IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За декларацията за осигурителен доход

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Shadow, и аз участвам по този проект. И ти си ментор, нали така?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение
      С удоволствие бих минал и без тази декларация но я изискват... но сега като проверих, не е нужно да съм на трудов договор и да се осигурявам на поне минимална заплата, така че ще я видя тази счетоводителка защо ми поставя такива условия утре.



      Всъщност не искам.
      Възможностите са две да ти ги иска:
      1. Много е загрижена за университета и иска да спести пари за осигуровки /частта, която се плаща от унито/, не виждам обаче защо трябва да те кара да извършваш закононарушение.
      2. И много по-вероятно - фльорца, която от години си бърка в носа и не е прочела нищо, от как е поставена на това местенце.
      Има и трета възможност, да те мисли за самоосигуряващ се, какъвто явно не си.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        По принцип неща, започващи с "Аз долуподписания", гледай много много да не подписваш.
        А когато наистина се наложи - пиши истината!
        Справка 313НК
        С удоволствие бих минал и без тази декларация но я изискват... но сега като проверих, не е нужно да съм на трудов договор и да се осигурявам на поне минимална заплата, така че ще я видя тази счетоводителка защо ми поставя такива условия утре.

        Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
        от къв зор искаш да лъжеш
        Всъщност не искам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение

          Ето такава, искат ми я в някои университети да я подавам за да ми изплащат малки суми, по една програма, за които ми удържат данъци, така че спокойно не ощетявам с нищо нашата икономика, не ми се карайте. Но проблема е, че аз не се осигурявам на никакви суми и досега писах на полетата някакви дребни 50лв, 0лв, колкото да мине номера, но вече ми искат поне минималната заплата да пиша, и какво може да стане ако я напиша без да съм се осигурявал на такава сума.
          от къв зор искаш да лъжеш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение
            и какво може да стане ако я напиша без да съм се осигурявал на такава сума.
            По принцип неща, започващи с "Аз долуподписания", гледай много много да не подписваш.
            А когато наистина се наложи - пиши истината!
            Справка 313НК

            Коментар


            • За декларацията за осигурителен доход

              Искат ми я в някои университети да я подавам за да ми изплащат малки суми, по една програма, за които ми удържат данъци, така че спокойно не ощетявам с нищо нашата икономика, не ми се карайте. Но проблема е, че аз не се осигурявам на никакви суми и досега писах на полетата някакви дребни 50лв, 0лв, колкото да мине номера, но вече ми искат поне минималната заплата да пиша, и какво може да стане ако я напиша без да съм се осигурявал на такава сума.
              Last edited by Shadow1; 27.07.2014, 11:25.
            Working...
            X