IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Тука ти давам лайк .
    Днеска почина един от знаковите репортери на Господари на ефира ,познай на колко години си е заминал човека ?
    Само на 51 години .
    Тука се инвестира и купува и се правят планове все едно съфорумците ще живеят с костенурките ,а като гледам наборите им ,средно да им остава /казвам средно/,не повече от едни 5-10 години живот ,ако имат късмет малък процент от тях да минат нагоре
    Какво предлагаш - да пуснем щорите и да зачакаме ли? За всяко нещо е така. Никой не си знае дните. Но ако седнем и да си ги броим - ще ни избягат жените.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

      След този коментар, вече разбрах какво имат предвид другите съфорумци, като кажат “като БОТА”. Никакво разбиране на пазара.
      Бота е корифей само му чети коментарите и припадаш

      Продал е два апарта за по 70к евра на които е взимал по 350лв наем - наемателите по София още си спомнят за него с носталгия

      Другият бисер беше как продал на 33 годишни наема и даже не се пазарили за парите ми то при тоя подценен имот е грехота даже и да питаш за намаление

      Всъщност е продал на реални 16-18 годишни наема и даже не се е и усетил, а за какпак и се хвали

      В Гърция написа че взима 2000 евро на година от племеника му който живеел вътре, а вторият седял празен. Какво е това чудо дето се отдава за под 200 евро на месец не мога даже да си представя

      Сега променя малко историята че уж племеника му преотдавал - Истината е че вероятно не смее да отдава защото ако някой откаже да плаща после с години не може да го изгони заради законите в Гърция

      Чети го и си води записки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        НЯМА НИТО ЕДИН БИЗНЕС ДЕТО ДА РАБОТИ С ПО МАЛКО ОТ 10% GROSS MARGIN. ПРИЧИНАТА Е ЕДНА ЕДИНСТВЕНА - ФАЛИТ, СКОРОПОСТИЖЕН. Даже бих казал НЕЗАБАВЕН - за 2-3 месеца.
        Стопанисване и отдаване на имот е също бизнес, също работа при това хич не лека (да се разправяш с "майстори" за ремонти).
        Разбира се, че е бизнес стопанисването на имоти. Фирми като Флат Мениджър взима по 15% от доходността на един имот за месец, с малката разлика, че се занимават предимно с краткосрочни наеми.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Имота в София ми носеше 350лв наем, в АТИНА и сега ми носи 200€, не че не мога 300 да вземам, ама трябва да си търся наемател. Сега ми снасят парите и имам примирие с родата. Имам съмнение че взема по 250 а на мен ми дава 200, ама докато МИ ДАВА ма боли патката. Купил съм го за 16,500€ със всички разходи 18,5к а от ден1 ми носи 200€. Айде смятайте РОИ. Когато(АКО) мога да постигна такова РОИ в БГ ще купя отново тука. Не очаквам в близките години да се случи = имот в София не купувам, от 3 години и не гледам обяви. Цените са повече от 3 ПЪТИ надценени по моите критерии, някои по 5 ПЪТИ !?!?!?!?
          Далеч по добре е да си давам парите като джонката по плеймейтки или плейбойки (на български играят си с батковци), правил съм го единственото което се иска е здрав К...ръст
          Тука ти давам лайк .
          Днеска почина един от знаковите репортери на Господари на ефира ,познай на колко години си е заминал човека ?
          Само на 51 години .
          Тука се инвестира и купува и се правят планове все едно съфорумците ще живеят с костенурките ,а като гледам наборите им ,средно да им остава /казвам средно/,не повече от едни 5-10 години живот ,ако имат късмет малък процент от тях да минат нагоре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

            След този коментар, вече разбрах какво имат предвид другите съфорумци, като кажат “като БОТА”. Никакво разбиране на пазара.
            НЯМА НИТО ЕДИН БИЗНЕС ДЕТО ДА РАБОТИ С ПО МАЛКО ОТ 10% GROSS MARGIN. ПРИЧИНАТА Е ЕДНА ЕДИНСТВЕНА - ФАЛИТ, СКОРОПОСТИЖЕН. Даже бих казал НЕЗАБАВЕН - за 2-3 месеца.
            Стопанисване и отдаване на имот е също бизнес, също работа при това хич не лека (да се разправяш с "майстори" за ремонти).
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Имота в София ми носеше 350лв наем, в АТИНА и сега ми носи 200€, не че не мога 300 да вземам, ама трябва да си търся наемател. Сега ми снасят парите и имам примирие с родата. Имам съмнение че взема по 250 а на мен ми дава 200, ама докато МИ ДАВА ма боли патката. Купил съм го за 16,500€ със всички разходи 18,5к а от ден1 ми носи 200€. Айде смятайте РОИ. Когато(АКО) мога да постигна такова РОИ в БГ ще купя отново тука. Не очаквам в близките години да се случи = имот в София не купувам, от 3 години и не гледам обяви. Цените са повече от 3 ПЪТИ надценени по моите критерии, някои по 5 ПЪТИ !?!?!?!?
              Далеч по добре е да си давам парите като джонката по плеймейтки или плейбойки (на български играят си с батковци), правил съм го единственото което се иска е здрав К...ръст
              След този коментар, вече разбрах какво имат предвид другите съфорумци, като кажат “като БОТА”. Никакво разбиране на пазара.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                Трайчо ето го и следващият пример - Продал е имот в София който е отдавал под наем и е купил имот в Солун който вече над 5г не може да отдава и говори за котури

                Ето за това ниво на инвеститори става въпрос и после се чудиш защо ги иронизираме
                Имота в София ми носеше 350лв наем, в АТИНА и сега ми носи 200€, не че не мога 300 да вземам, ама трябва да си търся наемател. Сега ми снасят парите и имам примирие с родата. Имам съмнение че взема по 250 а на мен ми дава 200, ама докато МИ ДАВА ма боли патката. Купил съм го за 16,500€ със всички разходи 18,5к а от ден1 ми носи 200€. Айде смятайте РОИ. Когато(АКО) мога да постигна такова РОИ в БГ ще купя отново тука. Не очаквам в близките години да се случи = имот в София не купувам, от 3 години и не гледам обяви. Цените са повече от 3 ПЪТИ надценени по моите критерии, някои по 5 ПЪТИ !?!?!?!?
                Далеч по добре е да си давам парите като джонката по плеймейтки или плейбойки (на български играят си с батковци), правил съм го единственото което се иска е здрав К...ръст
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                  Колега би ли уточнил какво точно имаш предвид?
                  Погледни кой съм цитирал и ще разбереш кой имам в предвид

                  Това ти го написах във връзка с това че си мислиш че повишителите обиждали и тн



                  Коментар



                  • Свърши му почивката и отиде на полето
                    Довечера ще ти даде някъв безмислен и глупав отговор

                    п.с. прочел ме е и пише да разсее УЖ съмненията
                    Боже колко мъка има
                    Last edited by petrg5s; 07.06.2023, 12:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                      Ето погледни Трайчо за това става въпрос - С такива индивиди ли искаш да бъдеш в една групичка???
                      Колега би ли уточнил какво точно имаш предвид?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                        Ето погледни Трайчо за това става въпрос - С такива индивиди ли искаш да бъдеш в една групичка???
                        Трайчо е десет класи НАД теб.Поне....
                        Last edited by petrg5s; 07.06.2023, 11:24.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                          Бота до 2022-ра твърдеше че цените от 2017-та падали и той бил на далавера - Как точно да реагираш на това ???
                          Берти обяви БАЛОН 2017-та и явно сбърка главоломно, но това не му пречи да продължи да се изживява на пророк - Как точно трябва да реагираш на ова???
                          Кавръка вижда срив на всеки 2 месеца - Как точно да реагираш на това ???
                          Лаконика продал преди 15 месеца и твърди че има СРИВ - Как точно да реагираш на това ???
                          Бай Ганъо пак в чуждата паничка гледа

                          А що не им каза,че ТИ на 18лв твърдеше уверено,че Алтерко влиза под водата и да чакаме ново дъно ,а той взе ,че ми напълни гушата над 50% от тогава
                          Защо не каза,че ТИ фалира няколко акуната опитвайки да шортваш УК100 на върха

                          Нямаш ли срам да казваш кой какво бил,като ти си пълен аматъор !
                          Last edited by petrg5s; 07.06.2023, 11:40.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            точно така - котура им е вечно техен. Е това вечно е 2039г (дано са живи до тогаз и да си смятат виртуални печалби).
                            И не че тогава ще могат да го продадат - тогава котура ще се самосрути
                            Трайчо ето го и следващият пример - Продал е имот в София който е отдавал под наем и е купил имот в Солун който вече над 5г не може да отдава и говори за котури

                            Ето за това ниво на инвеститори става въпрос и после се чудиш защо ги иронизираме

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                              Всички повишителчета гледам са се посрали от страх
                              И с право
                              Ето погледни Трайчо за това става въпрос - С такива индивиди ли искаш да бъдеш в една групичка???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение


                                Аз друго не мога да разбера, уж всичките повишители се кълнат, че никога няма да продават имот и даже ще се радват ако цените паднат за да купят още и още имоти, но като си кажеш мнението за цените и почват първо с ироничните подмятания, после с обиди и накрая със заплахи...
                                Кой е тоя дето ги твърди тези работи??? Ето аз мислех да продавам

                                Сега ми кажи относно цените и реакцията на хората които визираш

                                Бота до 2022-ра твърдеше че цените от 2017-та падали и той бил на далавера - Как точно да реагираш на това ???

                                Берти обяви БАЛОН 2017-та и явно сбърка главоломно, но това не му пречи да продължи да се изживява на пророк - Как точно трябва да реагираш на това???

                                Кавръка вижда срив на всеки 2 месеца - Как точно да реагираш на това ???

                                Лаконика продал преди 15 месеца и твърди че има СРИВ - Как точно да реагираш на това ???

                                Погледни безпристрастно и ще видиш че си има причина да се използват въпросните иронични подмятания

                                Относно грубият език съотношението е поне 1 към 10 - и почти винаги е провокирано от понижителите щото толкова си им е нивото

                                Не е проблем да смяташ че имотите са надценени и аз го мисля но да им подържаваш не е повод за гордост
                                Last edited by 6000; 07.06.2023, 11:21.

                                Коментар

                                Working...
                                X