IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Правителството сваля прага на фискалния резерв на 3 млрд. лв.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    е :
    малко офтопик,
    баце, ако си кръстосаш аватара
    с тоя на коки ще се получи
    нещо мн яко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
      ...що ми се струва ,че крайната им цел е обезценяването на лева ??
      Може би хер Флик е преценил, че е поскъпнал спрямо еврото !!
      А може и да са му го наредили мазните масони от световната или някоя друга банка
      Last edited by mechka uteshitelka; 25.10.2011, 13:43.
      Я всегда буду твоим поводом напиться.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        е, то и при предното сваляне на прага рече същото, ама колко е резерва в момента и защо упорито гравитира около долната граница
        Ааа,не така- човека се учи от врътките на банките-през повечето време фискрезерва е на НОВАТА граница.Само в края на периода го докарват до установената НАСТОЯЩА долна граница.Това в дневните данни се вижда.
        Last edited by al64ad; 25.10.2011, 13:47.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rogers Разгледай мнение
          Щото и двамата сте еднакво умни. Вие както и долните взехте да правите сметки без кръчмар - чули недочули и вече предричат края. Дянков беше казал, че това че се сваля прага не значи, че ще се харчат парите.
          е, то и при предното сваляне на прага рече същото, ама колко е резерва в момента и защо упорито гравитира около долната граница
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Щото и двамата сте еднакво умни. Вие както и долните взехте да правите сметки без кръчмар - чули недочули и вече предричат края. Дянков беше казал, че това че се сваля прага не значи, че ще се харчат парите.



            Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
            Pyramid що ми се струва ,че крайната им цел е обезценяването на лева ??

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Разрешавайки такова опоскване на фискалния резерв и свиване на икономиката поради простотиите на Дянков, Борисов цели подлагане на бомба под задника на следващото правителство, което, види се, няма да е негово. Свидетели сме на реализацията на пъклен замисъл, в който ще горим ние с вас, доколкото тарикатите ще са офейкали...
              Pyramid що ми се струва ,че крайната им цел е обезценяването на лева ??
              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар


              • Разрешавайки такова опоскване на фискалния резерв и свиване на икономиката поради простотиите на Дянков, Борисов цели подлагане на бомба под задника на следващото правителство, което, види се, няма да е негово. Свидетели сме на реализацията на пъклен замисъл, в който ще горим ние с вас, доколкото тарикатите ще са офейкали...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от art-lubitel Разгледай мнение
                  Е, значи вече може да очакваме скоро време и чичко Сорос да ни навести пак.
                  Тъкмо скоро време не е наминавал насам.
                  По-лошото е, че тоя по малцинството (братовчедите) си пада напоследък, а тоя сценарии би бил различен от 1997..
                  Last edited by onakilev; 24.10.2011, 23:29.
                  Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Нали знаеш според Айнщайн има две безкрайни неща. Ти си и в двете.
                    препращам те към предния ми пост

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                      все ми е тая, кво казваш,
                      тъй като не давам и 5(пет) пари
                      за него
                      Нали знаеш според Айнщайн има две безкрайни неща. Ти си и в двете.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Пак ще го кажа, ако не съм ти го казвал. Мнението ти е идиотско.
                        все ми е тая, кво казваш,
                        тъй като не давам и 5(пет) пари
                        за него

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                          Глупости, нямаме нищо за крадене, а това нищо го пази цяла армия, тоест не го чакай
                          Кое "нищо" го пази цяла армия ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от art-lubitel Разгледай мнение
                            Е, значи вече може да очакваме скоро време и чичко Сорос да ни навести пак.
                            Тъкмо скоро време не е наминавал насам.
                            Глупости, нямаме нищо за крадене, а това нищо го пази цяла армия, тоест не го чакай

                            Коментар


                            • Е, значи вече може да очакваме скоро време и чичко Сорос да ни навести пак.
                              Тъкмо скоро време не е наминавал насам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                как беше - доверие всекиму, вересия никому така съм и аз - докато не ми бръкнат в джоба и не ме дразнят много, всикич имат доверието ми, само не и турците - те прекалено много ме дразнят. Не обикновените турци, а полуграмотните индивиди окупирали министерствата в предишното правителство. Но сегашните не са по-различни - вместо полуграмотни турци имаме полуграмотни милиционери, само дето преди турците действаха по формулата 3:5:8, сегашните са на формулата 1:1 - 1 за Бог (Боко), 1 за мен.

                                П.С. А финансовият ни министър е най-големият олигофрен от Мародер Крадев насам - онзи беше ТРЗ, а този е простоп кенефно парче...
                                +

                                Коментар

                                Working...
                                X