IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Душмани!

    Не ги слушай, не спирай курса!
    аз не съм го почвал,
    но ти вече да забравяш, че го пиеш

    прави почивки, момче
    иначе е нищо работа
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      за теб сигурно е добра новина
      но съм чувал, че трябва да се правят почивки
      Душмани!

      Не ги слушай, не спирай курса!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Еее, тва е ободряваща новина - че гинко-билобата все още действа!
        (не си резистентен)

        за теб сигурно е добра новина
        но съм чувал, че трябва да се правят почивки
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          казах, че имам занижени очаквания
          а не проблеми с паметта
          Еее, тва е ободряваща новина - че гинко-билобата все още действа!
          (не си резистентен)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            казах, че имам занижени очаквания
            а не проблеми с паметта
            Ти да не стана понижител ? Какви са тия занижени очаквания ?

            Занижените очаквания идват от ниско самочувствие. Трябва да си вдигнеш малко самочувстеието и ш'съ реши проблема.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              Именно!

              Ето - да си опресниш малко паметта!

              https://www.pariteni.bg/novini/novin...o-skypo-162823
              казах, че имам занижени очаквания
              а не проблеми с паметта
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                не успя да ме разочароваш, защото имам занижени очаквания.
                но малко ме озадачи.
                и аз за софия говоря.
                в лето господне 2007-того
                Именно!

                Ето - да си опресниш малко паметта!

                https://www.pariteni.bg/novini/novin...o-skypo-162823

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Съжалявам, че ще те разочаровам, Джери-бой!
                  Говорим за Софето!

                  п.п.
                  Дето всеки втори кредитополучател още у въздуха изчислява всички възможни лоши сценарии и по дефолт е с по-висока инвестиционна грамотност от финансовите архитекти на Уолстрийт.
                  не успя да ме разочароваш, защото имам занижени очаквания.
                  но малко ме озадачи.
                  и аз за софия говоря.
                  в лето господне 2007-того
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                    Сега като се замисля. тия на какво са разчитали ? Че злотата ше скочи спрямо франка ли ? Баси, тоя Дарвин сигурно е пропуснал Полша като е правил теорията.
                    За това ти казвам, следващия път да теглят направо ипотека в злато!

                    Да пробват и тоя вариант! - хихи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Ами то и тук го имаше същия цирк предната криза.... който помни! Даже имам познат, адвокат, който беше в комитета, който представляваше въпросните вложители и преговаряше там нещо с банките да им предоговорят франковите ипотеки... в крайна сметка намериха някакво компромисно решение, но комичното е, че в началото банките им казват: Ето, теглите кредит в най-стабилната валута! - да, тя е стабилна, ама за кого? Стабилна е за кредитора... а за кредитополучателя като му е плаваща валутата /като злотата на тия полски чукундури/ - сега вече им е светнало кое е стабилно и кое - не!

                      Само задължението е стабилно, а заплатата е нестабилна!
                      Сега като се замисля. тия на какво са разчитали ? Че злотата ше скочи спрямо франка ли ? Баси, тоя Дарвин сигурно е пропуснал Полша като е правил теорията.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        кредитите се раздаваха от полу грамотни кредитни консултанти
                        от вътрешността на страната / разбирай дълбокото кънтри/
                        предполагам точно същите са били и кредитоискателите
                        а лихвата наистина беше най-тънка във франкове
                        Съжалявам, че ще те разочаровам, Джери-бой!
                        Говорим за Софето!

                        п.п.
                        Дето всеки втори кредитополучател още у въздуха изчислява всички възможни лоши сценарии и по дефолт е с по-висока инвестиционна грамотност от финансовите архитекти на Уолстрийт.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Ами то и тук го имаше същия цирк предната криза.... който помни! Даже имам познат, адвокат, който беше в комитета, който представляваше въпросните вложители и преговаряше там нещо с банките да им предоговорят франковите ипотеки... в крайна сметка намериха някакво компромисно решение, но комичното е, че в началото банките им казват: Ето, теглите кредит в най-стабилната валута! - да, тя е стабилна, ама за кого? Стабилна е за кредитора... а за кредитополучателя като му е плаваща валутата /като злотата на тия полски чукундури/ - сега вече им е светнало кое е стабилно и кое - не!

                          Само задължението е стабилно, а заплатата е нестабилна!
                          кредитите се раздаваха от полу грамотни кредитни консултанти
                          от вътрешността на страната / разбирай дълбокото кънтри/
                          предполагам точно същите са били и кредитоискателите
                          а лихвата наистина беше най-тънка във франкове
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                            Да и аз го четох това за прекалкулирането в злоти. Но там май има някакви недомислици в договорите и банките са си виновни. Правителството им обаче обяви някакви фиксации по 2% лихва за 10 години за млади семейства . което не се връзва с имиджа им на десни. По-скоро някакви национал социалистически наченки, които са доста притеснителни като се има предвид , че поляците са фактор във войната в Украйна.
                            Ами то и тук го имаше същия цирк предната криза.... който помни! Даже имам познат, адвокат, който беше в комитета, който представляваше въпросните вложители и преговаряше там нещо с банките да им предоговорят франковите ипотеки... в крайна сметка намериха някакво компромисно решение, но комичното е, че в началото банките им казват: Ето, теглите кредит в най-стабилната валута! - да, тя е стабилна, ама за кого? Стабилна е за кредитора... а за кредитополучателя като му е плаваща валутата /като злотата на тия полски чукундури/ - сега вече им е светнало кое е стабилно и кое - не!

                            Само задължението е стабилно, а заплатата е нестабилна!
                            Last edited by Julius_BG; 31.03.2023, 19:50.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              https://www.bnnbloomberg.ca/portugal...ants-1.1885987

                              Плямпат... надали ще мине!

                              По-забавни са ми полските кратуни, нашили се на франкови ипотеки!
                              Да и аз го четох това за прекалкулирането в злоти. Но там май има някакви недомислици в договорите и банките са си виновни. Правителството им обаче обяви някакви фиксации по 2% лихва за 10 години за млади семейства . което не се връзва с имиджа им на десни. По-скоро някакви национал социалистически наченки, които са доста притеснителни като се има предвид , че поляците са фактор във войната в Украйна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                таквиз не ни трябват. С робски труд на минимална работна заплата и ИЗНАСЯНЕ на печалбите нищо не постига БЪЛГАРИЯ.
                                Ми трябват Ви. Понеже плъхчо говореше , че съм имал мечти и паралелна реалност ... Ето от тази сутрин:

                                Първа визита! Някой от BMW (явно поляк, че е с полски сетинги), влиза в сайта в 4:46:55 ( сутринта пасифик тайм, там 13:46) . 1 минута и 8 секунди по-късно отива на страницата за плащане и купува лиценз. Ако полячето беше купило миналата седмица, това бяха 2500 евро данък за България без никой в страната да си мръдне пръста. Няма робски труд, няма експлоатация, няма получаване на помощи, държавата просто е издала едно номерче (ЕИК) и събира 15% срешу това. Даже уебсайта, на който става покупката не е хостнат в България. Ма понеже имаме умни министри, марксисти-ленинисти, засега ше ги прибира Чичо Сам . На мен макс прогноза за продажби в България е 90-100 продажби годишно . Естествено , това са дребни пари за държавата. Ма ако няма дребни , не могатр да се съберат едри нали? И за мен една продажба не прави разлика, но ако няма една продажба няма да има и 100. Толкова от един дребен идеалист, който се опитваше да вкара някакви дребни кинти в родината си. Тия с чорапите не знам колко данъци са внасяли , но за да отпишат 8 милиона инвестиции въобще не са случайни и вместо да им се смеете се замислете какви пъпеши Ви управляват.
                                Last edited by segato; 31.03.2023, 20:20.

                                Коментар

                                Working...
                                X