IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    хайде аз да защитя лорда, макар да съм на коренно различно от неговото мнение в повечето случаи. Такива статии се пишат в последните 10 години и търсенето (масовото), абсолютно винаги е била точно на това - 2-стаен, без значение ново или старо строителство, на цени около 50К евро (+/- 10К) евро в зависимост дали говорим за 2006-2008 или 2012). Та с две думи нищо ново не казват, но пък за сметка на това е от сърце, особено от този идиот от Монитор
    http://www.monitor.bg/article?id=357367

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение
      Апартамент от 50 кв.м. в жк Младост във Варна се дава под наем:
      - наемът е 350 евро на месец (минималната заплата в България е 148.28 евро на месец)
      http://www.imoti.net/naem-dvustaen-a...no2072417.html


      Апартамент от 100 кв.м. в Ница (Франция) се дава под наем:
      - наемът е 1,395 евро на месец (минималната заплата във Франция е 1,425.67 евро на месец)
      http://en.century21.fr/trouver_logem...ail/598970282/



      http://www.nsi.bg/otrasal.php?otr=26
      http://appsso.eurostat.ec.europa.eu/...mw_cur&lang=en

      пич,
      точно в тази тема не пиши...иначе даваш супер инфо, но в случая е силно необективно и пречупено през лична позиция.

      поздрави
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Апартамент от 50 кв.м. в жк Младост във Варна се дава под наем:
        - наемът е 350 евро на месец (минималната заплата в България е 148.28 евро на месец)
        http://www.imoti.net/naem-dvustaen-a...no2072417.html


        Апартамент от 100 кв.м. в Ница (Франция) се дава под наем:
        - наемът е 1,395 евро на месец (минималната заплата във Франция е 1,425.67 евро на месец)
        http://en.century21.fr/trouver_logem...ail/598970282/




        http://www.nsi.bg/otrasal.php?otr=26
        http://appsso.eurostat.ec.europa.eu/...mw_cur&lang=en
        Last edited by Inform; 09.10.2012, 08:51.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marmalad Разгледай мнение
          Тотален потрес.
          Ако успеем да изравним така нещата, че хората по света да съставляват една огромна средна класа, и паричната маса да се разпределя сравнително поравно, ще закрепим нещата. Но с подобни индивиди каузата е пердута. Фъкт
          какво е това мармалад нищо не ти се разбира, има едно заведение в св.влас мармалад на плажа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            ХАЙ, ПИЧОВЕ !
            Влизам в статистиката , ВИЕ бля бля, аз продадох ! ФъКТ
            12ет. от 15 , супер юг , 72,5м2.м. ПКК, без ремонт , 36 000еу. !
            среща след 3години, ако камиларя е жив ?
            Тотален потрес.
            Ако успеем да изравним така нещата, че хората по света да съставляват една огромна средна класа, и паричната маса да се разпределя сравнително поравно, ще закрепим нещата. Но с подобни индивиди каузата е пердута. Фъкт

            Коментар


            • p.s. През 2005 до2009 аз брокер , в същия блок ет4. го продаваха супер управителки повече от година и го реализираха след ремонт 42 000 и от там прибраха комисион 1600, като за роднини, ФъКТ! САМО БАЗА за сравнение, УСПЕХ

              Коментар


              • ХАЙ, ПИЧОВЕ !
                Влизам в статистиката , ВИЕ бля бля, аз продадох ! ФъКТ
                12ет. от 15 , супер юг , 72,5м2.м. ПКК, без ремонт , 36 000еу. !
                среща след 3години, ако камиларя е жив ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                  Куку-куку-куку....


                  Не искам да коментирам себе си.......балък.
                  Обяснявам, че ДОРИ...... ти за къв се имаш бе?

                  По голям т.......шак не бях чел досега!!!!!!
                  ЕЙ УМНИК, освен че намери успокоение в ГРЕШНАТА ТЕЗА че защитавам ъпа на имотите - която НЕ МОЖЕШ да докажеш въз основа на мненията ми защото не е така, от къде черпиш тез сили да ме обиждаш??

                  знаеш ли - ОТ БОРБАТА СЪС СЕБЕ СИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  лошо...
                  Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                    Интересно що на ифаноф не му се появява цитат?!?!


                    Както и дса е ,

                    Някой да те е питал ванкофф???

                    Нееееее-не-не....

                    Пий си диазепама и дерзай... пич...не бил казал ...ами какво казваш бе тъпак? Не си бил казал, ама какво казваш сега?

                    Поредния кокошкар...ъпър...с имотно висше образуваание....

                    Де го вземате това висше имотнмо образувание???
                    Ама това да не е тема (а и всички останали в този форум) където си пишат самовлюбени псевдоинтелигенти + пациенти с психогенни непсихотични функционални разстройства ?

                    НАЛИ Е ФОРУМ БЕ , НАЛИ ВСЕКИ ИЗРАЗЯВА МНЕНИЕ ??

                    - има и друго, може би по-важно ...
                    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                      не искам да коментирам себе си - обяснявам че дори и да споделя ТУК очакванията си , това няма да ме касае по-никакъв начин в реалността!

                      - не нагласям реалността към себе си както първосигнално реагират множество индивиди тук!
                      Куку-куку-куку....


                      Не искам да коментирам себе си.......балък.
                      Обяснявам, че ДОРИ...... ти за къв се имаш бе?

                      По голям т.......шак не бях чел досега!!!!!!

                      Коментар


                      • Интересно що на ифаноф не му се появява цитат?!?!


                        Както и дса е ,

                        Някой да те е питал ванкофф???

                        Нееееее-не-не....

                        Пий си диазепама и дерзай... пич...не бил казал ...ами какво казваш бе тъпак? Не си бил казал, ама какво казваш сега?

                        Поредния кокошкар...ъпър...с имотно висше образуваание....

                        Де го вземате това висше имотнмо образувание???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          оставете го поне да се напие човекът Лорд и тогава го почвайте
                          Ти по ми приличаш на подпухнал пияндурник. Аз пия само един път на ден и то вечер!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            в кой сегмент пазаруваш?
                            не мислиш ли, че е малко рано?

                            поздрави
                            не искам да коментирам себе си - обяснявам че дори и да споделя ТУК очакванията си , това няма да ме касае по-никакъв начин в реалността!

                            - не нагласям реалността към себе си както първосигнално реагират множество индивиди тук!
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                              Много бързаш ти !! Забравих да напиша че първия дето ми отговори ще е най-бедния във форума, който не издържа от нерви че няма нищо (нито пари, нито имоти - ако имаше първото отдавна щеше да има второто ) и понеже едвам чака, да купи второто с малко пари, е на път да изтърве момента .. за пореден път!

                              Ако аз за тебе съм тиквеник, просто не мога да си представя ТИ в собствените си очи какъв си

                              Другото което забравих да напиша в предния пост, освен че съм купувач е... че е в такъв сегмент че ...тук нямам конкуренция затова си позволявам да ви пообеснявам някои неща!
                              в кой сегмент пазаруваш?
                              не мислиш ли, че е малко рано?

                              поздрави
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                                Пич, кефиш ме,

                                ти си от онези дето си плямпат ъп, ъп, ъп...

                                за разлика от теб, аз си имам много по-важни работи от това да то обяснявам дали имоптите са ъп или срив.....

                                За разлика от теб, Лорд4ето разбира, ама ти си тъъъъъъъп....нема кво да коментирам....
                                От 5 години имотите са надоле и дошъл някъв бай ганьо да реве как били ъп....поредния...
                                Да съм казвал през последните 4 години че има ъп на имотите ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????????

                                Ти не схващаш ли че това за което ме мислиш си самия ТИ !!!
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X