.5~4% комисионна (според държавата).
          Last edited by better; 25.03.2023, 12:14.

          Коментар


          • И строителите минават на крипто:

            https://m.facebook.com/geostruct.ltd...ZmwgeInF7IW48b

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Еййй нЕмат свършване идиотите.
              Вместо да ги обърне в крипто и да си свирка, той тръгнал да пренася в брой. Вземете му ги и го вкарайте в кауша, да му дойде акъла (дет го няма) в главата.
              Пъпеш, я да изнесеш семинар на тема "Как да обърна парите в крипто без банкова сметка".

              Богат ще станеш, гарантирано. Опитай, така и така не ти се получи с крипто.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                кажи за стратегията, бетерчо
                Първо докажи, че съм продал ап, тогава ще си помисля.

                П.с не забравяй, че те чака и 1 кон.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение
                  Парите изтичат от България!

                  https://www.google.com/amp/s/www.mar...-granicata/amp
                  Откриха рекордните €1,5 млн. в колата на семейство с бебе на границата
                  Еййй нЕмат свършване идиотите.
                  Вместо да ги обърне в крипто и да си свирка, той тръгнал да пренася в брой. Вземете му ги и го вкарайте в кауша, да му дойде акъла (дет го няма) в главата.

                  Коментар


                  • Парите изтичат от България!

                    https://www.google.com/amp/s/www.mar...-granicata/amp
                    Откриха рекордните €1,5 млн. в колата на семейство с бебе на границата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Имам си стратегия, която следвам, но банкстерите ме изненадаха.... паниката тепърва започва, ще е феерично.... стой гледай.
                      кажи за стратегията, бетерчо
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Такива ръстове покрай паники и прочее рядко са устойчиви/

                        Възползвай се докато можеш.
                        Имам си стратегия, която следвам, но банкстерите ме изненадаха.... паниката тепърва започва, ще е феерично.... стой гледай.

                        Коментар


                        • Хубав уикенд !
                          https://www.youtube.com/watch?v=kOmLhYqty4c

                          статистиката от днес всички я знаете

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            толко е лудница, че кона е леко надолу от вчера
                            бетерчо, на борсичките първи ще им намерят цаката,
                            особено ако дърпат прекалено силно чергата
                            Еее не мое само нагоре, леко надоле, сетнееее, нъл знайш....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                              Из Европско е няква лудница. Имам познати с борси и там, казват, че не смогват, някои баМки ограничили до 5-10к евро преводите към някои борси и това подтиква хората да броят за коня +20 %. Паниката е брутална. Гответе се за взрив на коня.

                              П.С по дъната бях предсказал 10х догодина, но май ще дойде доооста по-рано.....
                              Е това ще е схемата за зануляване на масата.

                              Коментар


                              • След като темата приюти и най-инертния имотен играч... значи дуплекс-линията е за затваряне!

                                Коментар

                                Working...
                                X