IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    ама на ЗАПАД И КОРУПЦИЯТА Е СТОТИЦИ ПЪТИ ПОВЕЧЕ.
    Само фон дер лайнен открадна за 1-2 години МИЛИАРДИ с ваксините на мъжо и.
    Десетки хванаха с КУФАРЧЕТА С ПАРИ - и ПРЕКРАТИХА ДЕЛАТА ИМ И пак са еврокомисари.
    А стотиците дето не са ги оповестили? Практически всички там са КОРУМПИРАНИ и са скубнали по няколко МИЛИОНА. Тука чиновници скубнали милиони са единици, 99% са кокошкари скубнали някоя хилядарка
    Е как я мерите тази корупция та излиза СТОТИЦИ ПЪТИ ПОВЕЧЕ ? В момента 2-мата последни президенти на САЩ са разследвани, фон дер лайнен разследвана, румънците вкараха премиер в панделата, дори албанците си разследват президента за корупция , само наш'те политици чисти кат сълза при всички тия пачки , кюлчета и часовници ... и в нормалните страни може накрая да излезне че няма данни това онова , ма дребните рибки като видят че се вдига шум си налягат парцалите. Кой разследват в БГ ? Нарушават Конституцията пред очите на всички и ... нищо. Милиарди по върховете винаги ще се крадат, ма трябва да остава за раята. Къде е фон дер лайнен да гепи един милярд при условие че работи с икономики за трилиони, къде са кирчо, кокорчо,денков, тиквун и оше няколко знайни и незнайни герои да гепят по един милиард от икономика от 200 млрд. Ми то тяхното гепене отива към 5% от БВП бе. Въобше не говорим за разни прокопиевци, гелосани и пр. После се чудят откъде да намерят 40 млн за 100 лв подкуп за някои от пенсионерите. Корупцията на високите нива се доказва трудно, но тази на ниските би трябвало да се контролира. Полиция, митници, данъчни, здравеопазване и съдебна система са нарицателни за корупция в България и никой нищо не прави. Корупцията сама по себе си е крайм, но специално тази в полицията и съдебната система генерира крайм навсякъде.
    Last edited by segato; 12.04.2024, 18:23.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

      църен юрдек

      п.п.
      не е жадуван
      юрдека тоя път ще литне над печатните пари
      имай си едно на ум
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

        Е верно ли смяташ , че при тази корупция престъпността е ниска в България ? Българските престъпници трябва да са някакви благородни, самоограничаващи се престъпници които от добра душа не нарушават закона въпреки че няма последствия ако го направят. Абе то и бежанци не минават границата. Не ме разбирай грешно. не твърдя че извън България крайма е по-нисък, съшия е, просто се репортва. В България кой вярва на полицията ? На теб като ти счупиха цайсите репортва ли го ?
        ама на ЗАПАД И КОРУПЦИЯТА Е СТОТИЦИ ПЪТИ ПОВЕЧЕ.
        Само фон дер лайнен открадна за 1-2 години МИЛИАРДИ с ваксините на мъжо и.
        Десетки хванаха с КУФАРЧЕТА С ПАРИ - и ПРЕКРАТИХА ДЕЛАТА ИМ И пак са еврокомисари.
        А стотиците дето не са ги оповестили? Практически всички там са КОРУМПИРАНИ и са скубнали по няколко МИЛИОНА. Тука чиновници скубнали милиони са единици, 99% са кокошкари скубнали някоя хилядарка
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          от къде се очаква да дойде тоя, така жадуван спад?
          понеже си ми дружка,
          не чакай спад при обезцняващи се "пари"
          говори се и за смяна на модела, но едва ли ще стане скоро
          кончета /тук бетерчо ще обясни, но то е врменно/ цветни метали и недвижимости.
          ако разбираш от земя, взимай земя.
          ако си мързелив и прост, като мен, взимай маломерки
          църен юрдек

          п.п.
          не е жадуван

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Айде айде на запад са В ПЪТИ ПОВЕЧЕ, не проценти в ПЪТИ ПОВЕЧЕ и убийствата, и изнасилванията, а дрогата е ДЕСЕТКИ ПЪТИ ПОВЕЧЕ
            Е верно ли смяташ , че при тази корупция престъпността е ниска в България ? Българските престъпници трябва да са някакви благородни, самоограничаващи се престъпници които от добра душа не нарушават закона въпреки че няма последствия ако го направят. Абе то и бежанци не минават границата. Не ме разбирай грешно. не твърдя че извън България крайма е по-нисък, съшия е, просто се репортва. В България кой вярва на полицията ? На теб като ти счупиха цайсите репортва ли го ?
            Last edited by segato; 12.04.2024, 09:42.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

              Е, едно време бяха 20 кинта, сега може да са 100 или 200, И 5000 да са, всеки може да ги извади така че конкретната цена няма значение. Значение има това че всеки се чувства безнаказан, ако го хванат си плаща и проблема изчезва. И не става дума само за каране пиян В последната година точно тия проверки ги засилиха, но ако погледнеш друго ... голяма сигурност е , няма продажби на дрога, и кражби и измами няма, насилие и убийства пък съвсем.
              Айде айде на запад са В ПЪТИ ПОВЕЧЕ, не проценти в ПЪТИ ПОВЕЧЕ и убийствата, и изнасилванията, а дрогата е ДЕСЕТКИ ПЪТИ ПОВЕЧЕ
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                Ти изобщо не си в час.
                Предложи има 20-50 лв и ще те заключат за 24 в районото за подкупване на длъжностно лице:-)
                Е, едно време бяха 20 кинта, сега може да са 100 или 200, И 5000 да са, всеки може да ги извади така че конкретната цена няма значение. Значение има това че всеки се чувства безнаказан, ако го хванат си плаща и проблема изчезва. И не става дума само за каране пиян В последната година точно тия проверки ги засилиха, но ако погледнеш друго ... голяма сигурност е , няма продажби на дрога, и кражби и измами няма, насилие и убийства пък съвсем.
                Last edited by segato; 12.04.2024, 08:54.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                  П.С. При тия "цени" от 20-50 лева полицая да си затвори очите, не знам за каква сигурност се говори. Сигурно е на добра воля.
                  Ти изобщо не си в час.
                  Предложи има 20-50 лв и ще те заключат за 24 в районото за подкупване на длъжностно лице:-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                    Това което пишеш може и да е вярно, но за много ограничени географски места в САЩ. А "извън България" е обширно място включващо няколко не много приятни континента. Казвам, щото съм живял както в затворени комплекси, така и в затворени градчета. И навън е джунгла, а не любопитни журналисти.
                    Не говорим за "извън България". Асен каза че затворените комплекси са подходящи за САЩ , но не били нужни в Европа където сигурността била на ниво.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                      Това което аз ти казвам е че хората извън БГ не живеят в затворени комплекси за да са по-сигурни а за да не ги притесняват.
                      Това което пишеш може и да е вярно, но за много ограничени географски места в САЩ. А "извън България" е обширно място включващо няколко не много приятни континента. Казвам, щото съм живял както в затворени комплекси, така и в затворени градчета. И навън е джунгла, а не любопитни журналисти.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        сегато е виждал полицай, кога го спират с каруцата
                        аман от успешнни гастери
                        Даже и с каруцата не съм виждал ... само по вестниците чета :
                        https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/17620198

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Айде намали малко, полицай да си затвори очите към 2024г. за 20-50лв. Хахахаха, ако ги умножиш по 100, бих ти повярвал!!!!
                          сегато е виждал полицай, кога го спират с каруцата
                          аман от успешнни гастери
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение



                            П.С. При тия "цени" от 20-50 лева полицая да си затвори очите, не знам за каква сигурност се говори. Сигурно е на добра воля.
                            Айде намали малко, полицай да си затвори очите към 2024г. за 20-50лв. Хахахаха, ако ги умножиш по 100, бих ти повярвал!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                              Аз живеех в Центъра. До едно време паркирахме в двора на кооперацията ма после станахме много маймуни и трябваше по уличките. По едно време мислех да оставям колата отворена поне да не я драскат с теловете и да ми чупят стъклата. Имаше един който я беше взел да ходи на ресторант в Драгалевци да си допиват с компанията, спрели ги на бул България че карали в насрещното ... полицаите ми се обадиха да отида да си я взема и като отодох ги бяха пуснали че ги било шубе да не им наповръшат патрулката, на мен така ми казаха де ... по вестниците писаха че са избягали

                              П.С. При тия "цени" от 20-50 лева полицая да си затвори очите, не знам за каква сигурност се говори. Сигурно е на добра воля.
                              голега, губиш ме.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                има си ама из "люксозните" квартали. При полицейските - хаджито/подуяне/сухата много рядко
                                Аз живеех в Центъра. До едно време паркирахме в двора на кооперацията ма после станахме много маймуни и трябваше по уличките. По едно време мислех да оставям колата отворена поне да не я драскат с теловете и да ми чупят стъклата. Имаше един който я беше взел да ходи на ресторант в Драгалевци да си допиват с компанията, спрели ги на бул България че карали в насрещното ... полицаите ми се обадиха да отида да си я взема и като отодох ги бяха пуснали че ги било шубе да не им наповръшат патрулката, на мен така ми казаха де ... по вестниците писаха че са избягали

                                П.С. При тия "цени" от 20-50 лева полицая да си затвори очите, не знам за каква сигурност се говори. Сигурно е на добра воля.
                                Last edited by segato; 11.04.2024, 22:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X