IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Интересно що на ифаноф не му се появява цитат?!?!


    Както и дса е ,

    Някой да те е питал ванкофф???

    Нееееее-не-не....

    Пий си диазепама и дерзай... пич...не бил казал ...ами какво казваш бе тъпак? Не си бил казал, ама какво казваш сега?

    Поредния кокошкар...ъпър...с имотно висше образуваание....

    Де го вземате това висше имотнмо образувание???

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      оставете го поне да се напие човекът Лорд и тогава го почвайте
      Ти по ми приличаш на подпухнал пияндурник. Аз пия само един път на ден и то вечер!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        в кой сегмент пазаруваш?
        не мислиш ли, че е малко рано?

        поздрави
        не искам да коментирам себе си - обяснявам че дори и да споделя ТУК очакванията си , това няма да ме касае по-никакъв начин в реалността!

        - не нагласям реалността към себе си както първосигнално реагират множество индивиди тук!
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
          Много бързаш ти !! Забравих да напиша че първия дето ми отговори ще е най-бедния във форума, който не издържа от нерви че няма нищо (нито пари, нито имоти - ако имаше първото отдавна щеше да има второто ) и понеже едвам чака, да купи второто с малко пари, е на път да изтърве момента .. за пореден път!

          Ако аз за тебе съм тиквеник, просто не мога да си представя ТИ в собствените си очи какъв си

          Другото което забравих да напиша в предния пост, освен че съм купувач е... че е в такъв сегмент че ...тук нямам конкуренция затова си позволявам да ви пообеснявам някои неща!
          в кой сегмент пазаруваш?
          не мислиш ли, че е малко рано?

          поздрави
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
            Пич, кефиш ме,

            ти си от онези дето си плямпат ъп, ъп, ъп...

            за разлика от теб, аз си имам много по-важни работи от това да то обяснявам дали имоптите са ъп или срив.....

            За разлика от теб, Лорд4ето разбира, ама ти си тъъъъъъъп....нема кво да коментирам....
            От 5 години имотите са надоле и дошъл някъв бай ганьо да реве как били ъп....поредния...
            Да съм казвал през последните 4 години че има ъп на имотите ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????????

            Ти не схващаш ли че това за което ме мислиш си самия ТИ !!!
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
              Просто не знаеш колко си щастлив !!!

              Наистина !!!
              Пич, кефиш ме,

              ти си от онези дето си плямпат ъп, ъп, ъп...

              за разлика от теб, аз си имам много по-важни работи от това да то обяснявам дали имоптите са ъп или срив.....

              За разлика от теб, Лорд4ето разбира, ама ти си тъъъъъъъп....нема кво да коментирам....
              От 5 години имотите са надоле и дошъл някъв бай ганьо да реве как били ъп....поредния...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                Конкуренция.... балъка няма конкуренция...сорри...не се съревновавам с теб къвто и да си...
                Просто не знаеш колко си щастлив !!!

                Наистина !!!
                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                  ...тук нямам конкуренция затова си позволявам да ви пообеснявам някои неща!
                  Конкуренция.... балъка няма конкуренция...сорри...не се съревновавам с теб къвто и да си...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                    Ти за какъв се мислиш бе?
                    Ти си всезнайкото, от който всичко зависи...! А другите са балъци и нищо не знаят...!


                    Ха ха ха ха ха ха

                    Точно заради такива тиквеници имотите още 10 години надолу. За последните 5 години всички доказателства, статистики, куцо и сляпо знае, че имотите са надолу....
                    Много бързаш ти !! Забравих да напиша че първия дето ми отговори ще е най-бедния във форума, който не издържа от нерви че няма нищо (нито пари, нито имоти - ако имаше първото отдавна щеше да има второто ) и понеже едвам чака, да купи второто с малко пари, е на път да изтърве момента .. за пореден път!

                    Ако аз за тебе съм тиквеник, просто не мога да си представя ТИ в собствените си очи какъв си

                    Другото което забравих да напиша в предния пост, освен че съм купувач е... че е в такъв сегмент че ...тук нямам конкуренция затова си позволявам да ви пообеснявам някои неща!
                    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Прав е инж. Иванов, когато на пазара се лее кръв тогава се купува, останалите ще лапат мухи щото се движат със стадото. Мухахахахаххх
                      Л\юбоойлчо, посмали малко по-малко са от 4 години!
                      Е, виж сега, за теб са 4 години - за което евала и за което спрях да се заяждам с теб. За мен са 10 години - просто различно виждане, но важното е че има някакво виждане, за разлика от тези дето само плямпат...

                      Коментар


                      • Прав е инж. Иванов, когато на пазара се лее кръв тогава се купува, останалите ще лапат мухи щото се движат със стадото. Мухахахахаххх
                        Л\юбоойлчо, посмали малко по-малко са от 4 години!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                          Много дълго сте се нагласили да чакате, това дето ви оставят временно да си мислите че е "свободен пазар"...
                          Ти за какъв се мислиш бе?
                          Ти си всезнайкото, от който всичко зависи...! А другите са балъци и нищо не знаят...!


                          Ха ха ха ха ха ха

                          Точно заради такива тиквеници имотите още 10 години надолу. За последните 5 години всички доказателства, статистики, куцо и сляпо знае, че имотите са надолу....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                            Не бързай толкоз !!!
                            Има време за неспешните случай
                            с цена поне 30% под сегашните ))
                            Много дълго сте се нагласили да чакате, това дето ви оставят временно да си мислите че е "свободен пазар", да продължи да се развива в посоката с която са му поставили временните параметри за прибиране имотите на всички които си бяха повярвали в предишните параметри, с които се целеше старирането на сегашния капан. Та нима не съдите по себе си? Забравихте ли основната "пазарна" синтенция:

                            Щом "всички вярват в нещо", значи е късно и тренда е обърнат.

                            Просто докато и ВИЕ разберете Ще е късно! Аз преди известнои време поопределих срок-а ... и ... новините не закъсняват:
                            http://www.investor.bg/novini/130/a/...meseca,141072/

                            - лекомислените да не бързат да ме съдят (!) и определят (!) - купувач съм
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              30-35 % спад си е факт....
                              Малко остана - само още 20 %......
                              Трудна работа, не че няма с толкова процента (и повече) надценени на пазара, но в общия случай ще станат твърде достъпни, а и с толкова пари в банка доста хора се чувстват шугаво понастоящем, по лични наблюдения.
                              Да не говорим, че ако масата знаеше какви мисли терзаят световния капитал, биха купували като за последно
                              Апропо, активите на Емисионно колко станаха, а М1 и М3 как се движат и това у нас де, да не говорим че баланса на ЕЦБ е +700 милиарда за година...

                              Коментар


                              • 30-35 % спад си е факт....
                                Малко остана - само още 20 %......

                                Коментар

                                Working...
                                X