IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Празни апартаменти, както и емигранти винаги е имало. Тези фактори къде бяха през 2006 или 2003 година?

    Те празните апартаменти винаги си имат собственик... а емигрантите също се връщат или изпращат пари или си купуват имоти в бг!
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Хубаво нещо е да се смята инфлацията, но май ти е единствен аргумент.

      http://sofia.dir.bg/news.php?id=12225648
      "По наши данни към момента доходността от жилищен имот се движи между 4.5 и 5%"

      Излиза,че и от отдаването няма смисъл, защото тя печалбата вече ти е изядена от инфлацията.

      Да не говорим, че ако имаш 1000лв. на депозит то инфлацията те интересува само ако използваш тези пари за стоки на база на които се изчислява инфлацията. Ако обаче си ги заплюл за нещо конкретно - злато, акции, имоти ? Всичко е според зависи.
      Last edited by Moesia; 18.10.2012, 17:49.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
        В интерес на истината, дори и държавата им подсказва в момента на "тия дето наистина чакат някакви магическо ниски цени" какво да правят!...
        Показва им, ама кратуните прости са готови да държат на влог където вече годишната им лихва е изядена от инфлацията, а след нова година и ще им я обложат! Ама колко да ги подсеща тази държава тези кратуни прости бе др. Иванов, инфлацията надмина 5% за годината, тряа и въздуха ли да им обложат на тези паразити за да се размърдат и да създадат семейства и дом?!

        Коментар


        • [QUOTE=Мажоритаря;1059330666][QUOTE=REDA;1059330665]Мишко пазар в които 30-40% от апартаментите
          са празни е обречен като цени !!!

          Тука ама много бъркаш...
          Добре седи на тази !!!
          То бухалите ще жювеят в празните !!!
          Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

          Коментар


          • [QUOTE=REDA;1059330665]Мишко пазар в които 30-40% от апартаментите
            са празни е обречен като цени !!! [QUOTE]

            Тука ама много бъркаш...
            Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Те тия като тоя с акъл за два РЕДА не ги вкарвай в купувачите. Те са от вечните зяпачи и сеирджии. Този е обикновен нещастен комарджия, без ред в мислите, обаче има и такива дето наистина чакаха някакви магическо ниски цени. Те ще са ми интересни как ще вият на умряло след две-три тримесечия
              Мишко пазар в които 30-40% от апартаментите
              са празни е обречен като цени !!!
              Кво да ти обяснявам повече. Гледай колко са сделките!!
              По-малко ще стават щото по-малко стават ХОРАТА,
              че не са родени и не се раждат от години !!!
              Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Те тия като тоя с акъл за два РЕДА не ги вкарвай в купувачите. Те са от вечните зяпачи и сеирджии. Този е обикновен нещастен комарджия, без ред в мислите, обаче има и такива дето наистина чакаха някакви магическо ниски цени. Те ще са ми интересни как ще вият на умряло след две-три тримесечия
                В интерес на истината, дори и държавата им подсказва в момента на "тия дето наистина чакат някакви магическо ниски цени" какво да правят!...
                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                  Изчакайте малко бе закъде бързате - нали не бързате за никъде?? Нагласите са ви за дълго чакане - тогава за какво се притеснявате??

                  - Че може аз да не съм прав ли

                  ами още за 2 тримесечия ще трябва да има такива резултати... после!! Пак прочети какво съм казал!

                  - това е анализ за "третото тримесечие" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  това което аз съм казал ще го чакаш след още поне 2 анализа! Няма смисъл да ми пишеш след всеки

                  Мога и да ти го обясня... ама и това съм правил така че няма смисъл!!
                  Те тия като тоя с акъл за два РЕДА не ги вкарвай в купувачите. Те са от вечните зяпачи и сеирджии. Този е обикновен нещастен комарджия, без ред в мислите, обаче има и такива дето наистина чакаха някакви магическо ниски цени. Те ще са ми интересни как ще вият на умряло след две-три тримесечия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                    Интересът към имоти в центъра на София спаднал
                    http://sofia.dir.bg/news.php?id=12225648
                    Нека крупния собственик тука дето църкаше
                    в последните 2-3 месеца, че се вдигали цените сега
                    да обясни що така ХОРтуват колегите му от “Адрес Недвижими имоти“ !!!!!
                    Изчакайте малко бе закъде бързате - нали не бързате за никъде?? Нагласите са ви за дълго чакане - тогава за какво се притеснявате??

                    ами още за 2 тримесечия ще трябва да има такива резултати... после!! Пак прочети какво съм казал АЗ по този въпрос! А Крупния собственик, ще ти отговаря отделно

                    - това е анализ за "третото тримесечие" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    това което аз съм казал ще го чакаш след още поне 2 анализа! Няма смисъл да ми пишеш след всеки

                    Мога и да ти го обясня... ама и това съм правил така че няма смисъл!!
                    Last edited by iivanoff; 18.10.2012, 16:18.
                    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                    Коментар


                    • Интересът към имоти в центъра на София спаднал
                      http://sofia.dir.bg/news.php?id=12225648
                      Нека крупния собственик тука дето църкаше
                      в последните 2-3 месеца, че се вдигали цените сега
                      да обясни що така ХОРтуват колегите му от “Адрес Недвижими имоти“ !!!!!
                      Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                      Коментар


                      • Отлив от жилищния пазар в центъра на София заради новите правила за паркиране

                        http://www.investor.bg/novini/122/a/...kirane,141622/

                        "Тендецията на отлив от центъра е валидна както за пазара на покупко-продажби, така и за наемния пазар поради трудностите, които наемателите срещат при сдобиването с целия набор документи, необходими за изваждането на винетен стикер", пояснява Калоян Богданов, маркетинг мениджър на консултантската компания.

                        Коментар


                        • http://www.investor.bg/novini/122/a/...dinata,141614/
                          "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Супееееееееееер! Благодаря ти много информчо за тази прекрасна новина! Тъй като към София не спират да приижда всякаква сган от прованса, от чужбина, от пет континента по суша, въздух и вода, това значи, че много от тези номади се отказват от покупка в полза на наемането. Това ИДЕАЛНО ме устройва.
                            Не знаех,че има пасажери в корабите акостиращи в Бургас и Варна,но човек се учи докато е жив. А полетите са ОТ, а не ЗА България. А в 'центъра на просФетата', идват основно студенти. Другите само минават от там, на път за терминал2.
                            Цитат : Толкова си т.п че чак си велик.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение
                              Продадени жилища в София:
                              1)
                              - от началото на 2008г. до края на септември 2008г. бяха 27,881 жилища
                              2)
                              - от началото на 2012г. до края на септември 2012г. бяха 12,119 жилища
                              Тоест има спад от над 56%.

                              Честито!

                              http://www.registryagency.bg/?page_id=26
                              Супееееееееееер! Благодаря ти много информчо за тази прекрасна новина! Тъй като към София не спират да приижда всякаква сган от прованса, от чужбина, от пет континента по суша, въздух и вода, това значи, че много от тези номади се отказват от покупка в полза на наемането. Това ИДЕАЛНО ме устройва.

                              Коментар


                              • Продадени жилища в София:
                                1)
                                - от началото на 2008г. до края на септември 2008г. бяха 27,881 жилища
                                2)
                                - от началото на 2012г. до края на септември 2012г. бяха 12,119 жилища
                                Тоест има спад от над 56%.

                                Честито!




                                http://www.registryagency.bg/?page_id=26

                                Коментар

                                Working...
                                X