IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Народа е забогатял ?.... или спестил ?Или прибрал от чужбина с кеш ? Или коста на строителството се вдига ? Как си го обясняваш ? Туризъм няма, чужденци едва ли....
    Нямам обяснение! Не знам къв е пазара и дали го има. Строи се и се искат едни цифри ама дали се плащат нямам идея.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

      Не, все пак работя в строителна фирма. Сега търся на тъщата нещо на зелено за 650 - 700 евро от проверена фирма, но засега няма и цените растат.
      Тази цифра на нормално място за града или кофти квартал ? Не го познавам добре града...../ само няколко пъти за малко съм ходил/....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Така беше до преди 6-8 месеца. Предполагам и сега могат да се намерят...
        Народа е забогатял ?.... или спестил ?Или прибрал от чужбина с кеш ? Или коста на строителството се вдига ? Как си го обясняваш ? Туризъм няма, чужденци едва ли....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Странно, Полакс пише от години че във Варна изгодни имоти колкото искаш, по 500 евро ново, за старото по 10-20% отстъпки в пазарлъка и т.н. И че срива е на милиметър да си покаже мустачките зад кофата за боклук....аха .... аха...
          Нещо да не се е заблудил ?
          Така беше до преди 6-8 месеца. Предполагам и сега могат да се намерят...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

            п.п. А боклуци колкото искаш.
            п.п.п. Полакс все се върти около Гръцката или Винса.
            Нещо си в грешка, гръцката е много далеч от моите разбирания. Последните 6 месеца и аз наблюдавам необясним за мен ръст на цените на всякакви боклуци. Не съм се интересувал скоро как върви зеленото. Преди няколко месеца гледах няква реклама на K-sky на 650 Евро, сега вече е завършен и нямам идея какви са цените.
            В много нови сгради наблюдавам празно над 50%, предполагам са продадени, но си отлежават.

            Коментар


            • И аз мисля, че имотите ще спрат покачването си, когато икономиката ни се върне към нивата от 2019 И всичко е цветя е рози.
              Това може и да е лятото-есента на другата година и половината планета се ваксинира.
              Което е много оптимистичен вариант за живот занапред без следващи кризи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                Не, все пак работя в строителна фирма. Сега търся на тъщата нещо на зелено за 650 - 700 евро от проверена фирма, но засега няма и цените растат.
                п.п. А боклуци колкото искаш.
                п.п.п. Полакс все се върти около Гръцката или Винса.
                Last edited by blackaquarius; 25.04.2021, 19:28.
                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Странно, Полакс пише от години че във Варна изгодни имоти колкото искаш, по 500 евро ново, за старото по 10-20% отстъпки в пазарлъка и т.н. И че срива е на милиметър да си покаже мустачките зад кофата за боклук....аха .... аха...
                  Нещо да не се е заблудил ?
                  Не, все пак работя в строителна фирма. Сега търся на тъщата нещо на зелено за 650 - 700 евро от проверена фирма, но засега няма и цените растат.
                  Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                    Каква криза във Варна са откачали.Тъщата ме върза да и търся апартамент и направо съм шаш.Само боклуци за нереални цени.
                    Странно, Полакс пише от години че във Варна изгодни имоти колкото искаш, по 500 евро ново, за старото по 10-20% отстъпки в пазарлъка и т.н. И че срива е на милиметър да си покаже мустачките зад кофата за боклук....аха .... аха...
                    Нещо да не се е заблудил ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Напълно подкрепям 13 години чета форумите за НИ. Нито един понижител не е купил нищо. Само елджон' ама неговия е виртуален и не се брои
                      хихихи
                      ку ку
                      и се афишира като
                      литерат
                      панелообитателю хората четат книги
                      ти 'четеш форуми ''

                      а и никъде не е доказано че ти си купил нещо
                      оставили са ти 1/2 панел но това не се брои
                      тухлогонецо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Виждам че понижители които да вярват в подобно нещо няма. Съгласен си и ти, предполагам.
                        Просто с писане за понижение се успокояват че добре са направили като не са купили. ...да, добре са направили, и наематели трябва да има.
                        Имотята само ще се вдигат. Може и 50 000 евро да стане квадрата, въпроса е че и хляба ще е 50 евро тогава.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение

                          Криза при имотите май изобщо няма.
                          Каква криза във Варна са откачали.Тъщата ме върза да и търся апартамент и направо съм шаш.Само боклуци за нереални цени.
                          Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Виждам че понижители които да вярват в подобно нещо няма. Съгласен си и ти, предполагам.
                            Просто с писане за понижение се успокояват че добре са направили като не са купили. ...да, добре са направили, и наематели трябва да има.
                            Напълно подкрепям 13 години чета форумите за НИ. Нито един понижител не е купил нищо. Само елджон' ама неговия е виртуален и не се брои

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение

                              Каквото и да става, недвижимото имущество винаги ще държи цена.
                              Виждам че понижители които да вярват в подобно нещо няма. Съгласен си и ти, предполагам.
                              Просто с писане за понижение се успокояват че добре са направили като не са купили. ...да, добре са направили, и наематели трябва да има.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение

                                Криза при имотите май изобщо няма.
                                Каквото и да става, недвижимото имущество винаги ще държи цена.

                                Коментар

                                Working...
                                X