IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
    Реална сделка в "Мусагеница" - двустаен панел по БДС (за пълен ремонт), трети етаж, среден, гледа към междублоково пространство, на 200 м от метрото, на 550 евро.
    Вие кажете много ли е, малко ли е...
    бива

    п.с. даже не знам и къде е това
    Last edited by IvanG; 29.10.2012, 16:37.
    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

    Коментар


    • Реална сделка в "Мусагеница" - двустаен панел по БДС (за пълен ремонт), трети етаж, среден, гледа към междублоково пространство, на 200 м от метрото, на 550 евро.
      Вие кажете много ли е, малко ли е...
      "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Какво има да се коментира? Нула, и нещо нагоре, нула, и нещо надолу и така цяла година.
        Друг е въпроса кого трябваше да баннат, ама нали някои четат по диагонал.........!
        Поумнял ми се виждаш.........

        Коментар


        • Благодаря Наивник, благодаря Пибел!





          Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
          Според моите изчисления, няма да си поставям нетната семейна стойност в абсолютни цифри за да не предизвикам отрицателни емоции, но като съотношение активи/пасив е 2,5/1.

          .
          А, въобще не ме впечатляваш. При мен съотношението е над 10 към 1
          Макар някои да си въобразяват, че здраво съм се набълбукал с кредити, те са едва под 1/10 от нетната стойност на активите ми които по метода на Тони горе долу изчислих на 137 823 евра, срещу 11 908 евра дълг. Това се отнася за семейната нетна стойност. А ако някой ми каже сега ама това е ина женати, бих му отговорил а той с какво живее? Гей дружинка ли са се събрали да плащат наема, кво ли? Както и Тони съветва съм занижил цената на обзавеждането, на автомобила, на предсрочно изтегляне на депозитите и т.н.

          Коментар


          • Той Лорда че ще възкръсне като Феникс от пепелта никой да се не съмнява.

            Ма питам се какво стана със Симов бе хора
            То живота му бе тук.
            И без туй се бе депресирал пoкрай патките, да не е сторил някоя глупост като го баннаха...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Какво има да се коментира? Нула, и нещо нагоре, нула, и нещо надолу и така цяла година.
              Друг е въпроса кого трябваше да баннат, ама нали някои четат по диагонал.........!
              Оооо, Лордисимов, добря дошъл пак.
              Затъжихме се вече, внасяш цвят в сивото ни ежедневие

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Какво има да се коментира? Нула, и нещо нагоре, нула, и нещо надолу и така цяла година.
                Друг е въпроса кого трябваше да баннат, ама нали някои четат по диагонал.........!
                Еееее Лорде, Добря дошъл бре!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                  Чакам с нетърпение баннатия да си каже коментара за падащите цени на имотите и наемите според НСИ-то...
                  Какво има да се коментира? Нула, и нещо нагоре, нула, и нещо надолу и така цяла година.
                  Друг е въпроса кого трябваше да баннат, ама нали някои четат по диагонал.........!

                  Коментар


                  • Чакам с нетърпение баннатия да си каже коментара за падащите цени на имотите и наемите според НСИ-то...

                    Коментар


                    • Средната годишна лихва за жилищни заеми със срок на изплащане над 10 години през август 2012г. в Германия беше:
                      - 3.03% или лихва - мечта за всеки купувач на коптор в България, който си въобразява, че България е вече като Германия



                      http://www.bundesbank.de/Navigation/...enNodeId=75611

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                        1400 Евро на квадрат за жилище отвъд околовръстното е колосална сума. Аз лично не бих дал и половината.
                        600е/кв на такова място по-може, но ако е обзаведен със телевизорите и климатиците... Тези полянки, цветя дървета и птички никой не може да ми гарантира че ще се поддържат доживот, а каква ли сума ще трябва да се плаща за това всеки месец ако половината апартаменти останат непородадени... (разбира се може и да греша за конкретния случай, но това са впечатленията и страховете ми от подобен тип затворени комплекси)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Още минимум 20% може, може и още как.
                          Е то и сега е толкова с пазарлъците. Работата е там че който тръгва с идеята да смъква цена, обикновенно започва да гледа най-евтините обяви за даден район, а там голяма отстъпка трудно може да се договори.

                          Коментар


                          • много интересен линк към сайта на бат тони пусна някой.

                            http://www.battony.com/

                            Благодаря!

                            Според моите изчисления, няма да си поставям нетната семейна стойност в абсолютни цифри за да не предизвикам отрицателни емоции, но като съотношение активи/пасив е 2,5/1.

                            Тук основните активи са имотите и вещите, златото акциите и обзавеждането дори
                            .

                            Коментар


                            • Домакинствата в България дължаха на банковата й система в края на август 2012г.:
                              - жилищни кредити на стойност 9,350,453 хил. лв. или по-малко от 9.36 милиарда лв.


                              Законът за бюджета на държавното обществено осигуряване за 2013 г. предвижда:
                              - за пенсии да бъдат изразходени 7,852,575.3 хил. лв. или над 7.85 милиарда лв.




                              http://www.noi.bg/aboutbg/internalrules
                              http://www.bnb.bg/BankSupervision/index.htm

                              Коментар


                              • http://tv7.bg/news/9503062.html

                                РРРРРРРРРъст на... прецаканите ипотекари...
                                Never underestimate the predictability of stupidity

                                Коментар

                                Working...
                                X