IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    ... то не бе ЧУДО !


    ... то не бе РЕКЛАМА !


    ... на таз КАРДИОГРАМА !!!


    п.п.
    Бетере, ти да не бачкаш тайно за някой кардиологичен център, бате?!

    Бая "инвеститорски" сърчица няма да издържат по пътя му надолу!


    Е малко паднало голяма раУта, ей сиа ще се вдигне пак. Споко, просто друсаме крушата, докато изпадат гнилите круши.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Има различни битомати, можеш да правиш множество транзакции по 3~5 к лв без верификация, разбира се срещу комисион.

      P2p както казах, също има комисион и там никой не те снима, но трябва познВаш някой с червени очички.
      Ааа благодаря. Не са за мен такива схеми.
      Предпочитам легални 90% от наем и 10 % платени данъци към държавата.
      Искам да спя спокойно и с гордост да си показвам ГДД и какви данъци съм платил , а не да мишкувам от битомат на битомат с качулка и черни очила за да преведа 3-5000лв и да ми вземат комисион.

      Абе ти се наигра с КТБ и другата, сега пак си се набълбукал. Не е ли време да си седнеш на Дто:-)

      Коментар


      • ... то не бе ЧУДО !


        ... то не бе РЕКЛАМА !


        ... на таз КАРДИОГРАМА !!!


        п.п.
        Бетере, ти да не бачкаш тайно за някой кардиологичен център, бате?!

        Бая "инвеститорски" сърчица няма да издържат по пътя му надолу!


        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Т.е за колко време са могли да вкарат в криптопортфейла си тия 3 милиона лева ако са вкарвали парите през криптомат?
          Нз, на мен би ми отнело 3~4 дена, не през битомат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

            2-3 час по-рано написа:
            1. През криптомат, наълно анонимно до 5к лв. Над тази сума скан на лична карта.
            2. P2P срещу 1.5~4% комисионна (според държавата).


            сега нещата се спекоха и стана до 3~5 к лв и има и комисионна

            Накрая ще излезе, че те снимат и сканират и не е 100% анонимно...

            Извода за мен, че коня е спънат.
            Къде се спекоха? Има различни битомати, можеш да правиш множество транзакции по 3~5 к лв без верификация, разбира се срещу комисион.

            P2p както казах, също има комисион и там никой не те снима, но трябва познВаш някой с червени очички.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Не, на операция.
              Т.е за колко време са могли да вкарат в криптопортфейла си тия 3 милиона лева ако са вкарвали парите през криптомат?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                3-5 к дневно ли?
                Не, на операция.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Даваш кешовицата и получаваш на твоя криптопорфейл равностойността в крипто (- малък комисион). В Битоматите можеш да вкараш кеш и да получиш на портефела си крипто - също анонимно, до 3~5 к лв.
                  2-3 час по-рано написа:
                  1. През криптомат, наълно анонимно до 5к лв. Над тази сума скан на лична карта.
                  2. P2P срещу 1.5~4% комисионна (според държавата).


                  сега нещата се спекоха и стана до 3~5 к лв и има и комисионна

                  Накрая ще излезе, че те снимат и сканират и не е 100% анонимно...

                  Извода за мен, че коня е спънат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Даваш кешовицата и получаваш на твоя криптопорфейл равностойността в крипто (- малък комисион). В Битоматите можеш да вкараш кеш и да получиш на портефела си крипто - също анонимно, до 3~5 к лв.
                    3-5 к дневно ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      То въпросът е и как ще ги вкарат тия пари в криптопортфейла, за да купят биткойн като за превод над 10 хиляди лв искат декларация за произход на парите. Трябва да направят поне 300 превода и то от различни банки.
                      В тия криптомати има ли вариант не само да теглиш ,но и да вкарваш пари като при някои банкомати?
                      Даваш кешовицата и получаваш на твоя криптопорфейл равностойността в крипто (- малък комисион). В Битоматите можеш да вкараш кеш и да получиш на портефела си крипто - също анонимно, до 3~5 к лв.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        За по-големи суми има други начини, някои отговарят до 1млн за 24 часа, в 10 европейски града, вкл в България.
                        То въпросът е и как ще ги вкарат тия пари в криптопортфейла, за да купят биткойн като за превод над 10 хиляди лв искат декларация за произход на парите. Трябва да направят поне 300 превода и то от различни банки.
                        В тия криптомати има ли вариант не само да теглиш ,но и да вкарваш пари като при някои банкомати?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                          Мдааа
                          доста дни трябва да теглиш тези почти 3 мил. лв. или доста комисион трябва да платиш.
                          Още на 30к ще те спрат да те питат за произход на парите. Навремето така повярвах на един пъпеш, че криптоборсата Кракен била вързана към европейската банкова система и нямало нужда да декларираш дохдоди и т.н. Още при депозит, онези щрак, давай документи. И то при първият депозит, дори не се стигна до фактическа търговия . Като са ти легални нямаш ядове, ама като си ги внесал с бебешка количка, като в конкретния случай. Ще се препотиш обилно
                          Last edited by antani; 25.03.2023, 14:04.

                          Коментар


                          • Казах ли ви аз че тва е само началото.

                            https://www.google.com/amp/s/www.bqp...for-60-billion
                            Last edited by better; 25.03.2023, 13:32.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Първо докажи, че съм продал ап, тогава ще си помисля.

                              П.с не забравяй, че те чака и 1 кон.
                              добре, добре, не си продал
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Тъй, аз викам сега 'сичкото трол, дето членуваше в разпадналата се вече група "2039" да си сложат следния автоматичен подпис, за да се знае като ги четат хората:



                                бързаш
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X