IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

    Нямам идея кой какво търси, тази седмица ме заведоха на оглед на апартамент с клекало... Такова нещо не бях виждал от ученическите си години...
    В София ли? В кой квартал?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

      Нямам идея кой какво търси, тази седмица ме заведоха на оглед на апартамент с клекало... Такова нещо не бях виждал от ученическите си години...
      Зимай, поне няма да имаш хемороиди.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Silveto Разгледай мнение
        Спад няма, но пък търсене има, даже много
        Нямам идея кой какво търси, тази седмица ме заведоха на оглед на апартамент с клекало... Такова нещо не бях виждал от ученическите си години...

        Коментар


        • Спад няма, но пък търсене има, даже много
          Повече от красива

          Коментар


          • Очаквате ли в скоро време спад в цените на имотите .
            Моля за обосновани мнения

            Коментар


            • Argentina's central bank hikes rates by 600 bps to 97%
              хаха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Юни изчезвам, но Юли и Август се очертава да съм тук. Щом съм загубил - шъ черпя, на Трейшъна.
                Не бе, ти спечели.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                  Еми крайно време беше ... резултата от състезанието е : аз съм с най-слаби нерви, лузъра дето му видяха сметката за 3 дни и дропнах още преди седмица, Втори е Трайчо с почти равен резултат с победителя и първи е бетер, който е толкова дебелокож, че съм сигурен , че можеше да изкара оше поне седмица. Сега викам по пирамидалната логика , тоя който е най-назад черпи тия по напред и аз имам да черпа Трайчо и Бетер, Трайчо има да да черпи Бетер а Бетер да търси някаква евтина кръчма като за миячи на чинии и държавни служители и да не си прави сметка да ни води в оня голф клуб до Варна, че после трябва да си ходя на стоп.
                  Юни изчезвам, но Юли и Август се очертава да съм тук. Щом съм загубил - шъ черпя, на Трейшъна.

                  Коментар


                  • Айде пърив БАН на CBDC.
                    Florida Governor Officially Bans CBDCs in the State

                    https://watcher.guru/news/florida-go...s-in-the-state

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Отказвам се.
                      Еми крайно време беше ... резултата от състезанието е : аз съм с най-слаби нерви, лузъра дето му видяха сметката за 3 дни и дропнах още преди седмица, Втори е Трайчо с почти равен резултат с победителя и първи е бетер, който е толкова дебелокож, че съм сигурен , че можеше да изкара оше поне седмица. Сега викам по пирамидалната логика , тоя който е най-назад черпи тия по напред и аз имам да черпа Трайчо и Бетер, Трайчо има да да черпи Бетер а Бетер да търси някаква евтина кръчма като за миячи на чинии и държавни служители и да не си прави сметка да ни води в оня голф клуб до Варна, че после трябва да си ходя на стоп.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        И какво общо имат температурите с тецовете и замърсяването?
                        Отказвам се.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                          Гледам , че мирко и морко са се вихрили цяла нощ и този път са попиляли Германията и са почнали глобалното затоплянето. Кога свършиха с Щатите ? Егати бързаците. Май ще изкарат петилетката за 2 години ..

                          Няма ли здравеопазване в България бе ?
                          Мирко е съученик с Гугъл и знае всичко и е компетентен по всичко. Само му задаваш тема и прави задълбочен анализ от до...
                          Аз се предавам, просто не съм му на нивото.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                            Гледам , че мирко и морко са се вихрили цяла нощ и този път са попиляли Германията и са почнали глобалното затоплянето. Кога свършиха с Щатите ? Егати бързаците. Май ще изкарат петилетката за 2 години ..

                            Няма ли здравеопазване в България бе ?
                            Няма ли психоаналитици в САЩ, та в техните кабинети да си избиваш комплексите?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Доказаните начини замърсяват природата - факт! Знаеш ли, земеделците сеят пролетниците чак сега (вместо Март) защото почти непрестанно вали, да не говорим, че температурите са почти 10 градуса по-ниски.
                              Гледам , че мирко и морко са се вихрили цяла нощ и този път са попиляли Германията и са почнали глобалното затоплянето. Кога свършиха с Щатите ? Егати бързаците. Май ще изкарат петилетката за 2 години ..

                              Няма ли здравеопазване в България бе ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Доказаните начини замърсяват природата - факт! Знаеш ли, земеделците сеят пролетниците чак сега (вместо Март) защото почти непрестанно вали, да не говорим, че температурите са почти 10 градуса по-ниски.
                                И какво общо имат температурите с тецовете и замърсяването?

                                Коментар

                                Working...
                                X